Skocz do zawartości

Tekken 6 w Łodzi


Keii

Rekomendowane odpowiedzi

Szyper prowokacja? ; o. Bo sam zabardzo tez nie wiem o co chodzi w Twoich postach. to bylo dobre w latach 199x, jak sie walczylo o kazda butelke po smietanie aby miec na zetona =P. Najwyzej 'zlapalem sie' na prowo. A kto mysli o credicie grajac obecnie w Tekkena?; o. Liczy sie fun z samej gry. zawsze. najwyzej placz na drugi dzien, po rewizji PLNow; o. Japonce? Abstra(pipi)ac od zarobkow mamy jeden z najtanszych automatow Tekkena 6 na swiecie. Koszt kredytu w japonii to najczesciej 100 jenow aka ~3.5zeta, w stanach srednio 1-1.5$ za gre. Nawet w Argentynie jest ok. 15 pesos (aka 3.2zl). Zaden z prosow nie patrzy na jakies credity. ale to wiesz i poprostu zapewne prowokujesz.

 

LOL Liber: o.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pamiętacie pana Ozzego123?Jeśli tak to wygraliście 100zł = nagrody xD koleś uniósł się honorem przez duże "CH" i przesłał mi tę oto wiadomość xD pozdrawiam całe TLT xD

 

 

A co za przeproszeniem (pipi)a ma mi przeszkadzać?!

Panie super (pipi)a inteligentny... Znający scenę na wylot... i w ogóle madafaka...

Tylko wierz mi że ty z tego kibla żywy nie wyjdziesz.

Ale dzięki za porcje śmiechu z takiego frajera jakim jesteś - wszyscy mieliśmy ubaw przez dobry tydzień :)

a co chcesz mnie pobic na turnieju online :lol3:

a frajerem to mozesz sobie starego i funfluf z TLT nazywac

powinni calej trwojej rodzini ten wasz łódzki pawulon w(pipi)ic .

wy sie smialscie przez tydzien ? ,a ja glaskalem niemca przy waszych bulwersach

pa parowo zostajesz zablokowany

Odnośnik do komentarza

ozir lame prowo, sucharze, poustynio wrzutow i gruszaca (pipi)o forumowa - mam nadzieje, ze pokazesz sie naprawde na jakis offline turnieju, z checia zagram z toba moneya w realu, czyli gra ustawiona, nie? zreszta - pytanie do adminow - dlaczego takiemu fastnickowi w ogole jakies tydzien czy cos sie daje - perm i nara. zreszta ja (pipi)e, poprosu leze, normalnie jakby fastnicki i proworzy z netwars,pl zobaczyli te suchary ornita to nie wiedzieliby czy odlaczac sie od sieci i nie wychodzic z jaskini czy puscic nuka kontrolnie na jakies miasto. takich sucharow to chyba nawet w komentarzach onetu nikt nie zapodaje.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

male sprostaowanie ,bo dawno wiekszych bzdur nie wyczytalem niz 10 gr,za gre jak twierdzi szyper,w japoni gra kosztuje 100 jenow wiec policzcie sobie,ktos napisal 100 jenow to jakos 3,5 i to jest fakt,

w chinach 2 rmb,a w tailandii 10 batow,o korei jeszcze nie wiem.fakt,zeby byc prosem trzeba tracic kase na automatach,bo wtedy nam zalezy i szybko sie uczymy,zreszta 1000 roznych przeciwnikow czeaka na okazje,zeby nas zbic.

 

a co do automatu w silesii to za(pipi)iscie sie ciesze potrenuje przed wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
moze wie, ktos z grajacych tu osobnikow, jak sie nazywa kustomizacja do lawa na (zolto-czarny) dress, rodem z filmu z b.lee droga smoka.

czekam na wyczerpujace odp.

 

Strój nazywa się "dress z filmy wejście smoka"

moze jakies inne sugestie??

 

moze wie, ktos z grajacych tu osobnikow, jak sie nazywa kustomizacja do lawa na (zolto-czarny) dress, rodem z filmu z b.lee droga smoka.

czekam na wyczerpujace odp.

 

Strój nazywa się "dress z filmy wejście smoka"

 

a dokladniej... "Game of Death"

 

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...