Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Koleś trzyma w łapie Javelina, zabijesz go i na 99% on także zabije Cię. Javelin podczas jego zgonu po prostu wystrzeliwuje w miejsce tego który strzelał. Taki Martydrom z CoD4 tyle że tu duuużo bardziej skuteczny.

 

No i nooby latają Javelin+Maraton+Waga Lekka+ Komandos. Jak nie zabije kogoś z noża, to fraga załapie własnie za javelina. Lamerstwo straszne.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

A grasz Free4ALL ? biega tam tego cholerstwa pełno ,a nie daj boże jak ci się taki typ trafi na terminalu lub innej małej mapie to (pipi) nie gra. bo nawet jak trafisz typa z pewnej odległości to i tak cie tej javal trafi :). Chyba ze pociągniesz typka z bardzo daleka w tedy jesteś uratowany.

 

No ale każdy gra jak umie i należy wszystkich tolerować :D

Odnośnik do komentarza

Patch jest juz w drodze... Zamiast sie rzucac, to byscie chodz raz weszli na infinityward.com, i oblukali oficjalne forum. Na ps3 juz jest, na xboxa musi przejsc jeszcze stadnium certyfikacji przez ms, wiec być może jutro juz będzie. Zapomnialem jaka ma byc kolejność patchy, ale wiem, że najbliższe dwa maja naprawić właśnie tego Javelin Glitcha, a drugi kod sieciowy itp. (dołączanie do meczy, szukanie meczów w drużynach).

 

@Amer: To dobrze, że nie wiesz, bo im mniej osób go zna, tym lepiej :D

Odnośnik do komentarza

uwierz mi niektórzy mają tak nasrane w głowie ze potrafią siedzieć 24h nad grą i szukać jej błędów tylko po to aby później wykorzystać to w grze i wygrać choć raz :E.

 

Swoją droga kilka lat wstecz jak bawiłem sie na PC w Americas Army grałem klanówki itp sprawy .To miałem takich agentów w drużynie ze potrafili na 2-3 dni (po 4-8h/dzien ) przed meczem siedzieć nad daną mapą i ustawiać karę graficzną pod mapę dosłownie co do pixela ,co do cienia itp itd :E czujesz blusa. A mecz trwał max 20min :D

Odnośnik do komentarza

Patcha dalej jak nie było tak nie ma :verymad:

Po blisko 70h spędzonych w multi miałem okazję przeżyć dopiero wczoraj po raz pierwszy atomówkę, niestety nie w mojej drużynie. Ogólnie efekt słaby, dźwięk fachowy.

Koleś który to zrobił nawet nie wiem kiedy nabił te 25 killi, miał jakąś dobrą miejscówkę na mapie, do tego snajpa z tłumikiem. Mnie nie zabił ani razu, stąd nie wiedziałem gdzie siedzi. Najgorszy to był mój team, koleś wystrzeliwał ich jak kaczki, a ci dalej biegali jak barany po całej mapie mając to gdzieś. Team był randomowy :confused:

 

Te plotki o 2-tygodniowych banach od M$ za Javelina, ogólnie śmieszne i niepoważne. Chociaż jak napotykam kogoś kto dalej tak gra od razu składam skargę, i tak to nic nie da, ja jednak mam czyste sumienie :blush:

Odnośnik do komentarza

Modern Warfare 2 skończone, cóż mógłbym o niej napisać...Singiel jest nadal dobry, ale to już nie to co CoD4.Brak tu aż tak klimatycznych miejscówek jak w poprzedniej części (o miejscówce ala Czarnobyl z CoDa4 można tylko pomarzyć), gra rozkręca się zbyt szybko,żeby zbyt szybko się skończyć (niestety, kampania jest bardzo krótka , dodatek to GTAIV jest dłuższy), jest dużo łatwiej niż w poprzednich odsłonach (Ci którzy ukończyli je na veteranie wiedzą o co chodzi), a moim głównym zarzutem co do tej gry jest brak jakichkolwiek innowacji, gameplay jest praktycznie taki sam jak w MW i WaW, zmian jest jak na lekarstwo, o ile zmianą można nazwać zmniejszenie respawnów przeciwników i dodanie nowych broni w zamian za stare...Slyszałem już zapowiedzi o nadchodzącym WaW 2 i zastanawiam się czy twórcy będą dalej brnąć w odcinanie kuponów.Mnie się to osobiście nie podoba, bo Infinity Ward Zrobili w Cod4 schemat, na któym jadą już dwie gry z serii CoD, mam nadzieję, że w przypadku WaW2 jednak ktoś postara się o jakieś większe zmiany.

Jeśli chodzi o grafę, to jest ona zdecydowanie na najwyższym poziomie, 60 klatek animacji przy takiej zadymie (czasem animacja lubi się przyksztusić, ale to nie przeszkadza) zasługuje na wielkie brawa, do tego masa detali, świetne zróżnicowane tektury, kupa różnych efektów, kolorystyka i mistrzowska animacja postaci.

Powyższa opinia dotyczy jedynie singla, ponieważ multi dla mnie nie istnieje, głównie ze względu na to, że nie przepadam za kampieniem i uganianiem się za kamperami, a po kilku meczykach widać,że IW postawili głowny nacisk na kampienie, no mnie taki styl gry nie bierze i zupełnie nie rozumiem zachwytów nad tym multi.

 

Fenomenu CoD6 MW2 nie kumam, a pobicie przez MW2 rekordu sprzedaży jest czymś szkującym, no ale taki teraz jest rynek.Ja mam nadzieję, że w następnych częściach tórcy jednak postawią na zmiany, innowację i długość gry, zamiast na nazwiska (50 cent w CoDzie??????) i grafę.

 

Zapomniałem dodać o pewnej rzeczy, za którą fanboje mnie zaraz pewnie zjedzą, ale ja zauważyłem w tym CoDzie kilka inspiracji Killzone'em, np. smugi za granatami, McTavish, który wygląda jak klon Seva, czy poziom, w którym nie ma elektryczności (nie pamiętam nazwy, ale poziom żywcem wyjęty z KZ, przypominający go wyglądem i klimatem).Czyżby IW lcizyło dzięki temu na więcej sprzedanych egzemplarzy...?

Odnośnik do komentarza

nie trzeba czekać tyle czasu. wystarczy poczekać na premierę BF BC2 i wiele ludzi zmieni zdanie nt. MW2.

jestem tego pewien. z resztą zewsząd słyszy się głosy potwierdzające kolejne rewelacyjne teasery, że ta gra zarządzi w multi. mi wystarczy to, że postawiony zostanie nacisk na drużynowe granie, a nie chowanie się po kątach i czekanie aż ktoś na celownik się nawinie.

Odnośnik do komentarza

nie trzeba czekać tyle czasu. wystarczy poczekać na premierę BF BC2 i wiele ludzi zmieni zdanie nt. MW2.jestem tego pewien. z resztą zewsząd słyszy się głosy potwierdzające kolejne rewelacyjne teasery, że ta gra zarządzi w multi. mi wystarczy to, że postawiony zostanie nacisk na drużynowe granie, a nie chowanie się po kątach i czekanie aż ktoś na celownik się nawinie.

Ja bym się tak nie napalał , grałem w bete BC2 i powiem , że żadna rewelacja, zamiast destrukcji 2.0 , mamy destrukcję 1.5 . Waląc z granatnika w sam środek budynku , rozwala się albo prawa , albo lewa strona , WTF? Budynki burzą się na kilka określonych sposobów , a sama grafa jest tylko ciut lepsza niż w jedynce, troche gryzie się to z zapewnieniami DICE , ale cóż , zobaczymy jak to wypadnie w fullu. Pierwsze wrażenie nie najlepsze.

Ale to nie temat o BC2 , więc powiem , że w MW2 mam już na liczniku 4dni i 8h grania , a co za tym idzie mapki zaczynają się powoli nudzić. Z wielką chęcią przygarne nowe + kilka odświeżonych z czwóreczki ;)

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...