Skocz do zawartości

Tekken 6 w Łodzi


Keii

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widziałem to w t6.0 434DSSf1 na wysokie postacie i bigi 434DSS3 siedzi na wszystkich. W każdej walce w BR jaką oglądałem z Lawem to robili 43DSS3 lub zawsze db44

Na zaibatsu jednak wypowiadali się że to jest ciężkie. Na forum lawa w BR znalazłem coś takiego ws2, 4,u3, 4,3DSSf2 B! ff213 podobno bardzo ciężkie ale zabiera więcej niż el, el, el, d1 B! cd441 u Henia :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość mevek

ale to nie jest BR :/ wiec nie ma tam F+1+2 z DSs(bo tak mi sie wydaje, ze tak bedzie sie to robilo).

i racja b/d4, 4 siedzi miodzio pod scianka :)

wstajace ws1,2 tez nie jest zle, ale czy moge tym karac low-y, ktorych nie z parruje ?

potrzebuje frame date, a na zaibatsu chyba jeszcze nie ma?

najlepszy dotychczasowy sios, jaki mi przyparl do gustu to ff2,3 badz 4 (natural combo, a pierwszy to mid :D)?

kopie dalej za akcjami baletnicy.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Kwa.Kwa.Pozlewać blondi nie dadzą xD

Pychu ja z przenocowaniem cie w przyszły weekend odpadam niestety bo ma mnie nie być.

 

EDIT:

 

Mam prośbę do wszystkich A-stickowych graczy którzy mają się pojawić na weekend w Łdz'cie.

Jeśli któryś z was posiada Smar Silikonowy do Łożysk z Tworzyw Sztucznych (najlepsze do sticków) niech go ze sobą zabierze.

I jeszcze jedna prośba - Jeśli ktoś ma na zbyciu Base + Restrictor do Namco sticka to z chęcią odkupię :) albo przyjmę xD

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza
Kwa.Kwa.Pozlewać blondi nie dadzą xD

Pychu ja z przenocowaniem cie w przyszły weekend odpadam niestety bo ma mnie nie być.

 

EDIT:

 

Mam prośbę do wszystkich A-stickowych graczy którzy mają się pojawić na weekend w Łdz'cie.

Jeśli któryś z was posiada Smar Silikonowy do Łożysk z Tworzyw Sztucznych (najlepsze do sticków) niech go ze sobą zabierze.

I jeszcze jedna prośba - Jeśli ktoś ma na zbyciu Base + Restrictor do Namco sticka to z chęcią odkupię :) albo przyjmę xD

 

ty lepiej nie zapomnij o moich 4 piwach za sticka co ??

Odnośnik do komentarza

Z tego co mi ziomek zreferował to jednak nie ma tam automatu :/

Te 2 pozostałe automaty to jakieś (pipi)e widma.Mam nadzieję że w końcu gdzieś się znajdą.

@Mashter.

Słyszałem że kiedyś robiłeś listę automatów w Polsce/Europie.Może warto by ją było odświeżyć.Może ktoś od ciebie będzie miał pojęcie o pozostałych 2 automatach??

Odnośnik do komentarza
Z tego co mi ziomek zreferował to jednak nie ma tam automatu :/

Te 2 pozostałe automaty to jakieś (pipi)e widma.Mam nadzieję że w końcu gdzieś się znajdą.

@Mashter.

Słyszałem że kiedyś robiłeś listę automatów w Polsce/Europie.Może warto by ją było odświeżyć.Może ktoś od ciebie będzie miał pojęcie o pozostałych 2 automatach??

 

Oby nie we Wrocławiu...

Odnośnik do komentarza
Każdy CREDIT, to walka o życie, ponieważ tak długo nie płacisz aż nie przegrasz. Kupując automat tracisz te emocje.

 

Dla mnie to była walka o góra 2zł (słownie: dwa złote zero groszy). I mimo że wydałem fortunę na same CREDITy to nie żałuję i nie mam poczucia że przegrałem, ekhm... życie.

Edytowane przez Nevan
Odnośnik do komentarza
1 zł = 100 000 Jenów

:o "Drobna" pomyłka, 100 Jenów ~ 3,5zł

Wyszło by z tego że żeton za 2 Jeny to 7 groszy ;)

 

edit @Di niżej

Ja wiem że każdy sobie to może łatwo policzyć, po prostu zdziwiło mnie skąd się Bażantowi wzięło te 100 000. EOT

Edytowane przez Vranki
Odnośnik do komentarza

Przypomina mi się wywiad, przeprowadzony kilka lat temu z pewnym fps'owcem, puszczony w TV. Koleś też gadał rzeczy tego typu, jak to, że strzelanka z kumplami w cs'a czy queja to walka na śmierć i życie ze za każdym razem czuje ból, gdy dostanie serie z chaina i ze naprawdę czuje iż kona gdy ktoś go trafi tak ze skończą mu się hp'ki. Program był o uzależnieniach i o tym jak ratować nasze dzieci. Tak mi sie przypomniało ;d.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...