Skocz do zawartości

Rock Band Unplugged


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Manufacturer's Description

Some of the Rock Band Unplugged on-disc tracks include: Denotes a track that will be exclusive to the PSP console for a limited time

 

2000s

•AFI - "Miss Murder" *

•Audioslave - "Gasoline" *

•Black Tide - "Show Me the Way" *

•Freezepop - "Less Talk More Rokk" *

•The Killers - "Mr. Brightside"

•Queens of the Stone Age - "3's and 7's"

•System of a Down - "Chop Suey!"

•Tenacious D - "Rock Your Socks"

 

1990s

•3 Doors Down - "Kryptonite" *

•Alice in Chains - "Would?" *

•Blink 182 - "What's My Age Again" *

•Judas Priest - "Painkiller"

•Nine Inch Nails - "The Perfect Drug"

•Nirvana - "Drain You"

•Weezer - "Buddy Holly"

 

1980s

•Bon Jovi - "Livin' on a Prayer"

•The Police - "Message in a Bottle"

 

1970s

•Jackson 5 - "ABC" *

•Kansas - "Carry on Wayward Son”

 

1960s

The Who - "Pinball Wizard"

 

 

 

PS: Jestem po głębszych testach - jak dla mnie całkiem przyjemny gameplay.

Odnośnik do komentarza

udało mi się zagrać w końcu message in the bottle na hardzie, a system rankingowy okazał się przech***owym. obok kawałka mam wyższy wynik za medium, tego za hard nigdzie nie mogę znaleźć. mogę sobie zagrać na easy i będę miał jeszcze wyższy wynik, wspaniale. ja chciałem masterować wyniki;/

Odnośnik do komentarza

Ogółęm jest tak, ze pokazuje sie najwyzszy wynik a obok, na jakim poziomie grałeś, czyli w sumie moze to wygladac tak ze zagrałeś wszystko na normal na 5*, potem byle zaliczyc na exp i masz wszystko zaliczone na expercie. Dziwne.

 

Chyba, ze sie idzie po złote gwiazdki, one są TYLKO na expercie, i ja wlasnie to atakuje ^^

Odnośnik do komentarza

Rozkład klawiszy można DOWOLNIE zmodyfikować, albo wybrać jeden z kilku defaultowych. Ja gram na standardowym i powiem, że Harmonix udała się nie lada sztuka obsadzić tak przyciski, żeby gra po czasie sprawiała różnie duży fun jak z prawdziwym wiosełkiem pod pachą. Albo i lepiej, bo powiem szczerze, że wchodzą mi niezłe solo.

Odnośnik do komentarza

zrobic gre na bazie wlasnej gry sprzed paru lat i ja zjebac...

znaczy nie jest źle fajnie sie gra, ale te mniejsze tracki których sie nie gra sa małe i nie widać w którym momencie sie do nich wskoczy - nie ma takiego perfekcyjnego skakania jak w Amplitude ;/

wkurza mnie to bo masterowanie kawałków na expercie (nawet innego poziomu nie właczyłem...) jest i tyle trudne, że trzeba przeskoczyć niedoskonałość gry, a nie dobrze grać...

Odnośnik do komentarza
znaczy nie jest źle fajnie sie gra, ale te mniejsze tracki których sie nie gra sa małe i nie widać w którym momencie sie do nich wskoczy - nie ma takiego perfekcyjnego skakania jak w Amplitude ;/

 

Przeskakiwanie w stosunku do Amplitude ma i plusy i minusy, owszem sa mniejsze tracki i wolniej sie przeskakuje, ale mozna przeskoczyc idealnie tak zeby nie przerwac comba, co w Amplitudzie w niektorych momentach bywalo albo w chuj trudne, albo niewykonalne. Poprawili ten element tak ze kazdy przeskok jest wykonalny i dosc prosty.

 

BTW: Tylko expert sie liczy xD reszta to bula jak cholera ;]

Edytowane przez =PiT=
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...