Skocz do zawartości

Slash Online - turniej Tekken DR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja też nie moge zagrac z tej samej przyczyny z fiszbonem. Niech sie zdeklaruje kiedy gramy a jak nie to walkower bo szkoda czasu. Moje godziny to od rana do 14 a pozniej po 23.

 

Bylo tak: w niedziele probowalismy sie polaczyc i ani z szyperem, ani krysta czy frizenem, nawet sparing z SBB nie wypalil.

Podobna sytuacja byla wczoraj, nie mialem duzo czasu, z szyperem i krysta probowalem z 10 razy - to co mialem robic??? probowac 50 razy???.

 

Ja tam z nikim grac nie pekam i staram sie z kims zagrac kiedy mam na to czas, ktorys z was zaczal czarowac PALem, NTSC -> a przeciez mowilem ze bralem udzial w poprzedniej edycji turnieju(znaczy sie u SBB) i z Brolim i SBB i C2h5oh gralem na PALu.

 

Warto poruszyc chlopaki kwestie ze jak do tej pory nie podaliscie wyniku miedzy wami dwoma, skoro ustawilismy sie we trzech na jedna godzine a ja z nikim nie moglem sie polaczyc to dlaczego sami nie sprobowaliscie miedzy soba zawalczyc???

 

Krysta sklamales ze Szypera nie bedzie po 14 juz do czwartku, byl wczoraj wieczorem - niestety bylem tylko na 5 minut i nawet nie bylo sensu sie ustawiac :(

Odnośnik do komentarza

No dobra, ale cały czas próbowaliśmy PALa i raz tylko NTSC. Grać ewidentnie nie chciałeś Ty bo miałeś jakieś wyjście, przynajmniej tak to wygląda. Oddałem pleja bratu, więc pojechałem specjalnie do Krysty rozegrać ten śmieszny mecz, a Ty sobie wyjść musisz, wow. Ciekawe czemu cały czas podczas rozmowy mówiłeś "zagrajmy wieczorem na spokojnie itd." mając na PSNie odpalone ProEvo. Następnej okazji do gry w najbliższych dniach może nie być..

Odnośnik do komentarza
Rezygnuje z turnieju tak grać to se kurwa w szachy mogę :wsciekly:

 

Co za cyrk ludzie, zabawni jesteście. Przecież wiecie jakie są warunki gry sieciowej w DR, to po chuj się w ogóle zapisujecie na turniej? Tak samo ja wczoraj Specjalnie czekałem na Jamora kilka godzin, a ten zagrał jedna walkę i napisał, że to pierdoli. Następnym razem trochę pomyślcie, to nie boli ;)

Odnośnik do komentarza
Rezygnuje z turnieju tak grać to se kurwa w szachy mogę :wsciekly:

 

Dobrze...

 

Nie powinniście się denerować to jest turniej dla zabawy. Wiadomo, że są lagi i nie da się grać czasem normalnie. Grając z c2 nie mogłem robić juggli i krać pewnych rzeczy. Nie wnerwiłem się bo wiem, że to online.

 

Co do Naszego kombinatora fishbona... znowu sobie grabi... Wypadasz z gry. Wszyscy z Twej grupy dostają wygraną z Tobą.

 

Krysta, Szyper jaki był wynik waszej walki?

 

Faza grupowa zakończyła się wczoraj. Mastachi pisał, że ma problem z czasem wiec pytanie do Ciebie i do Akiego. Do kiedy byście mogli rozegrac ostatnie walki?

Edytowane przez Brolly
Odnośnik do komentarza

Ja tam nic mistrzu wielki nie kombinuje, dopiero niedawno krysta wpadl na pomysl, zeby moc ze soba zagrac byc moze pomoglby host osoby trzeciej i tak wlasnie SBB zalaczyl nam rooma i w koncu rozegralismy walki. Frizena dzisiaj okolo 23 pytalem o walke to powiedzial ze spac idzie takze nie nalegalem, moze zmeczony byl. Szyper dzisiaj przed polnoca zrezygnowal z turnieju, dlatego z nim sie nie ustawialem.

 

Łaski bez. nie bede ciebie prosil zebys mnie pozostawil w turnieju (bo to tylko for fun), ciebie tez z reszta tam juz nie ma ;)

Tur ogolnie po h.... pod wzgledem organizacyjnym, we wczesniejszym SBB dal wiecej swobody i tak sie nie panoszyl.

 

Odnośnik do komentarza
Tak, rezygnuje z turnieju. Mam latać za jakimiś nołnajmami, bo oni mają chęć zagrać później? Dziękuję za możliwość dołączenia do tura i przepraszam, że nie podołałem. Pozdro

 

Wiedzialem ze masz problemy z mysleniem (w tym przypadku brak zrozumienia sytuacji ze nie mialem czasu),ale ze az taki argogancki jestes to dopiero teraz sie dowiedzialem.

 

Po za tym powienienes dopisac do tej rezygnacji ze w sumie po porazce z Frizenem i Krysta nie miales juz o co grac z nołnajmem.

Odnośnik do komentarza

Fishbone nie ucz ojca dzieci robić :P. Jestem stanowczy i zdania nie zmienie co do startu Twej persony (potwierdziły mnie Twoje ostatnie posty w tym przekonaniu)

 

Ok, szkoda szyper (next time mi się poskarż :) ).

 

-------------------

Tabele wrzuce po rozegraniu wszystkich grup.

 

z grupy wychodzą

 

Czekam na gr1 do niedzieli :) i ani dłużej :P w Fazie DE będzię wiecej luzu. Do następnego etapu na pewno przechodzi:

1. Ciuh

2. (czekamy)

 

z grup wychodzą

 

Gr2:

1. Veron

2. C2H5OH

 

Gr3:

1. Krysta

2. Frizen

 

 

Gr4:

1. Mevek

2. Western

Edytowane przez Brolly
Odnośnik do komentarza
Rezygnuje z turnieju tak grać to se kurwa w szachy mogę :wsciekly:

 

Co za cyrk ludzie, zabawni jesteście. Przecież wiecie jakie są warunki gry sieciowej w DR, to po chuj się w ogóle zapisujecie na turniej? Tak samo ja wczoraj Specjalnie czekałem na Jamora kilka godzin, a ten zagrał jedna walkę i napisał, że to pierdoli. Następnym razem trochę pomyślcie, to nie boli ;)

 

 

Pozwól że podziele sie z Tobą moim punktem widzenia bo masz inny pomimo że mianownik ten sam.

 

Po pierwsze" warunki gry sieciowej są "różne" z jednym masz cacy z drugim masz be , ja zanim zagram z kimś walke turniejową sprawdzam łącze jak jest be to oddaje bez mrugnięcia okiem walkowery-sam tego doświadczyłeś i uważam że powinieneś sie z tego cieszyc bo gdybym miał dobre łącze to byś sobie nie grał tak beztrosko jak grałeś... zastanowił byś się 5 razy zanim byś zrobił podcinkę aską bryanem czy innym baekiem

 

Druga sprawa szanuj przeciwnika swego bo mozesz miec gorszego ;) - to tak apropo żalu że czekałeś na mnie kilka godzin.Jak widzisz opłaciło sie masz komplet ;)

 

Następnym razem nie dogryzaj bo to źle o Tobie świadczy różni ludzie różne punkty widzenia. [ to natomiast jest apropo myślenia ]

 

Dziękuję za uwagę Ciuhowi dziękuję za walki .Dziś gram z Akim.

Odnośnik do komentarza
Rezygnuje z turnieju tak grać to se kurwa w szachy mogę :wsciekly:

 

Co za cyrk ludzie, zabawni jesteście. Przecież wiecie jakie są warunki gry sieciowej w DR, to po chuj się w ogóle zapisujecie na turniej? Tak samo ja wczoraj Specjalnie czekałem na Jamora kilka godzin, a ten zagrał jedna walkę i napisał, że to pierdoli. Następnym razem trochę pomyślcie, to nie boli ;)

 

 

Pozwól że podziele sie z Tobą moim punktem widzenia bo masz inny pomimo że mianownik ten sam.

 

Po pierwsze" warunki gry sieciowej są "różne" z jednym masz cacy z drugim masz be , ja zanim zagram z kimś walke turniejową sprawdzam łącze jak jest be to oddaje bez mrugnięcia okiem walkowery-sam tego doświadczyłeś i uważam że powinieneś sie z tego cieszyc bo gdybym miał dobre łącze to byś sobie nie grał tak beztrosko jak grałeś... zastanowił byś się 5 razy zanim byś zrobił podcinkę aską bryanem czy innym baekiem

 

Druga sprawa szanuj przeciwnika swego bo mozesz miec gorszego ;) - to tak apropo żalu że czekałeś na mnie kilka godzin.Jak widzisz opłaciło sie masz komplet ;)

 

Następnym razem nie dogryzaj bo to źle o Tobie świadczy różni ludzie różne punkty widzenia. [ to natomiast jest apropo myślenia ]

 

Dziękuję za uwagę Ciuhowi dziękuję za walki .Dziś gram z Akim.

 

Jamor ja nic do ciebie nie mam, ale wiedziałeś jak jest i mogłeś od razu napisać, że nie grasz. Najpierw pisałeś, że będziesz na 19, ostatecznie byłeś o 21. Zagraliśmy kilka walk na próbę i napisałeś, że jest wszystko ok. Jak zagraliśmy jedną turniejową i przegrałeś to od razu napisałeś, że nie grasz. To ty nie okazujesz szacunku przeciwnikowi takim postępowaniem. Tak czy inaczej, ja nie mam żalu. Może jak wyjdzie BR to uda nam się sensownie zagrać :P

Odnośnik do komentarza

nie wiem czemu ale widze że Aki nienapisał : Aki Jamor 5:3 dla Akiego .i teraz tak: grac moge dopiero w środę albo jutro jeżeli rano ktoś do mnie napisze [10 -12:30 ] amen!

 

EDIT:

 

jeżeli to nie odpowiada i okno na kontakt ze mną jest za małe, pozwalam sie wywalic z turnieju.Brolly możesz mnie wypisac śmiało jeżeli ktoś do Ciebie w tej sprawie napisze, całośc trwa zdecydowanie za długo dla tych które już swoje walki rozegrali.

PS Walki z Tobą Aki mam nagrane na kamerze wraz ze wszystkimi fakami jakie poleciały w trakcie :)

Edytowane przez jamor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...