Skocz do zawartości

Battlefield 1943


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie wiem, czy dobrze rozumiem pytanie, bo jakoś dziwnie je sformułowałeś :P Ale spróbuję odpowiedzieć: Jak klikasz na listę znajomych i widzisz, że ktoś gra w BF:1943 i ma napisane "Dołącz do trwającej sesji" to możesz w ten sposób wejść do tego meczu, ale nie koniecznie będziesz z nim w drużynie (zależy od ilości miejsc w jego teamie). Najlepszym sposobem na zagranie ze znajomymi jest założenie tzw. "squadu". Można to zrobić w głównym menu (Join game with friends), lub z poziomu meczu (Create a squad). Wtedy zapraszasz ziomków z listy i jesteście w jednym teamie. Popróbuj...Korzyści ze squadu, to m.in. np. respawn za ziomkiem, a nie tylko na flagach, czy lotniskowcu..Pozatym można zagarnąć aczivmenta, różne znaczki i pocztówki. Miło być na koniec meczu w "Top squad" :D

Odnośnik do komentarza

Zależy co lubisz, ja mam ponad 100h nabite w multi i jakoś mi się nie znudziła :P Masz się czego uczyć (snajpa, samolot, czołg), gra jest skilowa i można grać różnymi stylami w zależności od mapy i rozwoju sytuacji na polu walki. Jest co robić, nie to co CODy (kampa, leżenie itp - nuuuuda !) Mnie COD4 znudził w multi po 50h i poszedł na wymianę, a BF nie mam dość po >100h. O czymś to świadczy (chociaż to moja subiektywna opinia ;))

 

Również pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Fun przedni ! :) Do tego plusy za różnorodność i za dowolną taktykę którą możemy sobie dowolnie obrać.Ogólnie bez większej głębi ale jak na XBLA jest w deche, choć nie mam innych porównan do tej formy zakupów.Ale nie żałuje wydanych pieniędzy oprócz tego zachorowałem na syndrom "wojenny" i nawet "Szeregowiec Ryan" po raz kolejny w czytniku się zakręcił, a nie powiem długo czekałem na odwzorowanie w multi historii z D-day.Czy nawet poczuć choć trochę to co działo się w.w. dziele Spielberga.Mam nadzieje że kolejne serie bedą bardziej brutalne i DICE pokusi się o krwawą jatkę i urywające od wybuchów nogi czy też ręce :diablo:

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje że kolejne serie bedą bardziej brutalne i DICE pokusi się o krwawą jatkę i urywające od wybuchów nogi czy też ręce :diablo:

 

Nie wiem, czy wiesz, ale destrukcja ciał mogłaby wpłynąć na lagi...Zobacz na COD4 i 5. W drugim jest taka destrukcja i gracze skarżą się na występujące czasami lagi, które w COD4 nie miały miejsca (a to ten sam silnik w 4 i 5). Zniszczalność otoczenia w BF wystarczająco obciąża łącze. Ale nie powiem, też chciałbym zobaczyć pękające głowy i odrywane kończyny jak w GOWach, jednak wydaje się to mało prawdopodobne w BF...

Odnośnik do komentarza

Może i dziwna, ale zastanów się, ile danych więcej musi wysłać gra do wszystkich graczy, żeby powiadomić ich jaka część ciała i komu odpadła (głowa, ręka, noga itp.). Wiem, że brzmi to dziwnie, ale gram w GOWy od dawna i to (oprócz braku serwerów i średnio napisanego kodu sieciowego) jest jednym z powodów lagów i dziwnych sytuacji w grze...Z drugiej strony nie twierdzę, że DICE nie umiałoby tego poprawnie wprowadzić, tak żeby nie ucierpiała jakość połączenia graczy...Jednak nie robią tego i (moje) teoretyczne zwiększenie obciążenia łącza może (ale nie musi) mieć na to wpływ.

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

ile to ma map?

 

3 podstawowe, dość duże, o różnej charakterystyce (górzysta, fajna dla snajperów; kilka małych wysepek z widokami jak z widokówki i Iwo Jima ze stromą górą z jednej strony i równym terenem z lotniskiem z drugiej). Plus jedna tylko do latania samolotem.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem ilu z was wie o fakcie, że mamy powód do dumy narodowej :D Omawiany kilka postów wyżej "niezmordowany" kolega FerggiPL jest od jakiegoś czasu 1szy na świecie w BF1943. A że mam przyjemność z nim grywać, to wiem, że miejsce zdobył uczciwie, bo jest skilowy i na dodatek zabawny :teehee: Wczoraj jaja robiliśmy do 4tej :P Najlepiej jak na Wake Island wylatujemy na początku meczu fighterami i niszczymy 2 przeciwne samolociki + jakieś łódki zawsze :D Tak czy inaczej Ferggi ma przewagę nad 2 gościem ponad 100k pkt, więc jego pozycja przez jakiś czas nie będzie zagrożona, przynajmniej do premiery Bad Company 2. Liczymy jednak na jakieś mapki do 1943...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.