Skocz do zawartości

Rock Band DLC


....

Rekomendowane odpowiedzi

No, nareszcie Slipknot w przyszłym tygodniu.

 

Slipknot - "Duality"

Slipknot - "Psychosocial"

Slipknot - "Sulfur"

Simon & Garfunkel - "I Am a Rock" +

Simon & Garfunkel - "The Sounds of Silence" +

Lights Resolve - "Dreaming of Love" * + (available on Xbox 360 and PS3 only)

 

http://www.rockband.com/forums/showthread.php?t=175141

 

 

 

PS. Tak, wiem, nie ma nadal Pantery.

:ninja:

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 537
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

O Amoni byliby dobrzy, ale wiadomo, że Wishlist otwiera...TADAM! PANTERA!

Oczywiście musi być Rust In Peace Rudego, no bo nie może go nie być, Kreator jak najbardziej, Tool ruwniesh o Zepów to już nawet nie będę prosić i wiadomo, że musi być dużo skóterhead'a.

pantera.jpg

Nie mogę się doczekać.

 

zdjęcie wzięte z wyników google grafika pod hasłem "pantera band"

 

Odnośnik do komentarza

Przykro mi, ale popieram Pelipe co do przedstawicieli bękarta muzyki - nu-metalu, chociaż imidż to Pantera miała i mieć będzie odpustowy.

 

PS. A 15-tego grudnia dostaniemy paczkę Green Day, tylko znowu z jakmimś syfem z nowej płyty chyba:

 

- Christian?s Inferno

- Last of the American Girls

- Viva La Gloria!

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Eh bo nie pamietacie jak Korna dostawalo sie na przegrywanej kasecie z UK i krazyl tak od jednego do drugiego po osiedlu na rok przed premiera w PL a o Slipknocie nikt nie wiedzial az do wydania ich na plytce z metal hammera i w audycji na RMF ktora prowdzil bodaj ze P.Metz.

Na Vivie wtedy lecial program jeszcze metalowy a nie tylko dżi el es ;/

Podsumowujac, na chuju sie znacie .Powaga.

Odnośnik do komentarza

Weź (pipi)j fanboju sony. Masz ps3 od dwóch dni a w avie drake'a, pewnie nawet w uncharted jeszcze nie grałeś albo przeszedłeś pierwszy level. Już mnie zaczynasz wku.rwiać. Wypie.rdalaj dziecko, bo słuchasz muzyki, którą uważasz za trv i elo, lejąc zupełnie bezpodstawnie z gustu muzycznego innych osób. Dalej sobie zapuszczaj iPoda z tą swoją pedalską panterą na noc żeby mieć więcej odtworzeń. Zresztą twój aktualny zachwyt i gloryfikacja zarówno słowa ku.tas jak i jego wizerunku same świadczą o twoim poziomie. Spie.rdalaj.

 

e: a niech mi która ci.pa to zaraportuje to będziecie mieć do czynienia z turboadministratorem Luckiem.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Dobra, kur wa, wracam z pubu zyebany, a tu epicki temat i pocisk z qb3ka. No to jedziemy...

 

Wiecie, że jego stary szefuje w poznańskim Tesco i robił wałki w Championie na trylogii "Władcy Pierścieni" ? Tego nic nie jest w stanie przebić :teehee::teehee::teehee::teehee::teehee:

 

I Ty się Kuba nie śmiej z Pipka, bo sam jęczysz ciągle o PS3 !!11!

 

A Lucek to mój ziom,, nie Twój, ja go mam na Fejsie :lalalalala:

Odnośnik do komentarza

Dzięki ku.rwa, że ujawniacie moje dane osobowe :potter: No sorry, ku.rwa ale bez takich.

 

dżizas ku.rwa dać dzieciom swoje nazwisko...

 

A ty pelipe wal się na ryj- twoje już dawno nieśmieszne wiadomości na laście ignoruję, a bardziej korzystam z FB niż NK- także mam cie w du.pie. Możesz w ogóle grać na ps3 albo siedzieć przy kompie? Nie dostałeś szlabanu za napicie się piwa?

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...