Skocz do zawartości

Battlefield 1943


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zagralem dopiero teraz w triala i musze przyznac, ze jak zaden inny BF mnie nie zainteresowal, to ten mi sie podoba :)

 

Tylko wkur... mnie to ze nie mozna kupic gry majac konto silver. Glupie zabezpieczenie, mam tyle triali ze nie potrzebuje golda, moglbym na nich jeszcze dlugo grac... Wiec musze wydac 3 dychy na 1 miesiac gold zeby kupic gre... troche bezsensu, chyba ze zrobilbym nowe konto, dostal miesiac gratis, na tamten profil kupil punkty i tam kupil gre...

 

Tylko ze chyba juz mam wykorzystany limit 3 kont z darmowym goldem... no chyba ze ktos by zrobil dla mnie takie konto, ktore potem moglbym sobie sciagnac przez odzyskiwanie profili, jezeli to jeszcze dziala...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Troche juz pogralem i gra jest swietna, jak ktos jeszcze gra to niech dodaje do listy. Fajnie byloby pograc razem w teamie, nawet niekoniecznie jakims wielkim juz pare osob do squadu i sie pewnie gra o wiele lepiej. Nawet 2 osoby to juz fajnie bo mozna zrobic dobry team w czolgu czy jeepie :P

 

btw. UP :P

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

Czołgiem IMO nie opłaca się jeździć we dwójkę, operator działka jest narażony na ostrzał z każdej strony, jeden głupi, ślepy granat może go zabić. Natomiast operator czołgu nie dość że ma do dyspozycji solidną ochronę i działo to jeszcze ma do dyspozycji działko na piechotę. Czołgiem doskonale można więc poradzić sobie samemu.

Co do jeepa to nie polecam wypadów nim tylko w celu fragowania, jeep służy do przemieszczania i głupio by było narażać na szybką śmierć pasażerów... (jeden strzał z granatnika, prosty cel)

Btw. nagrałem się już w tego Battlefielda ponad 100 meczy i mam go troszkę dosyć, nie to, że jest zły, ale po takim czasie grania potrafi znudzić. No i już nie ma nawet motywacji acziwmentowej ; )

Odnośnik do komentarza

Wsumie prawda, kilka razy sobie na dzialku na czolgu siedzialem i bylem latwym celem dla snajperow :/

 

No ale jednak pogranie w pare osob w teamie jest fajniejsze niz samemu :>

 

100 meczy? No to sie juz niezle musiales nagrac, ja mam dopiero troche ponad 30 meczy, jak do 100 dojde to pewnie mi sie juz przeje... no ale moze wypuszcza jakies mapy nowe :)

 

Co do tego czolgu, to imo jest strasznie przegiety. Samolotem nie jest tak latwo zabic, przynajmiej mi, jeepa latwo rozwalic fakt, a czolgiem jezdzic to masakra, zawsze pelno fragow wpada. Fakt czesto goscie mi napieprzaja z bazooki czy co to tam jest, ale to nie rozwala od razu, tylko trzeba pare razy strzelic. Niby jest gosciu anti-tank, ale zanim strzeli te pare razy to czesto umiera wiec kiepski to anti-tankowiec imo :>

Odnośnik do komentarza

Czołg mozna nawet jednym granatem rozwalic o ile trafi sie w tylni zbiornik z paliwem. Gosciu na działku czołgowym przydaje sie gdy trzeba pokryc plecy przy zdobywaniu jakiejs flagi, bo obrócic cala wiezyczka to troche trwa :) Do tego dobrze gdy twoj partner jest mechanikiem. Tak jak pisze wrog, w razie potrzeby schodzi, chowa sie za czolgiem i naprawia.

 

Ja mam rozegrane ponad 200 meczy i wciaz mnie jara ten BF. Wrazenia ze zdobywania gory Suribachi dwoma czołgami i w 10 osob sa niezapomniane :) Rzadko sie zdarza taka zgrabna i skoordynowana akcja, ale jak juz sie to trafi to klekajcie narody:D Albo tez gdy chowasz sie w okopie, zoltki na ciebie napieraja, jestes juz na wykonczeniu i myslisz sobie: "Zgineee tam, umreeee! A nie chce umierac, mlody chlop przecieeez jestem" (parafrazujac Ani mru mru), a tu nagle wjezdzaja twoje dwa czołgi i robia rozpierduche, potem dobiega piechota, osłania cie snajper z tylu bo widzisz jak kolesie przed Toba padaja i biegniesz z okrzykiem na zdobywana flage. Myslisz ze to juz koniec i zaraz jakis ktos powie: "You got five boys", ale nieeeee... Kolejna flaga mruga. Zadne skrypty z Call of Duty tego nie zastapia.

Edytowane przez lutoslav
Odnośnik do komentarza

Trufs - samolotem dosyć łatwo zniszczyć czołgi, jeepy itp., trzeba tylko odrobiny wyczucia, bomby najlepiej się zrzuca z jak najniższej wysokości, oczywiście należy odpowiednio szybko wznieść się z powrotem. Łatwym celem jest też piechota, ale to już radzę działkiem, bo jedyne w tej grze co ma rozsądny splash damage to nalot dywanowy ;).

Aha, baardzo opłaca się też na samym początku rundy polecieć w stronę wrogiego lotniskowca i obrać sobie za cel jedną z łodzi desantowych. Łatwe kilka fragów (w zależności od liczby osób na pokładzie). No czasem można też się przeliczyć, ale to rzadko ; )

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Osoby ktore kupily bf 1943 powinny dostac na mejla kody na dwie czapki w bf heroes, niestety nie do wszystkich chyba rozeslali bo moj kumpel kupil gre juz dawno i nic mu nie przyslali, pisal nawet do ea ale mu nie odpowiedzieli ;p a ja osobiscie xboxa nie posiadam wiec moze komus te czapki niepotrzebne

Edytowane przez Shen87
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...