Skocz do zawartości

Slash Online - turniej Tekken DR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To od czego jest konsola? Nie mozesz odpowiedziec na moje niusy? Mozemy dzisiaj wieczorem rozegrac walki.

*veron-

moze daj mi znac na PSN jak bedziecie grac?

moze zaprosilbys mnie do pokoju bym obejzal sobie gre... ewentualnie sedziowal ^ ^

p.s lagi ze Frizenem sa nieuniknione.

Wesolych Swiat "

Odnośnik do komentarza

Do frizena któregoś dnia pisałem aby się odezwał do Ciebie. Jeśli otrzymam mądre usprawidliwenie to inny termin Wam wyznacze a jak nie to Ty przechodzisz do drabinki wygranej, a Frizen do przegranej.

 

-------------------------

 

Dobra gadałem z Fizenem. Veron nie ma czasu dzisiaj grać, ale starał się od dłuższego czasu skontaktować z Frizenem. Ja sam do niego pisałem. Nie doszło walki. Walke z tego powodu wygrywa Veron.

 

Pisałem, że jak ktoś nie ma czasu lub coś się stało poważnego to żebyście mi napisali prywatnie na gg. Jestem w końcu też człowiekiem i rozumiem, ze coś może się stać. Milly i Ciuh np mi pisali jak nie mogli grać. Prosze o więcej odpowiedzialności, od niektórych osób.

 

Wrzucam kolejne pary do pojedynków w DE:

 

beztytuuzvt.jpg

 

Czas macie do wtorku (21 kwietnia). Podkreślam jeszcze raz, jeśli ktoś nie może grać w danym okresie z jakigoś powodu niech mi napisze to przedłuże termin lub coś innego wymyśle.

Edytowane przez Brolly
Odnośnik do komentarza

Wrzucam kolejne pary do pojedynków w DE:

 

beztytuuzvt.jpg

 

 

wiec tak...

@Veron - jestem dostepny dzis, jutro i pojutrze, jesli bedziesz chcial grac poznym wieczorem (12-2 w nocy), potem zas tylko w przedziale 21-23:30 polskiego czasu. juz razem gralismy, wiec polaczenie bedzie bez zmian. kiedy bedziesz chial ? mysle, ze zwlekac nie ma potrzeby, pare dni wyniku nie zmieni dla nas obojga. pozdrawiam...

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Ja też pisałem i mówiłeś, że się odezwiesz. Wystarczy odpisać lub napisać, że masz dużo nauki lub coś w tym stylu. walkower się dlatego pojawił. Kolejnym powodem walkowera było to, że dzisiaj Ci napisałem na gg o ostatecznym terminie. Ty napisałeś "ok" a Veron wspomniał, że nie może dzisiaj grać. Wystarczyło napisać więcej niż "ok". Trudno się mówi. Trzeba się zachowywać odpowiedzialnie. Na slashu 2 (moim 1st turnieju) też czekałem na mashtera z 2-3 godziny bo się spóźnił na pociąg czy tam pksa przez co około 100 graczy czekało w nerwach na rozpoczęcie turnieju. Uczę się jak każdy na błędach i nie miałem zamiaru teraz też przeciągać nie znając powodu, lub bez prośby przedłużenia terminu.

Wystarczyło napisać coś więcej mi lub Veronowi to by się termin przedłużył. To tyle na ten temat z mej strony i nie będę już pouczał.

 

Porządny turniej będzie tylko offline wiec nie wiem po co tutaj taki komentarz :)

 

Walkowera oddajesz SBB tak? Nie powinieneś się obrażać. Postaw się w mojej sytuacji i osób czekających.

Edytowane przez Brolly
Odnośnik do komentarza

Ja juz swoje powiedzialem, przedluzylibyscie termin o 1 dzien to by nic sie nie stalo. Skoro jednak wolicie wpisac walkower to prosze bardzo. Jeden czy 2, co to za roznica. Przeciez i tak turniej chcecie jak najszybciej skonczyc, skracajac nawet ustalone terminy. Zawsze rozgrywam swoje walki w terminie a ze wypadlo mi cos wazniejszego niz grac turniej w tekkena... poprostu wpiszcie ten walkower i dajcie temu spokoj, bo ja albo gram normalnie turniej albo sie nie bede pier..c aby nie odpasc z DE po 1 przegranej walce.

Odnośnik do komentarza

Każdy jak nie mial czasu z jakiegoś powodu pisał mi o tym i przedłużałem termin. Ty mi nic nie pisałeś. Jedynie 4dni temu jak się odezwałem, że odezwiesz sie do Verona a wczoraj tylko "ok". Stary już jesteś, a zachowujesz się jak dzieciak. Trudno, takie życie :) Trzeba się zachowywać poważnie.

 

Porządny turniej będzie tylko offline wiec nie wiem po co tutaj taki komentarz :)

 

To po kiego grzyba robic tandete??? Bronek daj wszystkim walkowery i bedzie finito.

 

Robie tandete abyś ty się tym zajął, bo wierze w twoje umiejetnosci, inteligencje i instynkt :P

Edytowane przez Brolly
Odnośnik do komentarza

Primo - Frizen dobrze wiesz z Hona, że przedłużanie terminów w turniejach online to niezbyt dobry pomysł.

 

Secundo - Nigdy nie wpisuje się walkowera przed terminem, chyba że na życzenie któregoś z graczy. Robi to tylko niepotrzebne zamieszanie a i często uda się danemu zawodnikowi w ostatniej chwili wyjść z beznadziejnej sytuacji (zagrać walke mimo, że jest się na księżycu or something, ludzie pod presją są zdolni do niesamowitych rzeczy).

 

Tetrio - Jeżeli już trzeba wstawić walkowera, należy pobrać logi (archiwum gg/psn) każdego z graczy udowadniające kto z kim i kiedy się kontaktował (obaj się umawiali na jakiś termin a ktoś się nie zjawił - wo), porównać i jeżeli sytuacja jest beznadziejna dla obydwu stron (żaden się nie odezwał itp.) to niestety moneta lub anulowanie pojedynku.

 

 

Takie tam małe rady na przyszłość, ale ja się nie znam. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...