Skocz do zawartości

Oskary 2009


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość lukasz
Było sporo zamieszania w mediach swego czasu z tego powodu. Ta kasa to w Indiach dość duże pieniądze jak na małą rolę w filmie. Jednak chyba nie jest dziwne, że niektórych razi dysonans między optymistyczną treścią filmu, a faktem, że ci młodociani aktorzy nadal mieszkają w slumsach, w fatalnych warunkach.

 

Ja nie obwiniam twórców filmu - skąd mieli wiedzieć, że to będzie taki sukces. Teraz, kiedy na "Slumdogu" są oczy całego świata, pewnie jakieś stypendia spłyną na rodziny tych dzieci i może im się uda ze slumsów wydostać, co też będzie niezłą historią dla mediów.

 

Nie do końca zgadzam się z teorią według, której w Slumdogu występowałby dysonans treść a lifestyle grających tam aktorów. Ten film tak marnie sprzedał się w Indiach, bo właśnie pokazuje dużo za dużo biedy i abstrahując od bajkowego finału to Slumdog daleki jest od kina bollywoodzkiego. Dlatego też biedni olali go. Oni biede mają na codzień, więc od święta chcieli zobaczyć wielki świat a nie swoje podwórko.

Odnośnik do komentarza
Tak, będzie miał tytuł "Slumdog 2: Milioner na bruku" i będzie opowiadać o stoczeniu się Jamala w alkoholowy nałóg.

 

jamal wlasnie, on mial takie zje.bane imie. pol godziny przed oskarami odcieli mi internet i nie moglem obejrzec cereminii. penn jako milk imo byl przesadzonym gejem. jednym z tych wlasnie 'ą, ę i machaja raczka'. rola mi sie nie podobala. slumdog tez byl okropny. gdyby ten film trwal 80 min to moze bylaby to ciekawsze ale takie rozwlekanie - 'a teraz opowiem skad dowiedzialem sie ze moj penisek sluzy do sikania' bylo okropnie przynudzajace. wrestler - prosta ciekawa historia, amerykanska ale nie przesadzona patosem. bardzo milo sie ogladalo. ja w momencie zakonczenia

az czulem ze randy przezyl i wreszcie ulozyl sobie jakos zycie :)

- najlepszy. a button fajny ale ponad 2h to tez za dlugo. czulo sie takie 'god bless the usa' w filmie, czego nie lubie.

 

----

 

no i ten kawalek mi sie podoba

 

Edytowane przez STRETCH
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ciesze sie, ze Slumdog rozp.ieprzyl konkurencje :). Mowcie co checie - ja dawno nie widzialem tak cudownego filmu. Zakochalem sie :/

 

ps. Aha, i jeszcze jedno:

 

"Danny Boyle założył specjalny fundusz powierniczy dla trójki dzieci odgrywających główne role dziecięce w filmie. Pieniądze mają zostać im przekazane po ukończeniu szkoły podstawowej w wieku lat 16. Wytwórnia filmowa z kolei opłaciła z góry pewnego rikszarza, który miał codziennie wozić dzieci do szkoły, aż do ukończenia przez nie wspomnianego wieku.".

 

Jak widac zaplata za role w filmie to nie wszystko, co te dzieci otrzymaly :)

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...