Skocz do zawartości

Slash Online - turniej Tekken DR


Rekomendowane odpowiedzi

Lol, oczywiscie, ze podkrecalem;] Robie to od jakichs 8 lat, wiec mam wprawe;]]]]] taunta nie robie na sieci, bo sie nie oplaca, jak nie ma pelnych klatek, dlatego zostaje przy b+1 SS 3xiWS+3, d+3,2, ale rzadko mi siedzi;] zeby bylo smieszniej czesciej mi wychodzi df+3, uf+3, iWS+3 1 iWS+3 d+3,2, ktory jest trudniejszy;]]]]] a z tym graniem to racja - musimy cos czesciej przypykac;]]] pzdr

 

hmm....a mi na online częściej siedzi taunt fb2 niz kolana :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość mevek
Lol, oczywiscie, ze podkrecalem;] Robie to od jakichs 8 lat, wiec mam wprawe;]]]]] taunta nie robie na sieci, bo sie nie oplaca, jak nie ma pelnych klatek, dlatego zostaje przy b+1 SS 3xiWS+3, d+3,2, ale rzadko mi siedzi;] zeby bylo smieszniej czesciej mi wychodzi df+3, uf+3, iWS+3 1 iWS+3 d+3,2, ktory jest trudniejszy;]]]]] a z tym graniem to racja - musimy cos czesciej przypykac;]]] pzdr

 

hmm....a mi na online częściej siedzi taunt fb2 niz kolana :)

i co jeszcze....

wiesz... juz dawno po wieczorynce, wiec bajek nie opowiadaj!

mi co najwyzej to siada:

tuncik~34 i cos tam dalej...

a najlepsza akcja po tauncie to...

tauncik, b4, fb2, 34, 1,2,1 nie ma nic lepszego pzdro.

Odnośnik do komentarza
Mevek spoko, ale 3+4 (chyba to miałeś na myśli pisząc 34) jest dłuższe niż fb+2, więc nie widze powodu dla którego Pitrexowi miałoby to nie wychodzić, skoro sam napisałeś, że robisz taunt: 3+4.

Pozdro & obczaj frame date ;)

 

A to że Pitrex chwali się tym na każdym kroku, to już inna sprawa ;]]]]

 

Na jakim każdym kroku ;pp ? tylko stwierdziłem że to mi częściej online wychodzi niż kolano ;p

Odnośnik do komentarza
Gość mevek
Mevek spoko, ale 3+4 (chyba to miałeś na myśli pisząc 34) jest dłuższe niż fb+2, więc nie widze powodu dla którego Pitrexowi miałoby to nie wychodzić, skoro sam napisałeś, że robisz taunt: 3+4.

Pozdro & obczaj frame date ;)

 

A to że Pitrex chwali się tym na każdym kroku, to już inna sprawa ;]]]]

 

Na jakim każdym kroku ;pp ? tylko stwierdziłem że to mi częściej online wychodzi niż kolano ;p

chce to zobaczyc na wlasna skore, a jak by bylo malo nie bede atakowal! albo inaczej...

wiem ile ma wybika, a ile nozka, bo tylko o klate wiecej, ale to i tak nie ma zadnego znaczenie, poniewaz sie to robi w tyle sam frame-ow.

wiec tak... dawaj na online i sie dowiemy komu szybciej wyjdzie... tobie czy mi? ja juz wiem ^ ^

pozdrawiam...

p.s

a o co chodzi z tym Pudlem??

Odnośnik do komentarza
Gość mevek
No nie do końca, bo wykonuje sie to f,b+2. Normalnie to f da się wbuforować, ale przy tauncie jest to niemożliwe, bo f go canceluje. Jak ty możesz być "high-level Bryan player'em" i tego nie wiedzieć? ;pp

sam zadaje sobie to pytanie!

to jak, Gramy Kne?

@Snake. grasz czasem w DR-a ? moze zagramy sobie online ktoregos wieczoru?

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
No nie do końca, bo wykonuje sie to f,b+2. Normalnie to f da się wbuforować, ale przy tauncie jest to niemożliwe, bo f go canceluje. Jak ty możesz być "high-level Bryan player'em" i tego nie wiedzieć? ;pp

sam zadaje sobie to pytanie!

to jak, Gramy Kne?

@Snake. grasz czasem w DR-a ? moze zagramy sobie online ktoregos wieczoru?

 

To lepiej nie myśl tyle bo Ci się dysk twardy przegrzeje xD kto niby uważa że jestem high-level Bryan player'em ? ja ostatnio w ogóle w tekkena nie gram hehe a mało tego jeszcze x pudło kupuje i w GoW'a będę napierał ;p

 

p.s z reszta czemu od razu mialem nie wiedziec ? napisalo mi sie i tyle ;p ale ty snejku zawsze musisz swoje 3 grosze wcisnac xD standard :lol:

Edytowane przez Pitrex
Odnośnik do komentarza
Gość mevek
Jasne, możemy zagrać, chociaż pewnie skończy się to jak zwykle - wkurze się na lagi i wyjde po jednej walce ;)

Aha, mam wersję ntsc-u, nie wiem jak jest z tym u ciebie.

 

btw. Z tego co pamiętam Pitrex mi opowiadał że już kiedyś grał z tobą ;p

mam obydwie :)

moze i gralem, ale nie pamietam, badz nie chce, dlaczego? poniewaz jest jedna z wielu osob/graczy online, ktorzy nie szanuje innych jej uczestnikow. w takich przypadkach wlasnie postepuje zgodnie z twoimi nervami... zawijka z pokoju.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...