Jump to content

Split/Second


TomisH

Recommended Posts

http://www.gamikaze.pl/Aktualnosci/Split_S...Black_Rock.aspx

Brytyjskie studio Black Rock (należące do Disney'a), czyli twórcy m.in. gry PURE, w pocie czoła siedzą już przy kolejnym wyścigowym projekcie. Przygotowywane przez nich Split Second ma stanowić bezpośrednią konkurencję dla Burnouta.

 

Będą śliczne furki, jeszcze ładniejsze karambole i dynamiczne pomykanie po trasach różnorakich. Wszystko oczywiście na ulicach miasta, przy akompaniamencie chociażby wybuchających stacji paliwowych. Poważnie. Szykuje się kawał konkretnego softu... dla PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3.

 

Dzisiaj na Gametrailers debiut - jestem megapozytywnie nastawiony :D

Link to comment
  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pisząc o DR chodziło mi o ogół a nie tylko o to co mamy na masce. Pokazowe wyścigi transmitowane przez tv, walka o przeżycie i wykorzystywanie otoczenia. W DR nie tylko giwery na furze mogły zdejmować przeciwników. Patrząc na filmik przypomniał mi się motyw z filmu - zdobywamy jakiegoś power-up i wykorzystujemy w odpowiednim momencie.

Link to comment
  • 2 months later...

ja również mam pewne wątpliwości. walenie wież pewnie będzie uzależnione od tego jak się ją 'potrąci', lądowanie samolotu może być losowe.

większość akcji pewnie i tak będzie poskryptowana, ale nie musi to przeszkodzić tej grze zarządzić.

 

solidny konkurent dla Burnouta się szykuje, to pewne. Disney już przy Pure pokazał, że wie jak się robi świetną grę, S/S po prostu nie może być słaby.

 

Link to comment

Pod samochodem jest pol kolka podzielone na 3 oddzielne czesci.Zauwazylem ,ze jak koles robi np. drift to jeden z segmentow mu sie napelnia wiec pewnie chodzi o to ,ze dzieki wlasnie np. driftowi czy air time'owi , kiedy napelni sie jeden z 3 segmentow mozna odpalic takiego "shorcut'a"albo cos w tym stylu.

Tak mi sie przynajmniej wydaje ,a jak w praktyce jest to ch wie.

Edited by XM16E1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.