Skocz do zawartości

Slash Online - turniej Tekken DR


Rekomendowane odpowiedzi

Primo - Frizen dobrze wiesz z Hona, że przedłużanie terminów w turniejach online to niezbyt dobry pomysł.

 

Secundo - Nigdy nie wpisuje się walkowera przed terminem, chyba że na życzenie któregoś z graczy. Robi to tylko niepotrzebne zamieszanie a i często uda się danemu zawodnikowi w ostatniej chwili wyjść z beznadziejnej sytuacji (zagrać walke mimo, że jest się na księżycu or something, ludzie pod presją są zdolni do niesamowitych rzeczy).

 

Tetrio - Jeżeli już trzeba wstawić walkowera, należy pobrać logi (archiwum gg/psn) każdego z graczy udowadniające kto z kim i kiedy się kontaktował (obaj się umawiali na jakiś termin a ktoś się nie zjawił - wo), porównać i jeżeli sytuacja jest beznadziejna dla obydwu stron (żaden się nie odezwał itp.) to niestety moneta lub anulowanie pojedynku.

 

 

Takie tam małe rady na przyszłość, ale ja się nie znam. ;)

 

Dzięki :) co do secundo i tetrio akurat wpisałem walkowera, bo Veron napisał, że dzisiaj nie może już grać bo pracuje (zwłaszcza nocą). Walka nie mogłaby być rozegrana. Do, Frizena sam pisałem dwa razy (drugi raz w dniu kiedy kończył się termin). Wszystkie kroki zrobiłem. tak hop siup bym nie dawał walkowera :P ale dzieki za rady (w DE nie można anulowac pojedynku). :)

 

Po prostu jak się idze do lekarza to się mówi co boli to wtedy lekarz przepisuje lek. Jak pacjent nic nie mówi to lekarz na nic nie poradzi bo może dać czopki a gardło chorego np boli :P.

 

Dobra koniec tematu było mineło, wiecej pokory i tyle :). Prosze już pisać o bierzących rzeczach turnieju (w sensie wyniki itp).

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja bym się nie przejął ani na chwilkę, ponieważ ktoś, kto ma dużego skilla, na pewno da sobie rade.

i jeszcze 5 walk to nie 1, wiec jest chwilka by się otrząsnąć.

z Venomem ^ ^ gram jutro przed, bądź pod wieczór.

p.s jak by nie bylo Frizen i tak bedzie na podium :) optymista!

Odnośnik do komentarza
No kontakt jest, tylko lacza nie ma;] Probowalismy dzis juz, ale sie nie dalo po prostu - sprobujemy ponownie wieczorem - moze bedzie cos lepiej.

 

juz gralismy.

nie bylo najlepsze lacze, ale chcielismy miec to juz za soba.

ja VS MrVeron : 5 - 0

thx

 

p.s zdawalo mi sie, ze kiedys gralo sie nam znacznie lepiej. cholera, co sie dzieje z tym Tekkenem ?

Odnośnik do komentarza
Nie mogło być inaczej Mevek (Law) 5 - 0 Ciuh (Jul)

 

Dzięki za grę

moze dla tego, ze kibicowal nam stres, a u ciebie zdecydowanie wzial gore... z reszta sam widziales! po turnieju grales znacznie inaczej.

wez sie w garsc, a moze jeszcze sie uda :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...