Skocz do zawartości

Tekken 6 w Łodzi


Keii

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich niedowiarków :

 

- 250220091262.th.jpg

-250220091263.th.jpg

-250220091264.th.jpg

-250220091265.th.jpg

-250220091266.th.jpg

 

I jeszcze macie tu filmik Kur**y xxxD :

 

- http://www.youtube.com/watch?v=eD41EzOdkxA

 

Trzeba będzie tylko poczekać na jego przetworzenie i akceptację przez obsługę YT...

Poza tym info dla wszystkich - W POLSCE SĄ JESZCZE 2 AUTOMATY T6 - tylko nie wiadomo gdzie...

Szukajcie a znajdziecie...

A jak powiedział Gette my dajemy ognia i palimy gałki w automacie...

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O M G O_O

 

Parę pytań:

-ten silverscreen jest otwarty 24 na dobe? Ale czy chociaż dostęp do automatu jest przez 24 godziny?

-Są w ogóle jakieś kolejki?

-Czy obsługa silverscreen wyprasza jeśli za długo okupuje się automat?

-Jest tam w pobliżu coś do żarcia?

 

Jestem zwarty i gotowy... o ile to nie jakiś podły "fotomontaż" ;)

Odnośnik do komentarza

Silver jest otwarty 24h tylko bar jest zamykany...Ale automaty stoją.Żarcie masz na miejscu a jak ci zamkną to kawałek dalej masz 24h otwarte chińskie...

Obsługa nie wyprasza tylko zaprasza a i jak się jakiejś kelnerce spodobasz to ci lody w polewie zafunduje xD

TLT zbiera opłaty za miejsce przy tym automacie xD

Odnośnik do komentarza

Junior grałeś na Easy czy coś :lol: ? Chciałem również pochwalić się talentem Juniora, który jako pierwszy graczy popsuł automat Tekkena 6 :lol: Buahahahahhaha nie mogę :rotfl: . Automat stoi w silwerze i o mało co nie zacząłem się do niego modlić :wub: Automat stoi nieczynny ale mają go naprawić do piątku. Wszystkich chętnych zapraszamy do Łodzi jedna gra 2 zł 3 gry 5 zł oczywiście 5 kroków od automatu jest barek więc można "coś" wypić :).

Odnośnik do komentarza

jakie trole sie tu wyzywaja :D jutro po pracy skocze obczaic ten automat, jak bedzie mi sie nudzic rozwale gałke i w weekend sobie nie pogracie, potem wpadne jeszcze w nastepny piatek przes praca i znowu ja uszkodze zebyscie nie mogli grac... a taki ze mnie chamski sku.rwysyn.

 

 

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...