Skocz do zawartości

Slash Online - turniej Tekken DR


Rekomendowane odpowiedzi

Data: start 25.03.09r

Wersja TDR: PAL (osoby, które posiadają obydwie takie same wersje mogą się dogadać w jaką chcą grać. W gre nie wchodzi NTSC-jp)

 

Forma Turnieju

 

I Faza Grupy. Z każdej wychodzi 2 najlepszych graczy do fazy DE a pozostali co nie wyszli z grupy odpadają z turnieju.

II Faza DE (z każdej grupy wychodzi po 2 najlepszych graczy, którzy uzyskali najwięcej pkt. Po każdej walce zwyciżca przechodzi do drabinki wygranej a przegrany do drabinki przegranej. Każdy może przegrać tylko raz. Dwie przegrane eleminują z turnieju.)

 

 

Zasady Turnieju.

 

Uwagi ogólne:

 

1. Walki turniejowe odbywają się w dwóch fazach (czytaj forma turnieju). W ciągu tygodnia należy rozegrać określoną ilość walk zgodnie z terminarzem. Osoby z danych grup muszą pomiędzy sobą ustalić terminy, które potem przepisuje na forum i mi na gg PROWADZĄCY grupy. Z przyczyn wyższych terminy mogą się przesunąć.

 

2. Prowadzący grupy - Każdy gracz będący na pierwszym miejscu w grupie (1x1) jest prowadzącym grupy(prócz mojej). Owy prowadzący zbierze wszystkie umówione terminy i wpisze je na forum oraz wyśle mi na gg.

 

 

3. W terminarzu gospodarz podawany jest jako pierwszy.

 

4. Przywileje i obowiązki gospodarza:

- pierwszeństwo założenia gry na serwerze

- ustawienie opcji (walki trzyrundowe, czas 60)

- wpisanie wyniku na forum (bezpośrednio po zakończeniu spotkania)

- obowiązek umówienia się na termin rozegrania meczu (np. poprzez GG, IRCa, e-mail lub PSN)

 

5. Punktacja: 3 pkt wygrana, 1- remis, 0 przegrana (za całą jedną walkę)

 

6. W przypadku nie rozegrania walki w terminie punkty przechodzą na korzyść gościa chyba, że gospodarz wyjaśni sprawę na forum.

 

7. O miejscu w grupie w przypadku równej ilości punktów u obu graczy decyduje ogólny bilans wszystkich walk, czyli stosunek wygrane-przegrane na przestrzeni całej fazy grupowej.

 

8. Wyniki podajemy w formie:

Grupa X

Gracz A vs Gracz B wynik np. Grupa 1 Mevek vs Frizen âďż˝â 4:5

 

Zasady dotyczące walk:

 

1. Gramy do 5 zwycięstw, walki trzyrundowe, round time 60sec.

 

2. W pokoju może się znajdować trzecia osoba, w celu poświadczenia wyniku.

 

3. Arenę wybieramy losowo.

 

4. Jeśli z jakichkolwiek powodów walka zostanie przerwana należy bezwzględnie dokończyć ją najszybciej jak się da. Wynik zostaje kontynuowany tzn., jeśli zostały rozegrane 2 walki, a trzecia była w trakcie z wynikiem w rundach np 1:1 należy ją kontynuować.

 

5. W przypadku lagów uniemożliwiających przyzwoite rozegranie pojedynku dopuszcza się przerwanie gry jednak wskazane jest aby gracze uzgodnili warunki przerwania przed walką. Jeśli przyczyna lagów leży po stronie jednego z graczy a mimo starań warunki do gry nadal są

niezadowalające pojedynek taki może decyzją organizatora rozstrzygnąć się walkowerem.

 

6. W czasie jednej walki można wykonać max. trzy rzuty, ale najlepiej tego unikać. (czyli 1 rzut na jedną rundę - taka zasada z powodu lagów); Tackle - nieograniczona ilość.

 

7. Gracz rezerwowy może zostać przyłączony do turnieju tylko w przypadku, gdy osoba którą zastępuje rozegrała mniej niż połowę ogólnej liczby walk w grupie a jednocześnie wprowadzenie dodatkowego gracza nie będzie równoznaczne z przedłużeniem terminów. Walki osoby zastępowanej zostają anulowane a rezerwowy wchodzi do turnieju z czystym kontem.

 

 

Celowe Złamanie Regulaminu - Gracz Odpada Z Turnieju

 

 

 

Grupy:

grupytdr.jpg

 

Wyniki I fazy oraz przeciwnicy w drugiej fazie turnieju:

 

tdrwynikigrup.jpg

 

 

Kolejne pary w DE

 

tdretapx2.jpg

 

 

 

 

 

 

Prowadzący grup:

Gr1 - ciuh

Gr2 - brollymitsu

Gr3 - frizen

Gr4 - mevek

 

LISTA UCZESTNIKÓW:

 

1. Veron - PSN - MrVeron - gg 6099251

2. Ciuh - PSN- Ciuh85 - gg 7657714

3. c2h5oh - PSN - c2h5oh - gg 4334370

4. Frizen - PSN - XFrizenX - gg 2309340

5. Western-psn-Western79 - gg 8711219

6. Brollymitsu - PSN - Brollymitsu - gg 340 68 60

7. Miłoń - PSN - Milon_PL - gg 205945

8. Luk - PSN - luk113PL - Nie ma gg, trzeba umawiać się z nim na PSN lub przez e-maila luk113@poczta.onet.pl

9. Milly - PSN - - gg 987243

10. Mevek - PSN - MEVEK_MARSHALL - gg 8221296

11. AKI1986 - PSN-AKI_WROC_PL - gg 1636140

12. Alik - PSN - alik1991 - gg 1199548

13. Mastachi - PSN - - gg 5692052

14. Krysta - PSN - - gg 7455167

15. FishBone - PSN - vonfishbone2 - gg 5850330

16. YME - PSN - Majzor - gg 3387981

17. Pleju -PSN -pleju gg.8674468

18. SBB - PSN - KomandosPL - gg 6276702

19. Szyper - PSN - ? - gg 3608614 (będziesz najprawdopodobniej w grupie 3eciej :) )

Edytowane przez Brolly
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mogę zagrać w NTSC US (wpisz w ankiecie NTSC US i NTSC JAP, żeby była jasność), jednak jestem przeciw wpisowym w turniejach online, które są bardziej randomowe niż opady śniegu w Polsce.

 

 

Dzieki za uwagę :)

Co do płacenia sam mam mieszane uczucia. Musi być na pewno większa frekwencja niż na poprzednim turnieju. Walki sa randomowe ... i to jest w sumie zaleta bo każdy może wygrać - to takjak z lotto :D

Odnośnik do komentarza

Przekonał Ciebie Lotek hehe :P Nie no podkreślam, że jak frekwnecja nie bedzie zadawalająca to obejdzie sie bez płatności :) Nie opłaca się robić zrzuty na nagrode, ktróa wynosić by miała 50zł :P minimum 40 uczestników.

Dlatego podkreślam reklamujcie turniej na PSN u swoich znajomych lub polaków napotkanych w TDR

 

 

Edytowane przez Brolly
Odnośnik do komentarza

Na liste uczestników wpisuje na razie osoby, które są za płatnościami (czyt.nagrodami)

 

Pozostałe osoby będą wpisywane na mojej prywatnej liście.

 

Niestety wiekszość ma wersje PAL dlatego NTSC też nie wpisuje tutaj.

 

Czy Panowie posiadający PAL lub NTSC US są wstanie zdobyć są w stanie zdobyć europejską lub amerykańską wersje gry?

Ja osobiście mam PAL i NTSC US (obydwie wersje uzyskałem od dwóch dobrych kolegów :) )

Odnośnik do komentarza

no proszę i mnie wpisać

jeżeli chodzi o wersje to pal chyba że sobie zorganizuje inną wedle potrzeb

......20 -30 złotych dać mogę ale i tak wiem że to lepsze niż miał bym na tacę dać.......tu jakieś doświadczenie przynajmniej będzie bo pieniędze przepadną :)

Western-psn-Western79

Edytowane przez Western
Odnośnik do komentarza
Gość mevek
Za czasów t5 gracze pamiętają moje turnieje, które były z Tekken Tej Tournament najbardziej presttiżowe. Ci co byli na choć jednym Slashu lub legendarnym Euroslashu za pewne pamiętają wspaniały klimat, wysoki poziom rozgrywek... Tęskniłeś za tym turniejem? To dobrze! Bo powraca najostrzejsze ciecie w formie online!

 

Tak na poważnie. Wiadomo jaki jest online, wiec nie da się zapewnić takich zalet jak na prawdziwym turnieju. Zawsze coś można wymyślić. Dlatego prosze piszcie o tym czy robić płatny turniej z nagrodą pieniężną? Jaką wersje tekkena posiadacie i czy jesteście wstanie zdobyć inną wersje na rzecz turnieju? Oraz jaką posiadacie z tego co widze to najwiecej jest PALowców.

 

Moja wizja jest taka aby np. wpłacać wpisowe 20-30zł na konto (każdy uczestnik) i wtedy wygranemu lub podium rozsyłam kasę. Tylko do tego trzeba więcej uczestników dlatego prosiłbym eks zawodników turnieju SBB o zareklamowanie go u swoich znajomych na PSN. Zaletą a zarazem wadą turnieju z nagrodami pieniężnymi są lagi bo wystepuje tutaj system lottka - czyli każdy może wygrać. (na zwykłym wiadomo kto ciągle wygrywa :P tutaj każdy ma szanse :P)

 

wchodze...

by przeslac kase potrzebuje ...

"SWIFT oraz IBAN"

z gory dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie...

 

Czy chcecie ten turniej?:) Frekwencja nie dopisuje (będzie mniej graczy niż na poprzednim turnieju) i raczej nie urośnie spowodu sf4 i innych gier jakie wyszły na czarnule.

 

Jeśli chcecie to turniej będzię niestety w PALu, dla około 10-12 osób, bez nagrody i chyba liga by była zrobiona. Dlatego czekam na Wasze głosy wtedy zmienie pierwszego posta lub temat będzie uśpiony.

Odnośnik do komentarza

Wchodze w to

moj nick na psn KRYSTA-TcT- na PAL, KRYSTA-GG- na NTSC. Wole grac na NTSC w miare mozliwosci. Wpisowe jest bezsensowne, Krakers dobrze to ujął. DR Online jest 4fun. Jakbym dal wpisowe a potem mial odpasc w 1 walce albo przegrac 3 takie bo niczego nie moglem skarac to bym poczul sie mega źle

 

 

Dopiszcie tez Alika. Jego nick na PSN - alik1991 gra na PAL'u

 

 

Mastaczi - mam na sprzedaż Tekkena PAL'owego wlasnie jakbys byl zainsteresowany daj cynk

Edytowane przez KRYSTA-GG-
Odnośnik do komentarza

Moje GG jest źle podane ja mam nr 1199548

 

Oraz proponuję zmienić zasadę dotyczącą rzutów że rzucamy bez ograniczeń albo wcale bo się zapomnę a nie chciałbym przez taką dosyć "ORGINALNA" zasadę przegrać.

 

I kiedy zaczynamy ??

Edytowane przez alik
Odnośnik do komentarza
Oraz proponuję zmienić zasadę dotyczącą rzutów że rzucamy bez ograniczeń albo wcale bo się zapomnę a nie chciałbym przez taką dosyć "ORGINALNA" zasadę przegrać.

 

Zasada z max 3 rzutami na walkę jest dobra na poprzednim turnieju każdy się pilnował. Osoba z którą gramy musi mieć świadomość że może być rzucona. Poza tym MA Julii rządzi:P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...