Skocz do zawartości

Resident Evil 5


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowe hinty ode mnie ;)

 

- jesli ktos sie bawi w te jajka to niech lepiej bierzez Rotten (wartosc ich to 2000) zas GOLD to tylko skromy 1000. Jest o wiele lepszy sposob na szybka kase niz zabijanie Lickerow ktorzy daja 2500 srednio x4/5. Otoz bierzemy poziom 5-3, przyda nam sie tutaj RPG oraz jakis magnum - idziemy dalej, z gory spada taki wielki "karaluch" ktory daje 5000, kawalek dalej kolejny i tez daje 5k oraz nastepny przed drzwiami do wlaczenika pradu. Wychodzimy, save, potem contiune i dalej to robimy w ciagu 1min :). Wpada srednio 10k/15 gdyz czasami sa 3 a czasami 2 karaluchy.

- najlatwiej na poziomie 1.2 na PRO zdobywac kase na figurki - za perfekcyjne przejscie (ranga S) dostaniesz 2500. Aby miec S trzeba miec celnosc powyzej 70%, zabic conajmniej 15 przeciwnikow i wyrobic sie w ciagu 12-13min. Proste ;). (do minibossa zalecana bazooka - 1 shot i martwy). Sredni czas to 4 min

- do Drive By zalecane jest coop gdyz bot szybko niszczy ciezarkowki.

- do wykonania Crowd Control zalecam etap 1.1 - w pewnym momencie przeciwnicy sa nonstop spawnuja przed koncem etapu az wypuszcza kamien ;)

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba miec pewny sposob na tych zombiakow - po 1 robaku trzeba pomoc sobie samemu ew Shiva zabije ich 1 shotem z magnuma, przy drugim robaczku zalecane jest ominiecie goscia z palka i strzelenia w robaka (eksplozja go zabije przy okazji ew laska wykonczy), przy 3 podobnie. Jesli mamy malo kasy to kupujemy Rexone w sklepiku dajemy kilka Shive ale poza 2/3 jest to raczej zbedne.

 

RE5 to dobry przyklad gry ze sporym replayability oraz osiagnieciami - ukonczenie gry ponizej 5h, zbieranie tych znaczkow, skarby, itd itd ;). Jak narazie z botem sobie radze w singlu :)

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Calak to calak, wazne ze dla ciebie ma on spora wartosc jak ukonczenie gry na Pro czy upgrejd wszystkich broni. Z reszta osiagi w tym DLC sa proste - grajac wpadna

 

Swoja droga ja rowiez zrobilem calaka - w 25h. Sporo razy grywa sie te sama mapke a to te znaczki BSAA, skarby czy ranga S + przejscie na PRO ale to nie nudzi tak jak inne gry gdzie trzeba przechodzic pare razy gre.

 

Dajcie botu na PRO Deserta a sami tez go sobie zupgejdujcie + bazooka a Pro peka bez problemu - nawet niektore levele na tym PRO mialy lepszy czas niz na AMA :D.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

mam pytanie odnośnie tych jajek.

1.Mam rotten egg i przeczytałem że można wczytac chapter 3-1 i na wysepce poszukać reszty. Ale gdzie to wczytać i czy wtedy będe mógł potem kontynuować gre na chapterze 4-2?

2. tak samo jak chce zapić przeciwnika rotten egg. to na onlinecenter.pl pisze że najlepiej wczytać chapter 1-2 na easy. Czy to też nie nadpisze mi w jakiś sposób sejwa?

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...