Skocz do zawartości

Tekken 6 w Łodzi


Keii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moze wie, ktos z grajacych tu osobnikow, jak sie nazywa kustomizacja do lawa na (zolto-czarny) dress, rodem z filmu z b.lee droga smoka.

czekam na wyczerpujace odp.

 

toratsuku shiyatsu - gora

toratsuku pantsu - spodnie

 

a cena? pewnie wysoka! kolo 600 yenow ?

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Przerwa między wykładami, godzina 11 - myślę sobie idealny moment co by zagrać na automacie T6. Udaje się do Silver'a a tu zonk. TV wyłączone, żadnego info, jednym słowem bieda... Pytam pracownika co z automatem, na to on paląc szluga odpowiada: "proszę pana, nie ważne czy jest popsuty czy nie. Skoro jest wyłączony to jest wyłączony i nie działa". Wzorowa obsługa klienta x)

 

Nie ma co się martwić. Zaraz obok stoi automat T3 !

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Kolega Ozzy123 jest widocznie jakimś haterem, dla którego wrzucić komuś na forum to największa radocha. Skąd w ogóle jesteś, dobry człowieku, i po co ci te prowokacje? Kryjesz się za nickiem, nie miałeś nawet jaj żeby dodać dane na swój temat do profilu - może się wstydzisz tego skąd pochodzisz i kim jesteś? Śmiało, dzielą nas kilometry kabla, nie dygaj, nic ci się nie stanie...A jak nie to zamilknij, proszę!

 

Koniec offtopu.

 

A co do Tekkena 6 w Łodzi to niestety, wielka padaka, nie pogramy już chyba przed premierą. Zastanawia mnie jedynie po co władze SilverScreena ściągnęły ten automat, skoro nic na siebie nie zarabia, tylko się kurzy w kącie? Dziwne dziwne... No nic, premiera T6 tuż tuż, jakoś wytrzymamy. A do Łodzi zapraszamy, można pograć i tak, nawet jeśli ten artefaktyczny automat, nasza duma i chluba :) nie trybi! DR lives 4evah!

Odnośnik do komentarza
Podejrzewam że poprostu ktoś wymontował soie płytę główną z automatu i teraz giercuje w domu <_< Cfaniaczek jeden niech no go tylko złapę :catfight:

 

 

To byłem ja misiu :*

 

 

Może i nawet dobrze, że automat zdechł. W takich okolicznościach niedzielny gracz jak ja nie musi się wqrwiać stojąc w kolejce do automatu zanim cała polska czołówka zagra po 1k sparów ;)

Odnośnik do komentarza
Podejrzewam że poprostu ktoś wymontował soie płytę główną z automatu i teraz giercuje w domu <_< Cfaniaczek jeden niech no go tylko złapę :catfight:

 

 

To byłem ja misiu :*

 

 

Może i nawet dobrze, że automat zdechł. W takich okolicznościach niedzielny gracz jak ja nie musi się wqrwiać stojąc w kolejce do automatu zanim cała polska czołówka zagra po 1k sparów ;)

 

Hehe no ale spójrz na to z drugiej strony,teraz nawet ty sobie nie pograsz xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...