Skocz do zawartości

Dragon Age: Origins


Gooral

Rekomendowane odpowiedzi

BTW jakie drużyny sobie klecicie?

Ja, jak zawsze - 2 wojowników, mag i łotrzyk. Jako wojownik najczęściej grałem ze Stenem, Morrigan i Lelianą, jako mag przejdę ze Stenem, Shale i Zevranem lub Lelianą.

Co do humoru Stena - polewałem z jego dyskusji z Morrigan z podtekstem erotycznym.

 

1. Czy sa w grze porzadne bronie dwureczne (ale tylko chodzi mi o topory) lub czy jest jakis solidny topor jednoreczny (tak sobie wyobrazam swoja postac) jesli jest dobra bron dwureczna w postaci waraxe to zrobie wlasnie takiego hero jak nie to tarcza i toporek i robie tanka

Są "porządne", choć jakiegoś "niezwykłego" jednoręcznego sobie nie przypominam.

 

Mogłby ktoś wymienić imona wszystkich postaci które można przyłączyć do drużyny , co by przy drugim podejściu nie popełnić tego samego błędu.

Alistair, Leliana, Morrigan, Ogar Mabari, Sten, Oghren, Zevran, Wynne (spotykasz ją w wieży kręgu), Shale (DLC),

Loghain (w tym momencie tracisz Alistair'a).

 

Odnośnik do komentarza
Możesz rozwinąć myśl (podać przykład)?

 

A co tu rozwijać, po prostu nie trzeba pozwolić wszystkim się przyłączyć za jednym przejściem, achievement się kumuluje.

 

Np. Możesz zabić Zevrana, lub darować mu życie i zwerbować do drużyny; możesz dogadać się z Wynne, lub ją ukatrupić żeby iść dalej.

Odnośnik do komentarza

Stone Prisoner 1200MSP, Wardens Keep 560MSP. Mistrzu ja też nie pamiętałem ale sprawdziłem sobie na internetowym marketplace. Patrz: http://marketplace.xbox.com/en-US/games/media/66acd000-77fe-1000-9115-d802454108c0/?p=1&of=0&bt=0&sb=1#offers

 

I tą stronę znalazłem dzięki google a konkretnie dzięki wpisaniu magicznego zapytania: "Stone Prisoner marketplace". MOrał jest z tego taki, że znalazłbyś to samemu. Gdyby tylko ci się chciało.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Jestem w sumie na samym poczatku i caly czas nie mam pomyslu na build mojego wojaka (czy robic tanka + Alistair jako tank + Leliana + Morigan) czy robic postac na walczaca a) dwa toporki po rozwinieciu dual na maksa daja normalne obrazenia z tego co widze b)bron dwureczna. Jakies porady - nieche zmieniac pozniej poziomu trudnosci tylko dlatego ze na poczatku wpakowalem punkty w zle umiejetnosci bo jak na razie hard uwazam za odpowiedni poziom.

Odnośnik do komentarza

Dwie bronie są najlepsze dla łotrzyka (tzn. 2 sztylety). Dla woja proponuję jednak broń 2h, lub tarczę, ale o dziwo mam teraz 4 wojów i największe bęcki dostaje ten z tarczą nie wiem dlaczego..staty ma bardzo podobne do tych z 2h, skille z tarczą wszystkie na max i sam sprzęt niczego sobie, wcale nie skupia na sobie uwagi wrogów, a hp mu drastycznie spada :) Whatever...a pod tekstem z twojego siga, zwłaszcza przy porównaniu z DA, podpisuje się 2h :teehee:

 

Zbroja Molocha wcale nie jest najlepsza. Najlepsze staty ma Zbroja Płytowa ze Smoczych Kości oraz Zbroja Legionu.

 

Nie kojarzę Zbroi Legionu jako lepszej od Smoczej Krwi, lub Molocha ale sprawdzę to niedługo, bo jestem tam gdzie ona jest i mam już część :) A tej drugiej nie kojarzę w ogóle.. Ale kiedyś znajdę na bank, chcę zrobić tą grę na 100% z czasem sam :)

Odnośnik do komentarza

danielskii:

 

tank: tarcza + skille wojownika + czempion, później berserker/templariusz

fighter: broń dwuręczna + skille wojownika + berserker, a później templariusz

 

Zresztą sporą frajdę sprawia kombinowanie samemu nad buildami, składami i rolami poszczególnych postaci, polecam.

 

 

SierraPL: (bardzo małe spoilery poniżej)

 

Wczuj się w grę i podejmij decyzję, którą uważasz za słuszną. Nie wiem, na jakiej innej podstawie miałbyś decydować. ;P (bo poza względami fabularnymi to nie ma jakiegoś kolosalnego znaczenia)

 

 

A co do najlepszej zbroi: ulepszona zbroja płytowa ze smoczych kości, pancerz dowódcy szarej straży i zbroja smoczej krwi to chyba najlepsze masywne pancerze. + z tego co widziałem to tarcza Howe'ów jest zdecydowanie najlepszą w grze (poza tym to chyba tarcza Aeducanów).

 

Moja postać (tank) nosiła pancerz szarej straży, hełm Honor Bergena, tarczę Howe'ów, Gwiezdny Kieł (z runami wytrzymałości i paraliżu) i 2 pierścienie kupione w sklepach za kilkadziesiąt tysięcy (w Orzammarze i chyba w Denerim)

Odnośnik do komentarza

A on nie jest po polsku w całości z dubbingiem? Tak gdzieś czytałem, że jest PL i chodzi, skąd można wziąć ang. ? Ponoć wszystkie DLC mają być full PL, mam nadzieję, że nie kłamali bo planuję wszystkie kupić, ale naraz żeby mieć dodatkowe przejście gry z nowościami, jak już się stęsknię za DA w przyszłym roku :)

Odnośnik do komentarza

Taaa..."Śmierć wszystkim gołębiom" :teehee: A tak na serio, to Shale dzięki talentom (rozwiniętym na maxa) z rodziny Kamienne Serce jest najlepszym tankiem w drużynie IMO. Oczywiście dobre kryształy z regeneracją życia i wytrzymałości, skil Przerwanie włączany, gdy życie spadnie poniżej 10%, apteczka przy <25% i nie trzeba jej pilnować specjalnie :thumbsup: Pięknie odsłania plecki przeciwników innym członkom drużyny, no i sama umie walnąć w nocha porządnie :D

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Jej fobia z ptakami jest po prostu mega zabawna. Pogadanka Shale z Morrigan to jedna z lepszych rozmów w tej grze. Poza tym golem ma super wyjście z każdej problematycznej sytuacji. Mianowicie miażdżenie czaszek tym, którzy sprawiają problem oraz tym, którzy nie sprawiają również. Ogółem prześwietny kompan. I tak jak napisałeś znakomity tank, jak mu się taktykę dobrze ustawi to prawie nie do ruszenia.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...