Skocz do zawartości

Dragon Age: Origins


Gooral

Rekomendowane odpowiedzi

Jasny gwint. Wysłałem prośbę do obsługi technicznej EA o kod na zbroję. Odpisali, że okej, ale mam im wysłać skan paragonu, który zaraz po zakupie wywaliłem. Eh :(

Wyślij im numer seryjny widoczny na odwrocie pudełka (prawy dolny róg) lub ten numer do rejestracji który znalazłeś w środku. Jeśłi to jest nowa kopia lub jest to kopia nie rejestrowana przez poprzedniego właściciela to dostaniesz kody.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Maga Krwi olałem a konkretnie nie znalazłem mistrza, który mnie wyszkoli w tej magii. Szkoda ale teraz to już jest musztarda po obiedzie, bo sejwów nie mam. Ale przyznać wam muszę, że mag ze specjalizacjami Zmiennokształtny oraz Mistyczny Wojownik to dosłownie czołg. Wynika to z właściwości jakie daje ta druga specjalizacja. Otóż umożliwia ona zastąpienie siły w wymaganiach broni i pancerzy współczynnkiem magii. Oznacza to, że mogę bez przeszkód nosić pancerz smoczej krwi i pancerz molocha. Natomiast pierwsza przydaje się głównie wtedy gdy wymaksujemy jej sloty. Ulepszony rój to groźny i trudny przeciwnik tak samo jak wytrzymała jest forma berserkera. Ciekaw jestem czy przypadkiem to magia krwi nie daje największych profitów i nie jest najpotężniejszą specjalizacją dla maga. Kto z was wie niech napisze czy tak jest.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Arcane warrior + Blood mage to najlepsze combo, z tymi specializacjami i dopasowaniem odpowiednich spelli mag jest nie tylko najlepszym tankiem ale tez kosi niesamowity dmg. Polecam do druzyny wybranie rogue ze specializacja ranger ze wzgledu na spell BM - blood sacrifice. Zamiast poswiecac jedna z postaci w teamie w celu uleczenia siebie, poswiecamy bestie przywolana przez rangera. A co do shapeshiftera - to niestety strasznie biedna specjalizacja w porownaniu do pozostalych, zupelnie nieprzydatna w polaczeniu z AW.

Odnośnik do komentarza

Genialnie. Napisałem do pomocy technicznej EA z prośbą o kod na zbroję. Odpisali i poprosili żebym wysłał im skan paragonu, który już dawno wywaliłem.

Wysłałem im za to skan kodu kreskowego z tyłu pudełka i kod do rejestracji gry, podałem dane konta EA i... przysłalie mi wszystkie kody na dodatki :D Wielki plus dla EA

Odnośnik do komentarza

Maga Krwi olałem a konkretnie nie znalazłem mistrza, który mnie wyszkoli w tej magii.

Mistrza znajdziesz

 

podczas questa w Redcliffe. Jak wypuścisz Jowana z celi, to po walce z Bann Teaganem przyjdzie i zaproponuje dodatkowe rozwiązanie problemu z Connorem. Do rytuału możesz poświęcić matkę Connora albo poprosić o pomoc magów. Wchodzisz sam do Fade i przy ostatniej konfrontacji z demonem, nie walczysz z nim, ale rozmawiasz i możesz wytargować kilka rzeczy, m.in. specjalizację.

 

 

Opłaca się w ogóle zakładać magowi coś cięższego niż szaty czy ew. lekka zbroja?

Odnośnik do komentarza

A ja głupi poszedłem na skróty w tym zadaniu:

Popędziłem do komnaty arla zabijając jednocześnie dzieciaka/demona bez wchodzenia do pustki i rozprawiania się w demonem

I takim oto sposobem straciłem możliwość wzięcia najlepszej specjalizacji na samym początku mojej kampanii.

 

Opłaca się w ogóle zakładać magowi coś cięższego niż szaty czy ew. lekka zbroja?

Weź specjalizację Mistyczny Wojownik a będziesz mógł założyć nawet Blood Dragon Armor. Wystarczy, że atrybut Magia będziesz miał wyszkolony na 38pkt.

Odnośnik do komentarza

Zdarzają się goście gadający wierszem (ci z kościoła), ale zdecydowana większość jest łatwa do zrozumienia. Napisy można włączyć.

 

Weź specjalizację Mistyczny Wojownik a będziesz mógł założyć nawet Blood Dragon Armor. Wystarczy, że atrybut Magia będziesz miał wyszkolony na 38pkt.

No tak, tylko jak wtedy z rzucaniem czarów? Rzucę jednego fajerbala i koniec? Czy da się trochę poszaleć bez chlania dykty co chwilę?

No chyba że po wykorzystaniu many włączałbym magię krwi i jazda.;)

Odnośnik do komentarza

A jak jest z tą dodatkową zbroją (Dragon Bloody Armor) za kod. Jak zaczynam grę po raz kolejny od nowa, to mam już ją w ekwipunku na "dzień dobry"?

 

Korpus będziesz miał na dzień dobry, ale trzeba mieć już trochę rozwiniętą postać, żeby założyć tą zbroję. Resztę - czyli hełm, rękawice i buty kupisz u krasnoluda w obozie drużyny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...