Skocz do zawartości

Rock Band DLC


....

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 537
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ok to chyba dobre forum i odpowiedni topic do zadania pytania na temat DLC do Rock Banda na PS3.

 

Wczoraj stalem sie szczesliwym posiadaczem Rock Band i zestawu instrumentow (nareszcie) i tu mam pytanie...chcialbym zakupic jakies DLC...problem w tym ze na polskim PS Store wogole nie ma DLC do Rock Band (pewnie dlatego ze gra nie jest oficjalnie dostepna w naszym kraju)...postanowilem w takim razie zalozyc sobie konto na UK PS Store i tu oczywiscie DLC sa dostepne...ale z kolei nie moge nic kupic bo mam polska karte do platnosci elektronicznych...i tu moje pytanie - czy w takim razie jest jakis sposob na zakup DLC do Rock Banda dla przecietnego polaka????

Odnośnik do komentarza

X Tracks - ?0.99/?1.49/$1.99 each

X ? "Blue Spark"(also playable via LEGO Rock Band)

X ? "The Hungry Wolf"

X ? "I Must Not Think Bad Thoughts"

X ? "Los Angeles"

 

Also available as "X Pack 01" for ?3.49/?5.29/$6.99.

 

And the rest - ?0.99/?1.49/$1.99 each (* =$0.99 tracks)

Little Fish ? "Am I Crazy" (Free Track. Also playable via LEGO Rock Band)

Little Fish ? "Bang Bang" *

Little Fish ? "Darling Dear" *

Ace Frehley ? "Outer Space"

Carrie Underwood ? "All-American Girl" (also playable via LEGO Rock Band)

OneRepublic ? "Stop & Stare" (also playable via LEGO Rock Band)

 

Look out for them from March 25th on the PlayStation Store.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pomóżcie, bo nie ogarniam tego nigdy... Jeśli wezmę kartę z moim kontem do kumpla, żeby u niego kupić i ściągnąć DLC, to będzie przypisane do jego konsoli, czy do mojego konta?

On na swojej konsoli będzie mógł uruchamiac pobraną zawartosc na kazdym koncie, ale te pliki będą przypisane do twojego konta, ale jak juz pobierzesz DLC na swojej konsoli, to zeby grac w pobraną zawartosc będziesz musial byc zalogowany na koncie, do ktorego przypisany jest ten DLC :teehee: mam nadzieje, ze pomoglem ;)

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

"The item you are buying is subject to usage restrictions. You can use this item on the first Xbox 360 console that you download it with. Access to this item will also be granted to all users on this first console. If you transfer the item using a memory unit or other storage device, you will also be able to use it on other Xbox 360 consoles, but you'll need to sign in to Xbox LIVE with your Xbox LIVE account on that console before accessing the item."

 

Serio nie będę mógł odpalić tego na mojej konsoli, jak ściągnę z mojego konta u kumpla? O_o

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...