Skocz do zawartości

Street Fighter 4 Multi-Online Tournament


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zomb liber czarnuchu z twoim manualem tylko kulki puszczac :P nie poznaje, ani jednego shoryu(akumy ma chyba najwiekszy priorytet i gasi wszystko xD ) i czemu nie wciagales focussem sonic boomow zeby ultra ladowac :P

 

bede chyba jutro w elblagu ;) pogralbym, masz czas czy praca?

 

edit: czyli action co mowisz, ze jak nie podam wynikow reszty walk do niedzieli to odpadam?

 

to pi.er.dole taki turniej, jak siedze calymi dniami na live i sie nikt nie pojawia, potem raptem "bede w grudniu popoludniu" to ja mam ku.rwa stawac na rzęsach zeby takiego zlapac?

mowie, sobota pewnie od ok 17 do 1 - 2 w nocy bede gral, potem w poniedzialek mam caly dzien to jak ktos mnie nie zlapie w sobote to nie mam nic przeciwko zeby zagrac

 

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Kejim(guile) 5 : 2 CheeseOfTheDay(Akuma)

 

:D

 

 

Tu znalazłem na youtube na koncie ninibubu, ninibubę grającego rankingowe Guilem vs Abel, chyba się nie obazi, że wrzucam. Nawet nie musiał zasonicboomować skołowanego Abla. Prymitywne mixup up game czyni cuda ^_^

http://www.youtube.com/watch?v=9-8Jcv-LQwQ

 

Obaj mają około 3,5-4tyś BP. Buba gra na padzie od Xa.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Gra lepiej od ciebie, ty kaleczysz tę grę. Jak widzisz można Guilem też robić coś innego niż turtlować do końca czasu. U ciebie nie widziałem żadnego Combo. I odrazu mówię wrzucasz filmik na forum licz się z krytyką.

(żeby nie było ja również hu.jowo gram dlatego nie wrzucam podobnych filmików jak ty na forum bo było by mi wstyd)

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Ja nie mówię, że najlepszą opcją zresztą sam to określiłem jako prymitywny mix up ^_^ Najlepsza opcja to skończyć rundę przed czasem i nie zanudzić oglądającego. Czekam oczywiście na inne twoje filmiki. Nikt inny nie wrzuca niestety.

Odnośnik do komentarza
zomb liber czarnuchu z twoim manualem tylko kulki puszczac :P nie poznaje, ani jednego shoryu(akumy ma chyba najwiekszy priorytet i gasi wszystko xD ) i czemu nie wciagales focussem sonic boomow zeby ultra ladowac :P

 

bede chyba jutro w elblagu ;) pogralbym, masz czas czy praca?

 

A weź, tak jak tutaj zagrałem dopiero w ostatnich 3 walkach chyba bo znudziło mi sie atakowanie Kejima który nic nie robi tylko cały czas siedzi w kucaku z chargem albo się cofa puszcza soniki i czeka aż czas się skończy:P. Pierwsze walki grałem normalny offence i 50% rund kończyło się timeup na moją niekorzyść. Dopiero te śmieszne zabawy na hadokeny i ucieczki dały lepsze efekty. Kurcze przegrałem z kolesiem znającym 3 ciosy oraz robiącym c.lk c.lk c.lk c.lk (aż do kilku nietrafień) jako main combo lol, muszę się jeszcze dużo nauczyć.

 

I niestety jutro praca a zaraz po pracy uczelnia :|.

 

Odnośnik do komentarza
Action: nie mogę potwierdzić wyniku, bo występuje u was na stronie błąd.

 

Tak, przegrałem z Mańkiem.

 

Do maniora i tego drugiego zawodnika (bodajże eoblacka) nie mogę się dostać, ślę im wiadomości, a oni nawet nie odpowiadają, więc ciężko mi z nimi rozegrać pojedynek :)

 

Z Maniorem grałem i da się go spotkać ale eoblack to nawet od miesiąca mnie do friend-listy nie dodał O_o

Odnośnik do komentarza

Dobra z Maniorem wygrałem 5:2.

 

Tylko teraz jak będziecie liczyli małe punkciki:

 

ja mam współczynnik 5:2, Manieq 9:5, a Manior 7:4

 

różnica wygranych i przegranych walk jest u mnie taka sama jak u Maniora, a w bezpośrednim pojedynku z nim wygrałem, więc?

nie czytałem zasad także nie krzyczcie... (co turniej to inne zasady w takiej sytuacji)

 

Według mnie powinienem awansować ja :D

Odnośnik do komentarza

Cos krecisz... Piszesz ze masz 5:2 czyli tylko z maniorem grales?lol i chcesz z grupy wychodzic?manior ma 7:4 czyli domyslam sie ze gral y manieq i z toba. Wychodzi na to ze nie grales z manieq albo nie wziales pod uwage wyniku z nim. Czyli jakis przekret tu mi smierdzi. Bo ten co sie nie stawil to 5:0 kazdy z was z nim bedzie mial. Dziwnie wyglada sytuacja u mnie w grupie. Z tego co widze to nawet jak wygram z crono i cameelem 5:0 to bedzie lipa. Pozta tym cos nie tak z tymi tabelami online chyba. Czy uzny gral z crono? Nie ma wyniku uzny vs cameel. Dzisiaj mam nadzieje ze rozegram brakujace mecze grupowe.

Odnośnik do komentarza

Nic nie ściemnia dobrze policzył

 

grali:

Manieq - Mashter 5:0

Manieq - Manior 4:5

Manior - Mashter 2:5

 

Manieq 3pkt 9:4 +5

Mashter 3pkt 5:7 -2

Manior 3pkt 7:9 -2

 

Czyli Manieq 1st Mashter 2nd Manieq 3rd bo ten eoblack to chyba człowiek widmo

 

Co do naszej grupy to grałem już z Uznym i Cameelem zostałeś tylko tylko, widzimy się wieczorem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...