Skocz do zawartości

Street Fighter 4 Multi-Online Tournament


Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, turnieje online nie mają w ogóle klimatu turnieju. Ja gram finał turnieju, a kompletnie nie jestem skoncentrowany, bo to wygląda jak kilka partyjek online. Wiadomo, ze to moja wina, ale to właśnie niesie za sobą normalny turniej, gdzie jest atmosfera taka, a nie inna, spina się poślady i gra się ma maks tego co można.

Co z tego, że nie ma lagów, skoro ot tak potrafi urwać sie połączenie. A do tego ja za nic nie mogę od zawsze dołączyć się do Kejima i musieliśmy w finale grać na mojej sesji, co zmusza mnie do grania cały czas z lewej strony, a może Kejim gorzej gra z lewej strony? (chociaż Blanką to pewnie na kierownicy ze środka gra się tak samo) - na turnieju offline byśmy się przekonali, tutaj niestety nie było takiej możliwości.

 

P.S. przegrałem z typem turniej, a nawet nie wiem jak wygląda :D

 

Co do Blanki, to ci co mówią że to najtańsza postać i przez to ludzie nią wygrywają nie mają racji.

Blanka, to po prostu Street Fighter 4 w całej okazałości, bez ubrania które pozoruje Viper, bez choćby gaci z liści, które iluzjonuje Dhalsim, Blanka to właśnie SF4 stojący nago, dosłowny, prawdziy, taki jaki właśnie jest. Tylko, że ludzie dzięki niektórym postaciom dają się nabrać, że to nie jest biedna gra. Ja też się na jakiś moment dałem oszukać, ale to już minęło. Szkoda, bo robiłem sobie nadzieję na konkretniejsze granie w tą grę i miałem zamiar uczyć się w to grać.

Niestety wolę zagrać w monetę z kolegą niż w SF4 i przynajmniej kolegi nie będzie bolała ręka od trzymania do tyłu :)

 

Ale SF4 wskakuje u mnie na pierwsze miejsce najlepszej grillowej bijatyki, detronizuje z łatwością SC4.

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzieki Action, SubZero i reszta ekipy Honmaru za zorganizowanie tego turnieju. Fajnie, ze ktos wzial to w swoje rece, wlozyl troche pracy i dane nam bylo pograc ze soba. Poznalem kilku fajnych ludzi (hi uzny, velios), ktorzy naprawde swietnie daja rade. Mam nadzieje pograc niedlugo z uzytkownikami PS3 (bo sam stalem sie posiadaczem tego sprzetu), jednak bez arcade sticka nie ruszam zadnej bijatyki, wiec poki nie sprawie sobie "galeczki" to nie zagram ; )

Odnośnik do komentarza

Hmm, podążając tokiem rozumowania Pana Redaktora Mashter'a można stwierdzić, że boks też jest grillowy, łatwy i nudny, po co w ogóle to oglądać; K1 albo MMA lepszy, bo ma większy wachlarz ciosów. Żałosna wypowiedź, nędzne tłumaczenie się z przegranej, gdzie Kejim zmiażdżył Pana Yodę, Szanownego Mistrza SF4, który gdyby był skupiony pokonałby każdego z nas.

Edytowane przez eoblack
Odnośnik do komentarza

Wyluzujcie, albo nie :twisted2:

Powiem wam, że ja gdybym miał sticka sprawnego i nie musiałbym grać na macie do tańczenia to bym wygrał, a tak widać jak wyszło. Jestem wkurwiony na matę, panele popękały i 3 miejsce na dodatek.

 

Aha gratuluje Krilluchowi, a noobkom co grają Blanką niestety nie

żart

 

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Gaskan, prosze wez ty sie nie odzywaj bo wjebales z kretesem podczas mej gry na mikrofonie z rok benda. Na szczescie po komendach glosowych wszystko wchodzilo jak trzeba (wyraznie wymawialem ciosy), szkoda tylko ze z opoznieniem, przez co wygrales 3cia runde w 7 walce, dzungla, noc, chyba sobie przypominasz? Miales ostatki zyciodajne a mi sie torrent skonczyl sciagac, a ze mialem dzwiek wlaczony to zapipczalo i sie wystraszylem w kwartylion, poszlo dosyc glosne 'kurwa', przeczytalo mi to jako random ultra, no i poszed punish na pol zyc, fuksie. Skupiony tez nie bylem, wiec pomysl co by sie z toba dzialo jakbym byl, no.

 

Co do samego turnieju to mi sie podobal (nie liczac meczy z gaskanem). Podziekowania leca do zangiefa za to ze jest tania szmata i ekipy czlowiekow odpowiedzialnych za ten turniej.

 

ps. no siema blaki/kriluh, tez fajny z ciebie chlopiec :kiss:

Odnośnik do komentarza

gratulacje dla kejima!

 

mashter kozackie focus cancele robisz! jestem w szoku normalnie manual lepszy od daigo :lol:

 

i te rzuty po wsadzonym focus atacku, cos pieknego :lol: czysty skill

 

radze poczytac o blokowaniu crosupow, no ale wiadomo czemu przegrales, nie mogles dluzej na ziemi polezec :lol:

 

no i oczywiscie gratsy dla krilla, mialem nadzieje ze wygra - zlap mnie czasem na live bo dawno nie gralismy ;)

 

mashter powinienes napisac poradnik jak grac sagatem, bez kitu

Odnośnik do komentarza
gratulacje dla kejima!

 

mashter kozackie focus cancele robisz! jestem w szoku normalnie manual lepszy od daigo :lol:

 

i te rzuty po wsadzonym focus atacku, cos pieknego :lol: czysty skill

 

radze poczytac o blokowaniu crosupow, no ale wiadomo czemu przegrales, nie mogles dluzej na ziemi polezec :lol:

 

no i oczywiscie gratsy dla krilla, mialem nadzieje ze wygra - zlap mnie czasem na live bo dawno nie gralismy ;)

 

mashter powinienes napisac poradnik jak grac sagatem, bez kitu

 

SAS, jak ty nie czaisz. Mashter nie mógł się spiąć i skoncentrować. ^_^

Odnośnik do komentarza

A mi sie zawsze wydawało, że kompromitacja to odpadnięcie w pierwszej fazie DE kompletnie bez walki przez brak jakichkolwiek umiejętności, a nie zajęcie drugiego miejsca w turnieju. No ale najwidoczniej u ciebie elementarna wiedza kończyć się, na papu i kupe.

Ale nie martw się może jeszcze kiedyś wygrasz jedną walkę w DE.

Nigdy nic nie miałem do słabych graczy, którzy nie potrafili nic osiągnąć na turniejach, nie potrafili i trudno. Ale od zawsze nie kumam takich typów, co ledwo pada potrafią trzymać i wstukują 10kilo tekstu dziennie na forum o tym jacy są fajni w gry.

Zawsze to jakaś droga w życiu, choć nie wiem czy wiesz, że najwięcej krytyków, którzy wszystko by zrobili lepiej niż ktokolwiek inny jest pod monopolowym, tak tych co za 50gr odwożą koszyki w tesco.

Ale w sumie może nawet kiedyś nakręcę o tym film, także do czegoś się twoje istnienie może przydać :)

 

A tak podsumowując turniej: niektórzy ludzie grają w street fightera 15 lat, ja gram 2 miesiące. Przepraszam, że nie zająłem pierwszego miejsca. Postaram się poprawić!!!

 

A co do koncentracji, to widzę że jednak ludzie mają problemy z interpretacją dosłowności - choć teretycznie dosłownego tekstu nawet nie trzeba interpretować, ale nastały czasy, w których każdy widzi to co chciałby widzieć i czyta, to co chciałby czytać.

Więc chodziło mi o to, że jeśli na czymś ci nie zależy, to nie przykładasz się do tego, jak do czegoś na czym ci zależy. Mam nadzieję, że to ogólnie przedszkolna złośliwość, bo nie widzieć róznicy w podejściu do turnieju o pietruche którego prestiż jest bardzo mały, a mistrzostwami świata, to nie wiem nawet co trzeba sobą reprezentować.

Ale rozumiem, pewnie większość nigdy w życiu nie brała udziała w dużym turnieju, więc nie za bardzo ma do czego porównać ten udział w polskim turnieju online w którym wzięło udział 20 osób.

 

I żeby nie było, nie mam nic do takich turniejów, fajnie że są osoby które mają ochotę i czas to organizować, ale mam też nadzieję, że z czasem będą chcieli się rozwijać i zorganizować turniej online na wiekszą skalę, z nagrodami, a może nawet największy turniej offline sf4 w Polsce.

Jeśli będziecie chcieli coś takiego zrobić, to z checią służę radą.

 

I tak ogólnie do wszystkich ludzi, którzy nie lubią mnie za to, że lubię Tekkena bardziej od innych bijatyk: dajcie sobie już spokój :)

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza
A mi sie zawsze wydawało, że kompromitacja to odpadnięcie w pierwszej fazie DE kompletnie bez walki przez brak jakichkolwiek umiejętności, a nie zajęcie drugiego miejsca w turnieju. No ale najwidoczniej u ciebie elementarna wiedza kończyć się, na papu i kupe.

Ale nie martw się może jeszcze kiedyś wygrasz jedną walkę w DE.

Nigdy nic nie miałem do słabych graczy, którzy nie potrafili nic osiągnąć na turniejach, nie potrafili i trudno. Ale od zawsze nie kumam takich typów, co ledwo pada potrafią trzymać i wstukują 10kilo tekstu dziennie na forum o tym jacy są fajni w gry.

Zawsze to jakaś droga w życiu, choć nie wiem czy wiesz, że najwięcej krytyków, którzy wszystko by zrobili lepiej niż ktokolwiek inny jest pod monopolowym, tak tych co za 50gr odwożą koszyki w tesco.

Ale w sumie może nawet kiedyś nakręcę o tym film, także do czegoś się twoje istnienie może przydać :)

 

A tak podsumowując turniej: niektórzy ludzie grają w street fightera 15 lat, ja gram 2 miesiące. Przepraszam, że nie zająłem pierwszego miejsca. Postaram się poprawić!!!

 

A co do koncentracji, to widzę że jednak ludzie mają problemy z interpretacją dosłowności - choć teretycznie dosłownego tekstu nawet nie trzeba interpretować, ale nastały czasy, w których każdy widzi to co chciałby widzieć i czyta, to co chciałby czytać.

Więc chodziło mi o to, że jeśli na czymś ci nie zależy, to nie przykładasz się do tego, jak do czegoś na czym ci zależy. Mam nadzieję, że to ogólnie przedszkolna złośliwość, bo nie widzieć róznicy w podejściu do turnieju o pietruche którego prestiż jest bardzo mały, a mistrzostwami świata, to nie wiem nawet co trzeba sobą reprezentować.

Ale rozumiem, pewnie większość nigdy w życiu nie brała udziała w dużym turnieju, więc nie za bardzo ma do czego porównać ten udział w polskim turnieju online w którym wzięło udział 20 osób.

 

I żeby nie było, nie mam nic do takich turniejów, fajnie że są osoby które mają ochotę i czas to organizować, ale mam też nadzieję, że z czasem będą chcieli się rozwijać i zorganizować turniej online na wiekszą skalę, z nagrodami, a może nawet największy turniej offline sf4 w Polsce.

Jeśli będziecie chcieli coś takiego zrobić, to z checią służę radą.

 

I tak ogólnie do wszystkich ludzi, którzy nie lubią mnie za to, że lubię Tekkena bardziej od innych bijatyk: dajcie sobie już spokój :)

 

 

sluchaj maly czlowieczku :) dzisiaj nagram kilka swoich walk rankingowych ryu i bisonem :) porownaja sobie ludzie z forum z tym czyms co ty grasz :lol:

i wtedy wniosek bedzie jeden, poziom gry na ps3 zerowy, jak ogladam takie walki to mnie krew zalewa (kejim gral spoko)

najpierw piszesz jakie to hardy w grze sadzisz a po oberzeniu tych walk nawet 2in1 combosow nie widzialem tam lolz czlowieniu jak ty w to grasz , te udane focus cancele i random ultra to jest to :D

 

ze odpadlem w poczatku de? pfff wielkie mi co :) sek w tym ze pierwsze walki de na xO trzymaly wyzszy poziom niz finalowe na ps3

 

zachowales sie jak ci.pa :) przegrales to sie nie tlumacz takimi smiesznymi argumentami, lagow nie miales to nie ma juz na co zlozyc, siedzialbys z kejimem przed jednym tv pewnie jeszcze wiekszy wpie.rdol by ci spuscil :lol:

na przyszlosc naucz sie sagatem chociaz c.mk>tigershot(tigerknee) linkowac :lol:

 

pisales jak to karzesz ryu fHP>FC>SKR>ULTRA lolz tyle kar miales i nic takiego nie posadziles, a takie banalne to bylo jak pisales posty o prostocie kombosow w tej grze, nie zobaczylem na tych walkach zadnych linkow niczego, jedynie komiczny FOCUS>THROW n razy :lol:

 

taka prosta gra a ty nawet z tej ubogiej movelisty nie kozystasz w calosci :lol:

Odnośnik do komentarza

skad ty to wiesz ze na xO jest wyzszy poziom niz na ps3. Nie ogladales kazdej walki a poza tym nie mozemy porownac waszych walk. Co z tego ze piszesz ze wasz poziom xO jest lepszy jak nie ma na to zadnych dowodow. To ze ty nagrasz film z walk rankingowych nic nie daje tak naprawde. Turniej pokazuje kto jaki ma poziom i na co stac danego gracza. Przestancie sie klucic jak male dzieci. Bedzie turniej to sprawdzicie kto jest lepszy a nie ciagle gadacie jeden na drugiego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...