Jump to content

Resident Evil 5


aux

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zmuszanie gracza przechodzenia gry oddzielnie na każdym poziomie trudności (oczywiście jeśli tylko ktoś chce wyciągnąć te 1000GS) to najbardziej debilne posunięcie twórców, jakie można sobie wyobrazić... Ja mam nadzieję, że w RE5 będzie tak jak w większości gier - przechodzisz grę na najwyższym poziomie, więc automatycznie odblokowują Ci się Osiągnięcia za niższe poziomy.

Link to comment

Tak podobno jest tylko najwyższy poziom trudności trzeba odblokować i to przechodząc grę na najtrudniejszym z dostępnych więc minimum 2 przejścia się szykują. A i z tego co pograliśmy z ziomem to zestrzelenie tych wszystkich emblematów nie jest takie łatwe i trzeba się trochę naszukać.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Brakuje mi dwóch aczików, które i tak nie kończą mojej kariery z tą grą.

 

- Take It to the Max - ulepszyć bronie;

- They Belong in a Museum - znaleźć skarby wszystkie.

 

Jakieś rady? :P I tak się zrobi samo w końcu, ale chciałbym już to mieć i przejść już na hardkorowe ciupanie w Merca.

Link to comment

Nyu > Kase na ulepszenia można zebrać uczciwie lub nie. Polecam pierwszy sposób i przechodzenie po kilka razy chapterów Caves i Marshlands. Polecam też poradniki na YouTube. Mi zabrakło 4 skarbów i dopiero wtedy obejrzałem sobie filmiki. Dwa skarby są dosyć mocno skitrane i prędko bym ich nie zebrał bez poradnika.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Wyvp_0zN2Fc...&playnext=1

 

Mi do calaka zostało ulepszanie broni, Professional i figurki, czyli zaliczenie gry na rangę S. Obawiam się tego Professionala, granie z botem jest dosyć frustrujące. Ale pewnie jest większa satysfakcja po przejściu. Najlepsze jest jak nasz sztuczny pomocnik stoi i patrzy jak nadbiegają Majini.

Link to comment

Olać bagna i jaskinie - jak masz unlimited ammo do silniejszej broni (magnum np) to kasa najszybciej wpada w 5-2. Dochodzisz do momentu w którym możesz się prześlizgiwać pomiędzy lickerami (na początku pomieszczenia masz roslinke), gra się saveuje. Teraz je wycinasz w pień i ZAWSZE wydropują 5 x Lion Heart gdzie każdy jest wart 2500. Teraz dajesz quit, saveujesz itemy, bierzesz continue, znowu je bijesz, wychodzisz i tak w kółko. Pamiętać musisz aby nie wychodzić z tego pomieszczenia z Lickerami boz a nimi gra sie saveuje i bedziesz musial od nowa 5-2 zaliczać aby znowu wybic lickery.

 

Jednorazowa wizyta w tym pokoju to jakieś chyba 2 minuty i 12500 kasy dla nas. Nie da się szybciej zarobić kasy chyba w tej grze :) .

Link to comment

Rzeczywiście łatwo zdobyć S, robię na amatorze bez unlimited ammo. Trzeba tylko biegać i celnie strzelać. Pro też widzę jest do przejścia, mocniej obrywamy, ale hardcoru nie widzę. A kaskę na upgrade zrobię sposobem Aramisa. Ciekawe kiedy wyjdzie DLC Versus i czy dojdą nowe osiągnięcia. Szczerze mówiąc chciałbym żeby zostawili tego tysiaka w spokoju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.