Skocz do zawartości

Tekken 6 w Łodzi


Keii

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież nie jestem zadowolony :D Przybędziemy za jakiś czas złoić Was. Dziwie się, że jednego z tych 3 automatów tekkena 6 nie ma w Poznaniu. Mamy orginalny jakiś salon namco, pełno automatów, tekken 5 szybko tam był, ale szóstki brakuje, szkoda. Chociaż tam jedna gra = 2,50zł.

Jak w ogóle chodzi gała?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Brollego gorąco przepraszam Cie za nazwanie twojej osoby dupkiem na forum publicznym. Bardzo ubolewam z powodu mojego braku opanowania i kultury. Sprostuję sprawy, z Miłoniem to były wyłącznie i on także odbierał je tak samo (tu walnąłem sciemę) . Wprawa wygląda obecnie w ten sposób że zrzuciłeś go z schodków, 2 progi i oblewałeś go wodą w celu obudzenia go gdyż miała przyjsc dyrekcja szkoły a miałeś wybór obudzenie przez lanie wody lub wezwanie policji.

Edytowane przez MTC
Odnośnik do komentarza
Panie Brollego gorąco przepraszam Cie za nazwanie twojej osoby dupkiem na forum publicznym. Bardzo ubolewam z powodu mojego braku opanowania i kultury. Sprostuję sprawy, z Miłoniem to były wyłącznie i on także odbierał je tak samo (tu walnąłem sciemę) . Wprawa wygląda obecnie w ten sposób że zrzuciłeś go z schodków, 2 progi i oblewałeś go wodą w celu obudzenia go gdyż miała przyjsc dyrekcja szkoły a miałeś wybór obudzenie przez lanie wody lub wezwanie policji.

 

Przeprosiny przyjęte.

 

-----

 

Tak w ogóle jakiś Yosh się wybiera do Łodzi aby zbadać josimistrza? Paweł jak możesz i dasz rade to przetesuj yosha dla wszystkich yosh fanów :D

 

Z tego co widze to Henio wygląda za(pipi)iscie :P

Edytowane przez Brolly
Odnośnik do komentarza
Czemu tak późno przyjdziecie? ; [ Nie chce już z Wami grać. :foch:

 

coś mi się wydaję że wasza Lalunia chcę żebyście prosili Ją o to żeby Wam towarzyszyła ;]

 

Hłe hłe.Niestety po szybkonogu mam ciężkie wspomnienia odnośnie kobiet grających w tekka xD Tak więc jakby to powiedzieć myślę że część Łódzkiej ekipy ma w (pipi)e z jaką płcią gra - co oznacza że prosić nikt nie będzie. xD

Odnośnik do komentarza
Czemu tak późno przyjdziecie? ; [ Nie chce już z Wami grać. :foch:

To żart a nie foch:P

 

Panie Brollego gorąco przepraszam Cie za nazwanie twojej osoby dupkiem na forum publicznym. Bardzo ubolewam z powodu mojego braku opanowania i kultury. Sprostuję sprawy, z Miłoniem to były wyłącznie i on także odbierał je tak samo (tu walnąłem sciemę) . Wprawa wygląda obecnie w ten sposób że zrzuciłeś go z schodków, 2 progi i oblewałeś go wodą w celu obudzenia go gdyż miała przyjsc dyrekcja szkoły a miałeś wybór obudzenie przez lanie wody lub wezwanie policji.

 

Przeprosiny przyjęte.

 

-----

 

Tak w ogóle jakiś Yosh się wybiera do Łodzi aby zbadać josimistrza? Paweł jak możesz i dasz rade to przetesuj yosha dla wszystkich yosh fanów :D

 

Z tego co widze to Henio wygląda za(pipi)iscie :P

Krótko, z tego co słyszałem to temu gościowi wszyscy dokuczali a Brolly wcale go nie zrzucił(moje zródło tak twierdzi)

 

Czemu tak późno przyjdziecie? ; [ Nie chce już z Wami grać. :foch:

 

coś mi się wydaję że wasza Lalunia chcę żebyście prosili Ją o to żeby Wam towarzyszyła ;]

Nie, poprostu sie założyliśmy sie kto z kim wygra na vs. o alko a nie mamy jak zakładu rozegrać bo ja wychodze ok. 18 z tyrki a Lain o 19 ma pociąg do domu

 

Czemu tak późno przyjdziecie? ; [ Nie chce już z Wami grać. :foch:

 

coś mi się wydaję że wasza Lalunia chcę żebyście prosili Ją o to żeby Wam towarzyszyła ;]

 

Hłe hłe.Niestety po szybkonogu mam ciężkie wspomnienia odnośnie kobiet grających w tekka xD Tak więc jakby to powiedzieć myślę że część Łódzkiej ekipy ma w (pipi)e z jaką płcią gra - co oznacza że prosić nikt nie będzie. xD

 

I znowu okazuje sie że w łodzi nic sie przedemną nie ukryje:)Lain to napewno nie szybkonogie....coś;)

 

Ps. Wez sobie Junior jutro pare czystych badejek na salon lepiej

 

 

 

a co do gałek to obie są gitara tylko 1wszy port chodzi jak dla mnie jak niewyrobiona sanwa(taka jak u pitreksa czy sneja ale na kwadracie) a port 2 jest jakby dużo mniej spręzynująca ale dobrze centrująca:)

Odnośnik do komentarza

Dżizassss!!!!W pyte kapelusik - nie ma co :P

Oj Velu grabisz sobie xD ale coś czuje że będę się z ciebie ostro nabijał/napierdalał xD tak samo jak w pociągu z wiadomymi osobami po odpowiedniej ilości alko xD

Tylko nie zapominaj ze to ja tu mam 15 lat i jestem młody i piękny xD a nie to co ty stary i z próchniały obscure xD

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza
Dżizassss!!!!W pyte kapelusik - nie ma co :P

Oj Velu grabisz sobie xD ale coś czuje że będę się z ciebie ostro nabijał/napierdalał xD tak samo jak w pociągu z qumpelą tokisa xD

masz szczęście że gówniarstwa nie bije

 

Lain to napewno nie szybkonogie....coś;)

 

Ty stary to potrafisz zapierdolić komplementa

A co;P trzeba zbierać punkty

 

Ps. fotka Pawła P. zraniła me uczucia:P

Odnośnik do komentarza
Gość mevek

ja ostatnio gralem w dublinskim casinie.

po 3 dniach praktyki na sticku w domu bilem wszystkich pakistancow i niestety nie wszystkich iroli :/

byl tam jeden ktory gra znakomicie mardonem. z czasem na pewno mu dopkopie... ale wpierw musze sie nauczyc kozystac z bounda.

moze jakis chetny poda mi kilka akcji z wykorzystaniem go.

np. ws2, 4,3,4 dss 2,f2,2 bound ff2,4

i jak to jest z ta sciana, jakis maxsior ???

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...