Jump to content

Street Fighter 4 Multi-Online Tournament


Recommended Posts

Street Fighter 4 Multi-Online Tournament

sf4hmr.jpg


Street Fighter 4 miał premierę zaledwie dwa tygodnie temu, ale już teraz jesteśmy świadkami niesamowitego poruszenia sceny. Gracze ciepło przyjęli najnowszą, mocno odświeżoną odsłonę Ulicznego Wojownika zarówno na X360 jak i PS3. Z tego powodu Honmaru startuje z ambitną inicjatywą przeprowadzenia turnieju... przepraszam, dwóch turniejów jednocześnie, po jednym na każdą platformę ;). Co to oznacza? Dwa zestawy grup, tabelek, rozpisek i w końcu podwójne podium, czyli podwójna dawka zabawy i emocji w nowej, niezwykłej formie. :)


Parę kwestii formalnych:

Turniej będzie oparty na najpopularniejszych zasadach, czyli grupy + DE.

Całość będzie rozgrywana na stronce stworzonej specjalnie dla tego turnieju: http://www.honmaru.pl/turnieje/sfiv.php W przyszłości znajdziecie tam wszystkie rozpiski, newsy, listy uczestników, panel do podawania wyników itp. Tak więc by wziąć udział w turnieju należy się na stonce zarejestrować.

Regulamin znajdziecie tutaj

Zapisy znajdują się w tym miejscu, każdy uczestnik może zapisać się zarówno na turniej X360 jak i PS3, jeżeli posiada obie wersje SF4. Podanie GamerTaga/PSN-ID oznacza wpis do turnieju na X360/PS3.

Turniej startuje 15 marca (jeżeli do tego terminu znajdzie się 16 uczestników na każdą platformę) lub 22 marca jeżeli nie będzie kompletu graczy na którąś z platform. :)
Link to comment
  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A propo turnieju to wzieliscie pod uwage co zrobic w przypadku gdy dwoch graczy nie bedzie moglo sie ze soba polaczyc z przyczyn technicznych ?? ja np z kilkoma osobami nie moge sie polaczyc wogole.

Co wtedy ?

 

PS. Keii ja cie zatluke ze sie nie wylogowywujesz z forum. manieq

Edited by Keii
Link to comment
A propo turnieju to wzieliscie pod uwage co zrobic w przypadku gdy dwoch graczy nie bedzie moglo sie ze soba polaczyc z przyczyn technicznych ?? ja np z kilkoma osobami nie moge sie polaczyc wogole.

Co wtedy ?

 

Co za pytanie, od zawsze w takich przypadkach gracze umawiają się na spotkanie przy jednej konsoli! Do ustalenia u kogo ;)

Link to comment

Manieq, jest taki pkt:

 

8. W przypadku lagów uniemożliwiających przyzwoite rozegranie pojedynku dopuszcza się przerwanie gry jednak wskazane jest aby gracze uzgodnili warunki przerwania przed walką. Jeśli przyczyna lagów leży po stronie jednego z graczy a mimo starań warunki do gry nadal są niezadowalające pojedynek taki może decyzją organizatora rozstrzygnąć się walkowerem.

 

Lagi w tym wypadku podciągamy pod "przyczyny techniczne".

Link to comment
Guest GaScAn

co lol. Jak nie możesz z kims sie połączyc jednego dnia to próbuj na drugi dzień walkower to skrajny przypadek. Pozatym walkowerem przegrywa ostatecznie ten którego połączenie daje dupy. A to możesz sprawdzić np. nie możesz się połączyć z gościem z którym masz grać na turnieju, a możesz z innymi więc wina jest tego gościa.

Link to comment

a skad wiesz po czyjej stronie bedzie wina ?? no ludzie nie robcie sobie jaj.... ja ostatnio sprawdzalem polaczenia i z jednym gosciem nie moglismy sie polaczyc gdy ja zakladam gre i gdy on zakladal gre a z innym kolesiem sie polaczylem a tamten poprzedni tez z kim innym sie polaczyl. To czyja jest wina ??

 

 

Edited by manieq
Link to comment
Guest GaScAn

Routera. Podłącz kabel od netu bezpośrednio pod konsolę. Pozatym nie rób z tego niewiadomo czego to są skrajne przypadki, połączyć się można za kilka dni. Turniej nie odbywa się w jeden dzień. Będą np. 2 tyg na rozegranie meczy w grupach.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.