Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Grywa jeszcze kto? pełno osób z friendlisty przerzuciło się całkoiwice na BF3, a dla mnie jest on .......(cenzura). Jak ktoś potrzebóje gracza do wspólnej gry to chętnie przyjme zapro.

I jesczcze jedno, w jakie tryby gracie? Ciekawi mnie to :woot:

 

 

 

Ja gram :) zaproszenie wysłane.

 

Co do trybów to conquest i rush.

Odnośnik do komentarza

pogralem troche w bc2 i po ograniu BF3 zamiast starego ratio jakie mialem bc ( czyli 1.15) wyciagam srednia 2,0+ na mecz i kosy wpadaja jak szalone...

przy okazji przypomniaem sobie za co kochalem ta gre. Za to ze mozna gosciowi ciachac nozykiem a on sie ciagle slizga ;)

 

zauwazylem tez cos smiesznego jak uciekam gdzies za kamien ciagle staralem sie czolgac ;D

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Spokojna głowa, Gracze na serwerach goszczą i paradoksalnie jest ich więcej, niż jeszcze jakieś 2/3 miesiące temu :) W ciągu ostatnich kilku dni nie było zbyt dużych problemów ze znalezieniem w miarę pełnych serwerów. Ja gram głównie na Arica Harbour, Cold War i Port Valdez - to bezwzględnie moje ulubione mapy ;)

Odnośnik do komentarza

Ano jest z kim pograć. Przyczyniłem się do tego bo namówiłem kumpla żeby kupił BF2, po tym jak ja się wciągnąłem;)

Jako, że tu kiedyś uzyskałem pomoc (dzięki, marekjw2523!) to mam ponownie pytanie o VIP CODE. Może ma ktoś do sprzednia? Gramy sobie z kumplem, ale ja mam już wszystkie mapy, a on niestety nie.

Możecie mi jeszcze napisac jak jest z Vietnamem? Tak myślałem czy jest tam wystarczojąco dużo graczy. Wiadomo, to dodatek więc ma mniej uzytkowników.

Edytowane przez lordpix
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ano jest z kim pograć. Przyczyniłem się do tego bo namówiłem kumpla żeby kupił BF2, po tym jak ja się wciągnąłem;)

Jako, że tu kiedyś uzyskałem pomoc (dzięki, marekjw2523!) to mam ponownie pytanie o VIP CODE. Może ma ktoś do sprzednia? Gramy sobie z kumplem, ale ja mam już wszystkie mapy, a on niestety nie.

Możecie mi jeszcze napisac jak jest z Vietnamem? Tak myślałem czy jest tam wystarczojąco dużo graczy. Wiadomo, to dodatek więc ma mniej uzytkowników.

Na wietnami przed premiera bf3 byly raczej pustki,wiec teraz to jak bedziesz mial szczescie to weekend znajdziesz mecze po 8vs8 i mniej

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ilosc graczy BFBC2 jest zenujaco mala. Sprawdzam co wieczor, i niestety ciezko znalezc mecz. Multi na PS3 krotkotrwale, czas chyba zapotrzyc sie w konkretnego PC. Tam online jest "niesmiertelne". :)

Conquest na arice i rush na arice. min. 8vs8 zawsze mialem

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Widze taką małą posuche w tym temacie, więc coś naskrobie chociaż to nie tak dokładnie o BC2, ale nie opyla się zakładać nowego tematu.

 

Mianowicie jakie chcielibyście zmiany/usprawnienia w Bad Company 3? czy sądzicie że wyjdzie ona jeszcze na obecną generacje czy już na następną? Ja osobiście marze o zachowaniu tego feelingu co w BC2, bieganie, strzelanie i kierowanie pojazdami to sama przyjemność według mnie. Może jestem osamotniony, ale mi ogólnie otoczenie wykreowane w BC2 lepiej pasuje niż w BF3. Jeśli ma być 24 graczy to i aby mapy były tak samo dostosowane pod nie jak w serii Bad Company...

 

Ma ktoś jakieś uwagi?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że dopiero na następne geny BC3 rzucą. Teraz EA wyda następnego Medala, w 2013 nastąpi zmiana genów i kolej na BC3.

 

Oczekuję intensywności i akcji rodem z BC2 w ulepszonej otoczce BF3, z usprawnionymi zniszczeniami (przy bf3 miała być rewolucja a nastąpiła nieznaczna ewolucja) i elementami taktycznego dowodzenia rodem z BF2142 (generałowie, rozkazy, kierowanie ogniem artylerii, pociskami EMP, skanowaniem mapy, zrzutem zaopatrzenia czy np: dodatkowego czołgu zrzucanego z transportowca...) No i progres dotyczący ilości graczy, tutaj 24 juz nie wystarczy. Minimum to 32 na mapie, chcę intensywności BC2 na mapach wielkości tych z BF3.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

i elementami taktycznego dowodzenia rodem z BF2142 (generałowie, rozkazy, kierowanie ogniem artylerii, pociskami EMP, skanowaniem mapy, zrzutem zaopatrzenia czy np: dodatkowego czołgu zrzucanego z transportowca...)

 

Generalowie rozkazy na konsolach sie nie sprawdza.skanowanie map,emp co to CoD jest?

 

- 0 badziewia typu EMP itp.(chyba,ze zrobia tryb na zasadach rts.)

- Multi min.32

- sklady w ktorych moze byc dowolna ilosc osob

- Destrukcja 3.0 i powrot naliczania zabojst z Destrukcji.

- Stabliny online na premiere

- Duzo mniejsza ilosc zwiech

- Dobrze zbalansowane bronie

- Mapy podobne do tych z BC2(design)

- Niech przestana isc w strone fanow CoD,bo i tak CoD nie pobija.(wyniki sprzedazy)

Odnośnik do komentarza

i elementami taktycznego dowodzenia rodem z BF2142 (generałowie, rozkazy, kierowanie ogniem artylerii, pociskami EMP, skanowaniem mapy, zrzutem zaopatrzenia czy np: dodatkowego czołgu zrzucanego z transportowca...)

 

Generalowie rozkazy na konsolach sie nie sprawdza.skanowanie map,emp co to CoD jest?

 

- 0 badziewia typu EMP itp.(chyba,ze zrobia tryb na zasadach rts.)

- Multi min.32

- sklady w ktorych moze byc dowolna ilosc osob

- Destrukcja 3.0 i powrot naliczania zabojst z Destrukcji.

- Stabliny online na premiere

- Duzo mniejsza ilosc zwiech

- Dobrze zbalansowane bronie

- Mapy podobne do tych z BC2(design)

- Niech przestana isc w strone fanow CoD,bo i tak CoD nie pobija.(wyniki sprzedazy)

czyli musisz zalozyc kickstarter i sam zrobic te multi bo nie ma szans aby DICE to dalo ;)

Odnośnik do komentarza

Generalowie rozkazy na konsolach sie nie sprawdza.skanowanie map,emp co to CoD jest?

 

- 0 badziewia typu EMP itp.(chyba,ze zrobia tryb na zasadach rts.)

 

 

Ej, ej, ej, hola, hola Zaqair...

Porównanie bf2142 do CODa jest równie chybionym stwierdzeniem co moje heady ze snajpy w bf3 hehe. Akurat ta część bf-a była jedną z bardziej (jeśli nie najbardziej) ukierunkowanych na współpracę części z całej historii battlefielda!

Przy emp (czasowe wyłączenie elektroniki) czy generalach się nie upieram, podałem te elementy jako przykład, który akurat w 2142 się sprawdził i dobrze zaimplementowany w bc3 też by mógł się przyjąć. Jeśli dadzą paletę opcji dostępną na PC to powinno być git :) Generałowie byli opcjonalni, tzn. można nimi było walczyć i olać podległe plutony albo ustawić, że generał nie może ruszać się z tytana (takie HQ z tym że częściowo mobilne :) )

Oczami wyobraźni widzę "przedszkole przyszłości" gdzie pozbawieni tradycyjnej mapy żołnierze są kierowani w dane sektory przez swojego generała który ze swejego bunkra koordynuje kilka plutonów, rozkazy i znaczniki celów pokazują się na hud-ach w przeziernych ekranikach itp... itp...

Poza tym nie wiemy czy BC3 pójdzie w stronę bliskiej przyszłości czy pozostanie jako odzwierciedlenie rzeczywistego pola walki.

 

Ps. Umarł bym z orgazmu jakby wydali bf2142 w szatach KZ2-3... echhhhhh... :)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Generalowie rozkazy na konsolach sie nie sprawdza.skanowanie map,emp co to CoD jest?

 

- 0 badziewia typu EMP itp.(chyba,ze zrobia tryb na zasadach rts.)

 

 

Porównanie bf2142 do CODa jest równie chybionym stwierdzeniem co moje heady ze snajpy w bf3 hehe. Akurat ta część bf-a była jedną z bardziej (jeśli nie najbardziej) ukierunkowanych na współpracę części z całej historii battlefielda!

Przy emp (czasowe wyłączenie elektroniki) czy generalach się nie upieram, podałem te elementy jako przykład, który akurat w 2142 się sprawdził i dobrze zaimplementowany w bc3 też by mógł się przyjąć. Jeśli dadzą paletę opcji dostępną na PC to powinno być git :) Generałowie byli opcjonalni, tzn. można nimi było walczyć i olać podległe plutony albo ustawić, że generał nie może ruszać się z tytana (takie HQ z tym że częściowo mobilne :) )

 

 

Jak sie gra z rendromami to ciezko trafic na zgrany sklad,a ty chcesz wporwadzenia czegosc co 99,5% noobow nie bedzie ogarniac.Sory ale juz teraz mnie doprowadza do szalu granie z rendromami,a jak by wproawadzili rozkazy,generalow itp. to chyba bym plyte,konsole i pada rozwalil o sciane. A BC3 wiadomo gdzie bedzie sie dzialo po zakonczeniu bc2,nie bedzie zadnego przeniesienia w przyszlosc.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość szpic

Grywa ktoś tu jeszcze ogarnięty w BBC2? bo dołączam do randomów na conquest przykładowo na arice i tak moja drużyna wpizde dostaje, że głowa mała:-| nawet z bazy nie moge wyjść. Ostatnio porozglądałem sie po mapce i 8 !!!! na 11 osób siedziało ciągle i kampiło

ponoc litwinPL ma wrocic do BC2

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...