Skocz do zawartości

Resident Evil 5


aux

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zmuszanie gracza przechodzenia gry oddzielnie na każdym poziomie trudności (oczywiście jeśli tylko ktoś chce wyciągnąć te 1000GS) to najbardziej debilne posunięcie twórców, jakie można sobie wyobrazić... Ja mam nadzieję, że w RE5 będzie tak jak w większości gier - przechodzisz grę na najwyższym poziomie, więc automatycznie odblokowują Ci się Osiągnięcia za niższe poziomy.

Odnośnik do komentarza

Tak podobno jest tylko najwyższy poziom trudności trzeba odblokować i to przechodząc grę na najtrudniejszym z dostępnych więc minimum 2 przejścia się szykują. A i z tego co pograliśmy z ziomem to zestrzelenie tych wszystkich emblematów nie jest takie łatwe i trzeba się trochę naszukać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Brakuje mi dwóch aczików, które i tak nie kończą mojej kariery z tą grą.

 

- Take It to the Max - ulepszyć bronie;

- They Belong in a Museum - znaleźć skarby wszystkie.

 

Jakieś rady? :P I tak się zrobi samo w końcu, ale chciałbym już to mieć i przejść już na hardkorowe ciupanie w Merca.

Odnośnik do komentarza

Nyu > Kase na ulepszenia można zebrać uczciwie lub nie. Polecam pierwszy sposób i przechodzenie po kilka razy chapterów Caves i Marshlands. Polecam też poradniki na YouTube. Mi zabrakło 4 skarbów i dopiero wtedy obejrzałem sobie filmiki. Dwa skarby są dosyć mocno skitrane i prędko bym ich nie zebrał bez poradnika.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Wyvp_0zN2Fc...&playnext=1

 

Mi do calaka zostało ulepszanie broni, Professional i figurki, czyli zaliczenie gry na rangę S. Obawiam się tego Professionala, granie z botem jest dosyć frustrujące. Ale pewnie jest większa satysfakcja po przejściu. Najlepsze jest jak nasz sztuczny pomocnik stoi i patrzy jak nadbiegają Majini.

Odnośnik do komentarza

Olać bagna i jaskinie - jak masz unlimited ammo do silniejszej broni (magnum np) to kasa najszybciej wpada w 5-2. Dochodzisz do momentu w którym możesz się prześlizgiwać pomiędzy lickerami (na początku pomieszczenia masz roslinke), gra się saveuje. Teraz je wycinasz w pień i ZAWSZE wydropują 5 x Lion Heart gdzie każdy jest wart 2500. Teraz dajesz quit, saveujesz itemy, bierzesz continue, znowu je bijesz, wychodzisz i tak w kółko. Pamiętać musisz aby nie wychodzić z tego pomieszczenia z Lickerami boz a nimi gra sie saveuje i bedziesz musial od nowa 5-2 zaliczać aby znowu wybic lickery.

 

Jednorazowa wizyta w tym pokoju to jakieś chyba 2 minuty i 12500 kasy dla nas. Nie da się szybciej zarobić kasy chyba w tej grze :) .

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście łatwo zdobyć S, robię na amatorze bez unlimited ammo. Trzeba tylko biegać i celnie strzelać. Pro też widzę jest do przejścia, mocniej obrywamy, ale hardcoru nie widzę. A kaskę na upgrade zrobię sposobem Aramisa. Ciekawe kiedy wyjdzie DLC Versus i czy dojdą nowe osiągnięcia. Szczerze mówiąc chciałbym żeby zostawili tego tysiaka w spokoju.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...