Skocz do zawartości

Tekken 6 w Łodzi


Keii

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszło mi to przez myśl ;D ale najpierw musiałbym skombinować wystarczające fundusze ;D (dopiero zaczynam pracę ;/ ).

No i dochodzi jeszcze do tego ten szkopuł, iż ja tego wysokiego poziomu ZAGWARANTOWAĆ nie mogę gdyż grałem na padzie zawsze ;D

Można powiedzieć że na sticku daję rade zrobić "coś", ale nie można tego nazwać swobodną grą niestety ;D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Paweł, ale nie zapominaj, że za grę na automacie trzeba płacić. Jak chcesz, żeby Tomek Ci coś sprawdził, to od razu poproś go o numer konta :P

 

Di chyba za dużo przebywasz z Łukaszem. W Łodzi wyznaczyłem sobie już kilka celów:

 

1. Stuknąć Tomka w T6 i stuknąć go w BeerMatchu :P

 

2. Odwiedzić kumpli

 

3. Zagrać w T6

 

4. Wrabać kebaba na Piotrkowskiej

 

5. Co nieco golnąć gorzałki :P

Edytowane przez MTC
Odnośnik do komentarza
Paweł, ale nie zapominaj, że za grę na automacie trzeba płacić. Jak chcesz, żeby Tomek Ci coś sprawdził, to od razu poproś go o numer konta :P

 

Di chyba za dużo przebywasz z Łukaszem. W Łodzi wyznaczyłem sobie już kilka celów:

 

1. Stuknąć Tomka w T6 i stuknąć go w BeerMatchu :P

 

2. Odwiedzić kumpli

 

3. Zagrać w T6

 

4. Wrabać kebaba na Piotrkowskiej

 

5. Co nieco golnąć gorzałki :P

nie strasz ziomus ;) bo sie znowu zesrasz;)( pamiętasz 3-0 na wazoonie;) )

Odnośnik do komentarza
Paweł, ale nie zapominaj, że za grę na automacie trzeba płacić. Jak chcesz, żeby Tomek Ci coś sprawdził, to od razu poproś go o numer konta :P

 

Di chyba za dużo przebywasz z Łukaszem. W Łodzi wyznaczyłem sobie już kilka celów:

 

1. Stuknąć Tomka w T6 i stuknąć go w BeerMatchu :P

 

2. Odwiedzić kumpli

 

3. Zagrać w T6

 

4. Wrabać kebaba na Piotrkowskiej

 

5. Co nieco golnąć gorzałki :P

 

AD1. Czy zamierzasz dokonać tego w gralni na oczach okolicznej gawiedzi? Czy nie możesz stuknąć go bez spożywania alkoholu? I na osobności?

 

AD2&3. Te punkty wycieczki zaliczysz bez większego problemu.

 

AD4. Chociaż nie spożywam mięsa, chętnie spożyję wyjście na kebaba na Piotrkowskiej.

 

AD5. Czy podczas spożywania gorzałki dalej będziesz przejawiał chęć stuknięcia Velura?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
nie strasz ziomus ;) bo sie znowu zesrasz;)( pamiętasz 3-0 na wazoonie;) )

 

Na razie nie pijesz mojego zimnego piwka :P Słysze na schodach tuptanie twoich butków jak lecisz po moje piwko heheh ;P

 

AD1. Czy zamierzasz dokonać tego w gralni na oczach okolicznej gawiedzi? Czy nie możesz stuknąć go bez spożywania alkoholu? I na osobności?

 

Normanie nie jestem ekshibicjonistą ale dla was mogę zrobić wyjątek :-*

 

AD2&3. Te punkty wycieczki zaliczysz bez większego problemu.

 

Fajnie tylko żebym coś z tego pamiętał.

 

AD4. Chociaż nie spożywam mięsa, chętnie spożyję wyjście na kebaba na Piotrkowskiej.

 

Zdecydowanie "TEN" kebab na Piotrkowskiej jest priorytetowym miejscem odwiedzin XD tylko tym razem zamów sałatkę, albo jest takie dziwne arabowskie heh ciasto :P

 

AD5. Czy podczas spożywania gorzałki dalej będziesz przejawiał chęć stuknięcia Velura?

 

Myślę że po gorzałce obiorę inny cel, chyba to będzie "TEN" kebab na Piotrkowskiej tylko że o 3 w nocy :P

Odnośnik do komentarza

Czy "stukanie Tomka" stanie się nowym hobby znajomych ? :P Velu jest 30 zl w plecy, a ja 40 <_< Gałka nie jest mi przeznaczona, ale trza sie poświęcić. Tekken wygląda prze kozacko. Co prawda można się przyczepić do paru pierdół ale to już naprawdę kosmetyka. System jest jak najbardziej na plus, a nowe kombinacje i ciosy aż cieszą gębę. Miałem szczęście dzisiaj zagrać Miguelem i wiem że to zabrzmi dziwnie ale ta postać jest PRZE*AJE*ISTA i mi się podoba. Chyba porzucę dla niego Xiajke :lol: Poza tym stało się coś wspaniałego, automat z nowym Tekkenem i już na scenie budzi się życie. Gracze chcą przyjeżdżać a ludzie chcą grać. Dzisiaj spotkaliśmy kilku "miszczóf osiedlowych" i paru graczy ,którzy coś tam pokazali i jest szansa że mogą coś tam osiągnąć ^_^ . Prywatnie chciałem jeszcze podziękować chłopakom za miłe popołudnie (Ta jedyne 4 i półgodziny przy automacie) i powiedzieć że Velu jesteś wielki kazem... ale tylko dopóty dopóki nie nauczę się grać na gałce :P:lol:

 

Podobni działa na nią Ewgf, ss, Ewgf, ss, Ewgf, ss, Ewgf, ss, itd...

Też, ale Velu używał także d/f 4,4 i długiego unblocka no i nauczył się niektórych sekwencji nancy

Edytowane przez Dante84
Odnośnik do komentarza

Ja jak na razie ciągle pogrywam tylko kingiem xD niektóre akcje aż zadziwiają np. b+3 , (wall) f+2+3 , f+1+2 .... qurwa no koments też spie,,rdałałem xD (b) trzeba jeszcze dobrze wyczuć a żeby iSW wklepać.No i jak zauważyłem king ma straszną tendencję do przebijania się z przeciwnikiem przez podłogę xD

No i nie ma to jak słyszeć od miszcza osiedlowego że robi LightDasha ale tylko Hejhaczem bo kazujamą mu jakoś nie siedzi xD

Odnośnik do komentarza

No kurfa xD

 

już to widzę

 

PIERWSZY TURNIEJ TEKKEN 6 w POLSCE!

 

Miejsce: automat w Łodzi w sklepie xxx

 

Przewidziane kebaby i piwko nieopodal

 

Cała Polska scena wokół jednego automatu, ludzie z całego kraju się zjeżdżają xD

Odnośnik do komentarza
A pojęcie znają od Valeriana który spytał czy chociaż wiedzą co to wawedash i lightdash xxxD

A już myślałem, że się filmów Libera naoglądali.

 

 

Jak zniknie ochrona to rozkręćcie automat i wyjmijcie płytę z automatu, będziecie mogli grać w domu ;)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj kolejne partie zostały rozegrane na naszej dziecince :) w ruch poszły anna,leo,king i kaz , a mnie udało się wreszcie wpisać na listę zwycięzców z czwartym czasem :)

King- sugerowana parę postów wyżej akcja po (b!) nie siedzi (czyli f+3 i ciąg dalszy) jedynie dash i f+3 siedzi , ale zbytnio odrzuca przeciwnika ;/

Anna- juggle po d/f+2 i ws+2 siedzą miodnie ale żeby uzyskać (b!) trzeba dobrze trafić/wyczuć moment opadania przeciwnika (juggle - d/f+1 , d/f+3,2,f+2 (b!) ).Po (b!) siedzi f,f+3,4,3 lub u/f+1,3,3+4 - ale nie wydaje mi się żeby ta opcja wciskała na ścianę czy ściągała więcej z paska.Za to CH qcf+1,u/f+3,d/f+1,2,d/b+2 (b!) f,f+3,4,3 jest boskie pomimo tego że usiadło mi tylko raz.

Leo- Bardzo miła dla oka postać i jej gameplay , śliczna animacja ciosów a i wreszcie kupa nowych (pomijam odświeżane kotlety firmy mordor takie jak 3+4 (a)Suki czy qcf+1 wanga).Więcej pewnie napisze Valeriana bo to on nią grał.

Kaz-Kaz kazem za kazem poganiany kazem - ta menda stara jest teraz dużo mniej wymagająca niż w DR'ce a i niektóre akcje ma przesadzone np: b+1,2 - masakrator.Ponadto więcej rzeczy siedzi pod różnymi kątami xD Jeśli gdzieś się mylę to Valeriana mnie poprawi xxxD

A suki Nancy nie moge roz(pipi)ć ni kuta xxxD menda z niej straszna...

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza

Znowu troche kasu poszło...;) tym razem na leo...powinienłem zapisać LEO!!!Bo ta postać jest godna tego aby tak ją pisać, kłonie czoła przed twórcami tej wspaniałej sagi:)za taką postać:)

Narazie nie bede o niej pisał zbyt wiele bo jeszcze nie jestem fachórą ale jestem pewien że ma silne juggle i ogólnie jest mocna:)

Kazem dzisiaj zagrałem tylko raz bo reszte pochłania mi narazie LEO ale odrazu doszedłem do Azazela i go przekopałem bijąć przy okazji rekord automatu w szybkości (stary też był mój)

Kaza b+1,2 to jak narazie najleprzy nowy cios jaki widziałem w tej grze,poprostu bezsensowne staje sie robienie połowy starych zagrań z tej gry:P

 

A wracając do nowych postaci to totalnymi wymiataczami są jak dla mnie LEO i MIGUEL(sobowtór Dantego jest naprawde kozacki i deklaruje sie ze naucze sie nim grać...ale to dopiero na konsoli, narazie czas i kase poswięcam na Leo i Kaza) dalej jest zafina...jak dla mnie to poza fajnym lookiem to nie prezentuje swoim stylem nic tak ciekawego jak wczesniej sie mówiło...na koncu wiadomo...dzieciak Hamburger...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...