Skocz do zawartości

Split/Second


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gamikaze.pl/Aktualnosci/Split_S...Black_Rock.aspx

Brytyjskie studio Black Rock (należące do Disney'a), czyli twórcy m.in. gry PURE, w pocie czoła siedzą już przy kolejnym wyścigowym projekcie. Przygotowywane przez nich Split Second ma stanowić bezpośrednią konkurencję dla Burnouta.

 

Będą śliczne furki, jeszcze ładniejsze karambole i dynamiczne pomykanie po trasach różnorakich. Wszystko oczywiście na ulicach miasta, przy akompaniamencie chociażby wybuchających stacji paliwowych. Poważnie. Szykuje się kawał konkretnego softu... dla PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3.

 

Dzisiaj na Gametrailers debiut - jestem megapozytywnie nastawiony :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

miejmy nadzieję że zacny szpil z tego będzie, przynajmniej na tyle dobry by umilić czas oczekiwania na kolejną część Burnout'a :P

Zeby bylo na co czekac jeszcze.

Burnout skonczyl sie na kill'em all, a tak serio to na trojce, wiec ciesze sie ze wychodzi cos w tych klimatach.

Odnośnik do komentarza

Pisząc o DR chodziło mi o ogół a nie tylko o to co mamy na masce. Pokazowe wyścigi transmitowane przez tv, walka o przeżycie i wykorzystywanie otoczenia. W DR nie tylko giwery na furze mogły zdejmować przeciwników. Patrząc na filmik przypomniał mi się motyw z filmu - zdobywamy jakiegoś power-up i wykorzystujemy w odpowiednim momencie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

ja również mam pewne wątpliwości. walenie wież pewnie będzie uzależnione od tego jak się ją 'potrąci', lądowanie samolotu może być losowe.

większość akcji pewnie i tak będzie poskryptowana, ale nie musi to przeszkodzić tej grze zarządzić.

 

solidny konkurent dla Burnouta się szykuje, to pewne. Disney już przy Pure pokazał, że wie jak się robi świetną grę, S/S po prostu nie może być słaby.

 

Odnośnik do komentarza

Pod samochodem jest pol kolka podzielone na 3 oddzielne czesci.Zauwazylem ,ze jak koles robi np. drift to jeden z segmentow mu sie napelnia wiec pewnie chodzi o to ,ze dzieki wlasnie np. driftowi czy air time'owi , kiedy napelni sie jeden z 3 segmentow mozna odpalic takiego "shorcut'a"albo cos w tym stylu.

Tak mi sie przynajmniej wydaje ,a jak w praktyce jest to ch wie.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...