Skocz do zawartości

Nasze osiągniecia


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy zaraz takie "coś"? W GH3 na pewno jest trudniej. Gdyby GH2 było na silniku trójki i miało multi przez live to pewnie miałbym calaka już lata temu.

W GH3 jest trudniej bo jest system HOPO łatwiejszy i więcej klatek animacji na trafienie pojedynczej nutki? Dobra, dobra, to trafiłeś, nie ma co.

Masz rację, dlatego, że jest łatwiej to jest trudniej aha, faktycznie, logiczne jak cholera.

I faktycznie, gdyby GH2 miało silnik GH3 to miałbyś calaka.. i mnóstwo innych osób, którym brakuje w GH2 "user friendly" systemu. Rozłożenie nutek jest łatwiejsze niż w GH3, ale system by je trafiać o wiele bardziej wymagający, dlatego te produkcje są dość wyważone i wymagają innego podejścia.

I wiadomo że jak grasz w jedną grę więcej od innych to w nią jesteś najlepszy.

Ale każdy kiedyś miał w końcu 17 lat....

pozdro

Odnośnik do komentarza
Spokojnie spokojnie. Zupełnie nie rozumiesz o co chodzi, bo kwestia TW a samego wyglądu i engine'u to zupełnie dwie różne rzeczy. Może i w GH2 jest ono większe, jednak TTFAF na silniku dwójki na pewno bym nie przeszedł. Tu chodzi zwyczajnie o to, że w GH2 ja wręcz nie widzę które nutki to HOPO.

 

I do tego ja właśnie pije, zagrać TTFAF na silniku dwójki, albo Mosha tłuc z TW z dwójki, nie da się - po prostu w GH3 są bardziej skomplikowanie nałożone nutki by podnieść zaniżony przez inny system HOPO poziom trudność. Dlatego GH2 z silnikiem GH3 byłoby za proste. A GH3 z silnikiem GH2 niemal niewykonalne (dla wielu "normalnych graczy") albo mocarnie utrudnione.

Spoko, Dead - nie zrozum mnie źle, czasami tylko odnoszę wrażenie, że na siłę faworyzujesz Guitar Hero 3, z racji tego że najwięcej tego grasz i masz odczuwalnie lepsze wyniki niż forumowicz z tego grupowca. To dobrze, tak naprawdę mało kto tu gra dla calaków, czy mega score'a. Ja osobiście przedkładam przyjemność z gry, jaką sprawiają mi przede wszystkimi znane kawałki z DLC Rockbanda i GH2.

No jest jeszcze Uzny, miałby w każdej grze muzycznej calaka jakby chciał, bo to maszyna i cyborg w te gry, ale to oprócz tego to leń, więc nie ma;] Poza tym naprawdę lubię grać GH3 i niejedną fajną chwilę spędziłem przycinając w Welcome to The Jungle, Even Flow czy One, ale na pewno RB i inne GH2 nie są gorsze od tej produkcji.

Odnośnik do komentarza

Spoko, trochę źle zrozumiałem. Kompletnie nie znam się na GH2, stąd to nieporozumienie. Poza tym wiesz, może się to wydawać dziwne, jednak niektórym przyjemność sprawiają zupełnie inne rzeczy. Mi np. sprawiło ją masterowanie GH3, inni wolą popykać w każdą grę po trochu. Poza tym taka jest idea achievementów z tymi calakami - często nie chodzi o same umiejętności, tylko o to czy komuś się chce. Bo czy wielu osobom chce się grać np. endless setlist? Nie. A czy wielu potrafi ją zagrać? Tak. I co do faworyzowania GH3 - oczywiście że ją faworyzuję! W końcu to moja ulubiona gra, lol.

Odnośnik do komentarza

korwa jest udało się!

Zarobiłem Achiva Enlightened Guitarist 8)

Lista utworów na FC jakie wykonałem do tego:

 

Slow Ride - Foghat

Talk Dirty to Me - Poison

Hit Me With Your Best Shot - Pat Benatar

Story of My Life - Social Distortion

Mississipi Queen - Mountain

School's Out - Alice Cooper

Sunshine of Your Love - Cream

Bulls on Parade - Rage Against The Machine

When You Were Young - The Killers

Paranoid - Black Sabbath

Anarchy in the U.K. - The Sex Pistols

My Name is Jonas - Weezer

Closer - Lacuna Coil

Generation Rock - Revolverheld

Metal Heavy Lady - Lions

Radio Song - Superbus

Ruby - The Kaiser Chiefs

She Bangs the Drums - The Stone Roses

Sabotage - Beastie Boys

Reptilla - The Strokes

Cherub Rock - Smashing Pumpkins

 

 

 

Do tego mały rekordzik w Green Grass and High Tides w dwójkę (lead+bass)

Z Uznym (aka Micheal na zdjęciu).

 

rb013.th.jpg

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...