Skocz do zawartości

Street Fighter 4 Multi-Online Tournament


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze mówiąc, chciałbym się odegrać ^_^ i powtórka mi pasuje - wolałbym rozegrać ten mecz w normalnych warunkach. Net wczoraj zbyt dużo namieszał i nie jestem zadowolony z przebiegu naszego starcia. Innymi słowy: 'Bym wygrał' :P .

 

Skoro Sasu taki pewny siebie ;) ... Tylko masz mieć net normalny!!

Edytowane przez Velios
Odnośnik do komentarza

Spoko:) myslisz ze tobie przylagowalo pare razy? Xd obustrony lag jest. Poza tym kiedy polaczenie padlo i bylo jeden do zera w rundach dla mnie i zaczalem druga runde dobrze zgodzilem sie na powtorke. Jak padlo polaczenie w 3 rundzie, to sie tez zgodzilem ze walka dla ciebie ;) net mysle ze bedzie ogarniety. To nie moja wina ze moj osiedlowy dostawca cos zj.ebal;) czyli nie powinienes narzekac na warunki polaczenia bo po obu stronach rwalo(3 razy w sumie zarwalo w tym raz jak klepalem ultra po shoryu... Na szczescie trafilem)nie przegrales zadnej rundy z winy polaczenia. Jak chcesz moge postarac sie nagrac nastepne walki zeby nie bylo ze sciemniam. Obwiniac mozesz swojego pada xd hehe :P

czyli bedzie powtorka :) jestem za, ale boj sie bo moj dyktator rosnie w sile ! Hakabada! xd musze tylko link c.mp>c.mk opanowac i bedzie rzeznia,ale chyba jednoklatkowe okno na input jest bo na treningu mi raz na 5 wychodzi. C.lp>c.mk juz lepiej ale sporo dmg trace xd

ps. Bede musial walki ukyo obejzec jak do kompa sie dopadne :)

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Eee, wiem, że lag obustronny jest. Nie winię Cię o połączenie (sprawę znam), a konsekwencje jego przerwania ustaliliśmy na początku (mogliśmy ugadać się na rundy, a kiedy zgodziłeś się na moją wygraną w jednej z walk, miałeś critical, leżałeś na ziemi, a ja skakałem z przeszło połową energii, miszczu ^_^ ). Gorzej z tym jaki te lagi miały wpływ na grę (nie chcę wyliczać, ile razy mogłem skosić Ci Bisona, robiącego ten swój przegięty headstomp) - kilka razy przyhaczyło tak, że input w ogóle mi nie wszedł (sam koniec - hp, chwyt - hp nie było :huh: ). Nie twierdzę, że rozgromiłbym Cię na normalnym połączeniu - po prostu wiele razy coś nie wychodziło. Nie chodzi mi też o to, że przegrałem jakąś rundę przez lagi, a raczej o to, że bez lagów mógłbym wygrać. Tak czy inaczej, na takim połączeniu wyniki nie były relatywne i dlatego pasuje mi powtórka. I tak.. Gałka od pada ssie jak cholera - dwa razy miałem Cię jak na tacy po Twoim ultra a mi wyszedł ExShoryu w powietrze..

 

Nie chciałem grać na takim połączeniu, mówiłem, żeby mecz odłożyć, ale powiedziałeś, że masz wyjazd i nie zdążymy go rozegrać. Jak widać, zdążymy.

 

Przestań się spinać ;) , jeśli jednak masz coś przeciwko powtórce, to możemy ją sobie darować. Nie (pipi).ne na zawał :P

Edytowane przez Velios
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak dla ciebie ale 25%hp dla mnie nie critical ;)

bylo 5:4 teraz bedzie 5:0 xd no moze 5:0 nie ale jestem pewien ze wygram :] tak jak pisalem. Postaram sie nagrac walki. Gra oczywiscie bez sluchawy z mojej strony, nie bede pie.rdolil o d.u.pie maryny podczas walki. Jak cos to miedzy walkami txt msg jak jakies watpliwosci. Zreszta to itak nie ma znaczenia kto z nas wygra bo potem trafimy na gsc albo nnb. Turniej wygra uzny robiac balrogiem na meaty j.hk>c.lp>c.lp>c.lk>banka>ultra(do nnb: wreszcie ogarnalem jak to buforowac, banke robisz db(charge)ub+punch i nie tracisz charge. Banalne xd ale itak tym scierwem gral nie bede. Nawet crosupa nie da sie zrobic.)

powodzenia wszystkim zycze chociaz nie ukrywam ze chcialbym zajsc wysoko sam w drabince :P

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że miałeś 25% :D .

 

Zagramy, zobaczymy. Jak masz takie głupoty baźgrać, to lepiej w ogóle nie grajmy i zachodź sobie wysoko w tej drabince ;) - dla mnie ten turniej najwyraźniej nie jest aż tak ważny (chociaż to mój pierwszy Tour). Fajnie mi się z Tobą gra, nie mam zamiaru kłócić się przez jakieś ambicje.

 

Nie prosiłem o dogrywkę, mimo niesprzyjających warunków meczy, uznałem Twoją wygraną i poprzysiągłem zemstę kiedyśtam :D. To Ty ponoć bardzo chciałeś zagrać ponownie. Szykuj Dyktatora na lanie ;) i nie bądź taki pewien swego, bo później będzie wstyd na Forum.

 

Velios OUT

Odnośnik do komentarza
Dobiliśmy do końca drugiej fazy DE. Gratuluje zwycięzcom i powodzenia w dalszych zmaganiach. Dziękuje także Aserotowi, Sasowi, Crono i Liberowi, którzy niestety odpadli już z drabinki, za udział w turnieju. :) Faza trzecia Double Elimination trwa od 7 do 9 kwietnia, drabinkę znajdziecie tam gdzie zawsze. ;)

 

Powodzenia.

 

Nie no mój murowany faworyt, szew strita, skarbnica wiedzy i poradnik także od nadchodzących części SF (nie tylko na forum ale także na swojej ulicy ) GEROU KINK SAS odpadł i to w dwóch kolejnych rundach DE.

 

Ehhh pozostał mu tylko avatar szeryfa...

 

To ja już wolę nie wiedzieć jak szeryfuje w VF5.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...