Skocz do zawartości

Street Fighter 4 Multi-Online Tournament


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dziwne ze pusciles lamshtera

 

przeciez manieq wygral 5:4 z gościem który wyszedł jako nr1 z grupy i ogral lamshtera 5:0. imo powinni mieć dogrywke, ale je.bać to , niech se robią na ps3 co chcą , ja bym sie osobiście nie zgodził na takie cos,

 

sasu vs crono 5:0 ;)

czekam jeszcze dzis na kamila , gdziekolwiek sie podziewa( koles pojawia sie na live raz na ruski rok to nie wiem jak go zlapie, jutro napieram 24h w robocie, do 10h w poniedziałek mnie nie bedzie) ale skoro crono go ograł 5:1 (domyslam sie ze ryu gral) to ja licze na 5:0 ;) hehehe

 

czekam czekam...

Edit: no i nie zagralem z kamilem... Kiedy jest deadline tych pojedynkow grupowych. Chcialbym wyjsc z grupy ;)

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
dziwne ze pusciles lamshtera

 

przeciez manieq wygral 5:4 z gościem który wyszedł jako nr1 z grupy i ogral lamshtera 5:0. imo powinni mieć dogrywke, ale je.bać to , niech se robią na ps3 co chcą , ja bym sie osobiście nie zgodził na takie cos,

 

ziomuś, współczynnik wygranych do przegranych mamy taki sam, a ja z nim wygrałem w pojedynku bezpośrednim, więc czego tu nie rozumiesz i na co byś się nie zgodził?

 

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Bede dzis na bank :) od 11 pewnie bede lupal w sf4. A co do tej calej sytuacji z maniep lamshter itd to z tego co pisali wnioskowalem ze kazdy z nich mial po wygranym starciu grupowym. Skoro maniek dostal od maniora i mashtera to co tu rozkminiac . Ma mniej pktow. I kogo bija tego bija ;)

 

No ja bede o 15:30

To siąde od razu i rozegramy ten meczyk.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Ghetto vs cameel 5:2

drobne problemy tehniczne na poczatku starcia tj. Niedzialajace przyciski w sticku i disconect z live co minute . Ale potem poszlo juz gladko. Rozpie.rdala mnie jak latwo mozna wmashowac reversal podczas chybionego linka przez przeciwnika. Robie c.lp>c.lp>(?)c.mp>hado i w miejscu (?) wciagam reversala w postaci 360throw zenka. Kpina, tak samo mozna sie shoto z shoryu wbic. Pozostaje tylko doszlifowanie combosow ;) kiedy faza DE?

Odnośnik do komentarza

powiem tylko jedno słowo :) ssij xD

 

nie przesadzaj, bo co to za różnica czy zagrałem z veliosem dzis czy kiedy tam bezdie nastepny termin (ktory powinien byc z góry ustalony)

poza tym wyjeżdżam jutro i wole zagrać wczesniej niż potem zebyś sie srał że termin sie kończy ;)

 

jak chcesz do mnie dyskfalifikuj, podniesiesz poziom turnieju xD

 

chea! :catfight:

Odnośnik do komentarza

Graliśmy dzisiaj, mimo zrąbanego połączenia ze strony GKS'a, bo myśleliśmy, że mecz trzeba rozegrać do końca weekendu (wyjazd SaSa by z tym kolidował).

 

GH V VEL 5:4 - bylo grubo ;)

 

Lepiej tam SaSu działaj w sprawie tego neta ^_^. Walka, szczególnie ostatnie rundy, wyglądałaby pewnie inaczej w normalnych warunkach ;)

 

Odnośnik do komentarza

Sasu, powiedz, że ten twój post to jeden wielki żart (spóźnione prima aprilis?), bo właśnie tracisz w moich oczach jakąkolwiek umiejętność rozumowania.

 

Termin każdej fazy jest ustalony i trwa 3 dni (czyli jak nietrudno się domyślić termin drugiej fazy to 4-6 marca, sobota-poniedziałek).

 

Z tego co widzę, wasz mecz to jeden wielki błąd. Mimo że wyniki są już podane przez obydwu graczy, zezwalam na powtórkę w przypadku gdy obydwie strony się na to zgodzą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...