Skocz do zawartości

Split/Second


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Split/Second ma najgorsze AI jakie można sobie wyobrazić czyli skrypty jadące po sznurku, przeciwnik Cię nie ominie tylko wali prosto w ciebie co jest totalnym kretyństwem. Specjalnie powtarzałem odcinek aby zobaczyć zachowania rywali. Za takie zagrywki odejmuje grze 3 punkty, cała reszta jest dobra, fun wylewa się litrami. Niestety robię teraz eventy na pierwszym miejscu i chyba nabawiłem się lekkiej nerwicy bo pad wczoraj wylądował kilka razy na podłodze. 7/10

Niestety muszę się z tobą nie tylko zgodzić, ale dodać jeszcze od siebie że AI oszukuje. Przeszedłem już prawie cały tryb kariery, zostały mi już tylko wyścigi z serii Detonator przy których zupełnie utknąłem. Zawsze brakuje mi 1-2 sekund do pierwszego miejsca.

No, ale wracając do tematu. Autorom nie chciało się za bardzo wydawać kasy na skrypty graczy sterowanych przez komputer. Objawia się to między innymi przy zmianach poziomu trudności. Polega to na tym, iż przeciwnicy lepiej trzymają się wyznaczonej ścieżki, mają większą prędkość maksymalną, oraz częściej, o ile w ogóle, wykorzystują zagrania PowerPlay. Na poziomie trudności easy, przeciwnicy są wyraźnie wolniejsi, bardzo łatwo wypadają z trasy, prawie nie wykorzystują PowerPlay, a już w ogóle nie zmieniają trasy.

Na poziomie hard za to na prostej trasie jadąc z maksymalną prędkością najszybszym wozem w grze może Cię z łatwością wyprzedzić przeciwnik który jedzie dużo wolniejszym autem i który jeszcze przed chwilą miał 2-5 sekund opóźniania.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

to mnie pocieszyłeś. nie chce mi się katować wyścigów (i siebie) na hardzie w Blurze więc zabrałem się za SS. pierwszy epizod mam na złoto, drugi już mnie zaczął nieco irytować. może jestem nieco uprzedzony przez cholerne Pure ale to w końcu asfalt więc pewnie jakoś dam radę. z biegiem czasu AI mocno zaczyna kozaczyć?

Odnośnik do komentarza

AI jest wkurzajace ale zachowując jakiś power up na czarna godzinę i jadąc dobrze da się ich ogarnac. Generalnie nie zwracaj uwagi na to ze gra pokazuje ci przewagę nad reszta stawki, zawsze ktoś ci będzie siedział na ogonie.

 

Najwiecej problemów jest z detonatorami szczególnie team II na acziwa daje w kość. I pamiętaj najlepszy samochód w grze to cobretti 530 gts :)

Edytowane przez mataman
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...