Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mówię, że go nie załatwiłem. Załatwiłem go kilka razy z rzędu, cały czas w tym samym miejscu siedział. Ja wiem, że gra to nie symulator ale bieganie ze snajperką po planszy jak kot z pęcherzem według mnie jest dziwne. Nie po to snajper ma kamuflaż i maskowanie żeby wystawiać się na strzał. Zadaniem snajpera jest zająć dogodną pozycję i zdejmować wroga jak tylko jest to możliwe. Jeżeli chodzi dodatkowo o klasę snajpera to brakuje mi drugiego claymor'a.

Odnośnik do komentarza

wlasnie jestem po 30min gry w singla... i co to (pipi) ma byc? to jest jeden wielki skrypt... w tej grze nie ma zadnej dowolnosci w przechodzeniu danego levelu... nosz masakra z przeciwnikami o sokolim wzroku. jedyny sposob na przejscie jakiejs misji to wstrzelenie sie w skrypty i wykonywanie ich zalozen.

 

no ale w koncu gre kupilem dla multi c'nie? ....

Odnośnik do komentarza

wlasnie jestem po 30min gry w singla... i co to (pipi) ma byc? to jest jeden wielki skrypt... w tej grze nie ma zadnej dowolnosci w przechodzeniu danego levelu... nosz masakra z przeciwnikami o sokolim wzroku. jedyny sposob na przejscie jakiejs misji to wstrzelenie sie w skrypty i wykonywanie ich zalozen.

Odkryłeś to co jest w tej grze atakowane :lol:

Przecież każdy od początku wiedział, że ta gra to będzie jeden wielki skrypt.

Odnośnik do komentarza

wlasnie jestem po 30min gry w singla... i co to (pipi) ma byc? to jest jeden wielki skrypt... w tej grze nie ma zadnej dowolnosci w przechodzeniu danego levelu... nosz masakra z przeciwnikami o sokolim wzroku. jedyny sposob na przejscie jakiejs misji to wstrzelenie sie w skrypty i wykonywanie ich zalozen.

Odkryłeś to co jest w tej grze atakowane :lol:

Przecież każdy od początku wiedział, że ta gra to będzie jeden wielki skrypt.

no odkrylem... ja poprostu nie czytam opini o grze ktora mam zamiar kupic ;] wiec sam to odkrylem xD

 

gram na przedostatnim poziomie trudnosci i chyba juz przekroczylem limit wypowiadania slowa "kur.wa' i podobnych na nastepne 2 miesiace

Odnośnik do komentarza

Jest moze ktos chetny na Spec Ops? Jak cos milo by bylo z kims to przejsc bo nie bawi mnie gra na ekranie przedzielonym na pol:)

Edit. Czy moge do kogos dolaczyc w spec ops w ciemno na zasadzie zwyklego multi czy tylko moge grac z znajomymi

 

 

ja z chęcia bym sie pobawił bo samemu to nie frajda?masz HS? ja mam jutro cały dzień do 20 grania bo na 21 do pracy

Odnośnik do komentarza

Edit. Czy moge do kogos dolaczyc w spec ops w ciemno na zasadzie zwyklego multi czy tylko moge grac z znajomymi

narazie jest mozliwe tylko przez invity, niestety nie ma matchmaking dla spec ops by znalazlo ci kogos kogo nie znasz

 

Dla mnie jak na razie jedyne plusy to bronie,multum ich i fajny tuning,reszta gorsza od MW1

ciekawi mnie jak gorsze skoro takie samo. 

Odnośnik do komentarza

qrde im bardziej czytam wasze opinie tym mniej mam zajawke do kupna tej gry a przed premierą jeszcze myślałem ze ebde składał pre ordera. W mw1 sie zagrywalem w multi dlugimi miesiacami na pc a teraz coraz powazniej mysle o bad company 2. Wiem ze jeszcz enie ma [oprocz bety] ale ktos moglby porownać multi w tych grach? DOmyslam sie ze MW bardziej...hmmm "zrecznosciowe?"

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

qrde im bardziej czytam wasze opinie tym mniej mam zajawke do kupna tej gry a przed premierą jeszcze myślałem ze ebde składał pre ordera. W mw1 sie zagrywalem w multi dlugimi miesiacami na pc a teraz coraz powazniej mysle o bad company 2. Wiem ze jeszcz enie ma [oprocz bety] ale ktos moglby porownać multi w tych grach? DOmyslam sie ze MW bardziej...hmmm "zrecznosciowe?"

oba są za(pipi)iste, najlepiej załatw sobie bete BC 2 jeśli z miejsca Cie wkręci pobaw się nią jakiś czas, poźniej kupisz mw 2 za grosze i będziesz widzieć - sprzedać mw2 i kupić bc2, czy pozostać przy modern warfare. :teehee:

BF jest bardziej rozbudowany: umiejętności klasowe, medyk, inżynier itd. Ma pojazdy. Bardziej rozległe mapy.

CoD ma mase perków, dodatków i bonusów.

Odnośnik do komentarza

To są 2 różne gry,za codem przemawiają bronie i ich tuning,za BF cała reszta :P

Gusta i gusciki...ja moge powiedziec przeciwienstwo tego.Za BC przemawiaja mapy,pojazdy i mozliwosc rozwalenia wielu rzeczy,za MW2 cala reszta,wiec chlopakowi tak mow.Sam powiedziales ze to 2 rozne gry a jednak w pewnym sensie je porownujesz.Trzeba je wziasc oddzielnie.Niby to maly offtop ale skoro juz o tym mowa to powiem ze fajna jest ta demolka ale postacie ruszaja sie jakos tak sztywno w BC.Klasy nie sa tak bardzo rozbudowane...w porownaniu do KZ2 to w BC nie ma podzialu klasowego.

 

Wracajac do MW2,to ogladajac filmiki na "jutjubie" to niesamowicie sie nakrecilem...Nowe perki,killstreaki i bronie wygladaja znakomicie.Za niedlugo kupuje ^^

Odnośnik do komentarza

To są 2 różne gry,za codem przemawiają bronie i ich tuning,za BF cała reszta :P

Gusta i gusciki...ja moge powiedziec przeciwienstwo tego.Za BC przemawiaja mapy,pojazdy i mozliwosc rozwalenia wielu rzeczy,za MW2 cala reszta,wiec chlopakowi tak mow.Sam powiedziales ze to 2 rozne gry a jednak w pewnym sensie je porownujesz.Trzeba je wziasc oddzielnie.Niby to maly offtop ale skoro juz o tym mowa to powiem ze fajna jest ta demolka ale postacie ruszaja sie jakos tak sztywno w BC.Klasy nie sa tak bardzo rozbudowane...w porownaniu do KZ2 to w BC nie ma podzialu klasowego.

 

Wracajac do MW2,to ogladajac filmiki na "jutjubie" to niesamowicie sie nakrecilem...Nowe perki,killstreaki i bronie wygladaja znakomicie.Za niedlugo kupuje ^^

Jasne ze sa to dwie rozne gry. Modern Warfare to akcja bez przerwy, gdzie trup sciele sie gesto, natomiast Bad Company to bardziej realistyczna wojna - walka na dlugim dystansie, czeste krycie sie za oslonami i powolne wybijanie przeciwnikow. Obie pozycje maja swoj urok, obie dostarczaja mase funu. Rewelacyjne giery :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Tu cie popre w pelni.Uwazam jednak ze pomimo tej realistycznosci w BC mapy sa za duze jak na ilosc graczy jaka moze grac jednoczesnie.

 

Teraz pytanie odnosnie MW2:

Widzialem ze sa killstreaki za 3,4,5,6,7,8,9,11,15 i 25(czy jakos tak) killsow z rzedu ale na filmikach widzialem jak uzywaja za 3,5,7 i 25.Reszta gdzie jest?Albo inaczej...ile killstreakow mozna sobie ustawic w profilu?4?Nie mozna tych wszystkich?

Odnośnik do komentarza

Tu cie popre w pelni.Uwazam jednak ze pomimo tej realistycznosci w BC mapy sa za duze jak na ilosc graczy jaka moze grac jednoczesnie.

 

Teraz pytanie odnosnie MW2:

Widzialem ze sa killstreaki za 3,4,5,6,7,8,9,11,15 i 25(czy jakos tak) killsow z rzedu ale na filmikach widzialem jak uzywaja za 3,5,7 i 25.Reszta gdzie jest?Albo inaczej...ile killstreakow mozna sobie ustawic w profilu?4?Nie mozna tych wszystkich?

 

Jest lista, na niej odblokowujesz sobie killstreaki, w miare ze zdobywaniem lvl. Z tych już odblokowanych możesz wybrać 3 których będziesz używać w grze (np. za 3, 4, 7 ).

 

Myślę że dobrze to wyjaśniłem. ;)

Odnośnik do komentarza

Tak tak,dobrze wyjasniles,dzieki.A pudelko ktore "spada nam z nieba" i ktore doladowywuje mi jakiegos killstreaka(np UAV) to moze on doladowac killstreka ktorego nie wybralem sobie w profilu?Np jesli ustawilem sobie na UAV,pudelko oraz helikopter,to jest mozliwosc ze mi sie trafi np Ac130?(czy jak to sie nazywa)

 

Tak, killstreaki z pudełek są dobierane losowo.

Odnośnik do komentarza

No właśnie i z tego wynika śmieszna sprawa. Po co ustawiać sobie ks-y za 15, 9 (Pave Low, AC-130, EMP itd.) czy tam ile killi. Skoro można ustawić sobie ks-y za 4 i 8 killi które dają nam losowe paczki(ten za 8 killi, daje nam 4 paczki). I oprócz atomówki trafiłem już na wszystko.

 

Dziś to już w ogóle ogień. Dobiłem do 8 killi pod rząd, zabili mnie. Użyłem ks-a "Emergency Airdrop" (4 paczki). I trafiłem na PL, działko, nalot Harriera, i precyzyjny nalot (czy jakoś tak). I w ciągu kilku minut dobiłem do 26 killi hehe.

 

Druga sprawa. Normalnie dzisiaj zagrałem mecz życia. Wziąłem szukanie meczu (tdm), wrzuciło mnie do trwającej już rozgrywki. Do drużyny która ostro dostawała po (pipi)e 5400 do 1000, ale nie w tym rzecz. Po wybraniu klasy, gdy już mogłem grać, po paru sekundach pojawiło się odliczanie w lewym górnym rogu jakieś 10 sekund do końca. Nie miałem pojęcia o co chodzi...raptem buumm; atomówka. Zagrałem może jakieś 15 sekund, no ale w końcu zobaczyłem efekt atomówki hehe. Nawet jakieś odznaczenia powpadały "radioaktywny".

Odnośnik do komentarza

No właśnie i z tego wynika śmieszna sprawa. Po co ustawiać sobie ks-y za 15, 9 (Pave Low, AC-130, EMP itd.) czy tam ile killi. Skoro można ustawić sobie ks-y za 4 i 8 killi które dają nam losowe paczki(ten za 8 killi, daje nam 4 paczki). I oprócz atomówki trafiłem już na wszystko.

 

Dziś to już w ogóle ogień. Dobiłem do 8 killi pod rząd, zabili mnie. Użyłem ks-a "Emergency Airdrop" (4 paczki). I trafiłem na PL, działko, nalot Harriera, i precyzyjny nalot (czy jakoś tak). I w ciągu kilku minut dobiłem do 26 killi hehe.

 

Druga sprawa. Normalnie dzisiaj zagrałem mecz życia. Wziąłem szukanie meczu (tdm), wrzuciło mnie do trwającej już rozgrywki. Do drużyny która ostro dostawała po (pipi)e 5400 do 1000, ale nie w tym rzecz. Po wybraniu klasy, gdy już mogłem grać, po paru sekundach pojawiło się odliczanie w lewym górnym rogu jakieś 10 sekund do końca. Nie miałem pojęcia o co chodzi...raptem buumm; atomówka. Zagrałem może jakieś 15 sekund, no ale w końcu zobaczyłem efekt atomówki hehe. Nawet jakieś odznaczenia powpadały "radioaktywny".

 

Słupek do ciebie kieruje pytanie bo masz dwie konsole widzę.Jak się gra na PS3 w MW2?Czemu na 360 nie grasz?Podobno lepszy pad....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...