Skocz do zawartości

Split/Second


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zainteresowalem sie s/s dzisiaj po przeczytaniu zapki w PE. Obejrzalem trailery i to jest to. Jest ladnie, dynamicznie, walace sie monumentalnie budowle robia wrazenie. Paradise zawiodl swoja frreroamingowa struktura, mysle ze Split/Second bedzie kwintesencja nieskrepowanej arcade'owej zabawy.

Odnośnik do komentarza

kogo zawiódł tego zawiódł. dla mnie Paradise to kwintesencja arcadowych wyścigów. jedynie Pure do tej pory dał mi podobnie dużo frajdy.

natomiast faktycznie S/S wygląda imponująco, a zajawka z PE utwierdziła mnie tylko w przekonaniu, że to będą moje jedno z głównych dań growych w wakacje. o Blur jakoś dziwnie cicho ostatnio.

trochę obawiam się o monotonię w singlu, która może pojawić się ociupinkę za szybko, jeśli wszelkie akcje będą oskryptowane, a pewnie będą... natomiast w multi będzie ubaw po pachy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

na XBL, w zakładkach Inside Xbox jest fajny filmik dotyczący gry. wywiad z dev'em + sporo gry, głównie prezentacja zniszczeń. wszystko wygląda kozacko. jedyne co już mnie zirytowało, to fakt że zaimplementowali progresywny poziom trudności, taki sam jak w Pure. im lepiej nam idzie tym przeciwnicy są lepsi a gra trudniejsza itd. w Pure do tego stopnia mnie to wnerwiało że olałem tą grę w połowie kariery. osiągnąłem swój max poziom a gra go jeszcze podwyższała i game over. mam nadzieję że nie będzie identycznie jak we w/w grze, w końcu to ma być fun z gry a nie stres że AI coraz lepsze.

btw multi na 8 graczy i split screen na dwóch.

Odnośnik do komentarza

w Pure cały wic polegał na poznaniu tras i korzystaniu na potęgę ze skrótów.

dzięki temu gra naprawdę nie jest trudna i większość wyścigów przy dobrej znajomości skrótów pękała za 1-2 razem.

daj grze drugą szansę, bo warto. dla mnie to obok PGR4 i Burnout Paradise wyznacznik dla arcadowych wyścigów.

Odnośnik do komentarza

nie mam zamiaru :) po to są arcadówki żeby włączyć grę i cieszyć się akcją a nie stresować że jest coraz trudniej. co to za fun kiedy dochodzisz do momentu że jedyną opcją jest wykuwanie trasy na pamięć i milimetrowe zabawy z triggerami żeby w ogóle coś ugrać. gdybym chciał tego to powinienem mieć opcję zmiany trudności w ustawieniach. nie chcę by gra za mnie decydowała i narzucała mi na jakim poziomie mam grać. mam tylko nadzieję że złagodzili/zmodyfikowali ten ficzer bo jeżeli będzie tak samo 'ujowo jak w Pure to idę do konkurencji - Blur. pozostaje czekać do coraz bliższej premiery.

 

 

@ zim - pewnie nie zrobię, toć to arcadowy koszmar :) w purze najgorsze później były freestyle i reszta bo same wyścigi to jeszcze można było przeżyć.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

jak zrobisz calaka w Sega Rally, to nie uwierzę, że nie poradzisz sobie z Pure ; ]

 

życzę powodzenia, ja odpadłem w Sega Rally jeszcze zanim dotarłem do ligi Expert.

w tej grze też nie możesz zmieniać poziomu trudności oraz co gorsza ustawień w trakcie jednego rajdu, składającego się z tras o diametralnie różnych warunkach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...