Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Co do min, wystarczy atut padlinożerca, po dojściu do tupa, zawsze dostajemy mine. Można nawet wtedy zrobić pole minowe ;)

 

A nie jest przypadkiem tak że możesz rozstawić 3 miny, a w momencie rozstawienia czwartej ta pierwsza eksploduje?

dokladnie tak. to samo z c4.  co nie zimenia faktu ze mozna rozstawic i jak ktos wbiegnie to sobie na niego wejsc i rozstawic kolejna. wiekszosc mysli ze skoro koles wykorzystal 1 to juz mozna wbiegac bezpiecznie a tu niespodziewajka.

Odnośnik do komentarza

Na pewno gdy masz perk One Man Army i powiedzmy zmieniasz sobie klasy żeby mieć claymore'y to podczas podkładania 3 wybucha jeden z dwóch wcześniej postawionych, czyli można tylko 2 claymore'y mieć jednocześnie rozłożone, testowanie przeze mnie i na pewno tak to działa :D Ale czy z padlinożercą jest tak samo? Znaczy też masz możliwość podłożenia 2 claymore'ów? i każdy następny to automatycznie detonacja 1 z dwóch wcześniejszych? Sprawdzał to ktoś? Fajnie było by mieć na wyposażeniu 50 claymore'ów i wszystkie jednocześnie móc rozstawić :lol::P

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Cześć,

 

Jakiś czas temu pożyczałem od kumpla X360 i COD MW i pykałem po XLA na łącznu 715 kb/s. W zasadzie nie miałem problemów z lagami chociaż fakt że grałem raczej wieczorami kiedy to faktycznie miałem gwarantowane 715 kb/s. Dziś mam już swoją konsolkę - PS3 i zastanawiam sie nad kupnem MW2. W związku z tym mam do was kilka pytań:

 

- czy na moim łączu 715 kb/s pogram w miarę komfortowo online ?

- czy dużo osób gra w multi w pierwszą cześć MW ?

- w którą część inwestować ? MW czy MW2 ?

 

Tak w ogóle, jak wypada jakość grania przez internet pomiędzy PS3 a X360 ? Czy płatna usługa XLA jest przez to lepsza ? stabilniejsza ? Proszę was o obiektywne opinie.

 

Pozdrawiam

 

k0zik

Odnośnik do komentarza

Nadal kampia :D

Dzisiaj to juz parodia cala byla. Wpadl hamerykanski klan na domi, my mieszaa ekipa. Hamerykanie z hbs'ami ( wszyscy chyba ), pochowani po krzakach i dodatkowo niektorzy z rangerami akimbo... myslalem ze zle na oczy widze... ale chyba wasteland rzadzi sie swoimi prawami... a ktos sprawdzal czy Joiny na priw dzialaja ? Czy tylko z inv mozna wejsc?

Odnośnik do komentarza

Dzieki Yakubu.

 

Jednak nie znalazlem tego czego szukalem. Moze ktos mi moze pomoc? Otoz chodzi o to, ze walac z granatnika pociski nie wybuchaja. Zdarza sie to dosc czesto i jest to, delikatnie mowiac, wkurzajace. Jaki moze bys tego powod? Poprostu blad w grze, czy cos innego?

 

Pociski musza przeleciec okreslona odleglosc z granatnika, zeby wybuchly przy kontakcie z jakakolwiek materią.

Odnośnik do komentarza

hehehe :D Wooyek, w 4 wiesz ze omiajalem to z daleka. W MW2 jak tylko widze ze przeciwny sklad ma tuby, to mam do tego stosowna klase podpisana jako Noob ustawiona:

 

Karabin z Assault + granatnik

Akimbo Ranger lub model 1887

claymore

stuny

 

Perk1: scavenger ( zeby claymory sie nie konczyly ;p )

Perk2: s.power lub dager close

Perk3: commando

DS: ostatni bastion

 

Tuba za tube. xD

Odnośnik do komentarza

Na trybach hc nie ma za bardzo z nimi problemu, gorzej na normalnych, tam są trochę przedobrzone.

 

@humanno - premiera BC2 dopiero za 3 miesiące, granie w bete, nie satysfakcjonuje mnie aż tak, ale muszę przyznać, że dosyć fajnie mi się grało. I tak bardziej czekam na AvP ^^. Co do mw1 - jak ktoś ma to może wrócić do niego, ja jednak po zakupie mw2 wymieniłem na grida, uważam to za dobrą decyzję ;p

 

Wczoraj udało mi się nabić red tiger'a na ACR. Ta celność z acogiem jest niesamowita. Zastanawiam się czy dobijać do fall'a (imho skopany ten kamuflaż jest).

W tej części chyba ogólnie łatwiej nabija się wszelkie headshoty i tym podobne. Pamiętam, jak grałem na piecu w mw1, to, żeby mieć red tigera trzeba było się bardziej namęczyć.

Odnośnik do komentarza

Nie no muszą jeszcze dużo popracować nad zasięgiem i siłą wystrzału.

 

Normalne jest, że z UZI z tłumikiem można kogoś ustrzelić na prawie drugim końcu planszy.

 

Gram ostatnio prawie wyłącznie na HC. W zwykłym team deathmatch sytuacje są beznadziejne. Np. gram snajperem i jak kogoś mam na muszce a nie jest to 100% headshot to od razu posyłam dwie kulki (ostatnia snajperka). Inaczej gość zawsze zdąży uciec, albo wbiega na mnie gość z czym..? z akimbo 1887. Ja mu strzał prosto w klatę zw snajperki, a on z uśmiechem na ustach (pewnie) jednym strzałem mnie kładzie.

 

Głupie trochę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...