Skocz do zawartości

The Expendables Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Jakiś czas temu do obsady doączały nowe twarze, potem odchodziły itd itd więc dałem sobie spokój z zerkaniem kto tam na pewno zagra, teraz spojrzałem na imdb i aż mnie zatkało, najlepsza obsada ever.

 

Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Eric Roberts, Randy Couture, Steve Austin, Terry Crews, Mickey Rourke, Brittany Murphy, Bruce Willis, Arnorld Shwarzenegger, Danny Trejo, Ufff

 

Dolph Lundgren opisał ten film w wywiadzie jako "Old-Schoolowy, "kopiący-tyłki" film akcji gdzie ludzie walczą nożami i strzelają do siebie"

 

Do premiery coraz bliżej :teehee:

Edytowane przez _One_
Odnośnik do komentarza

Ano, zaliczą obydwoje tak zwane "cameo", Steven Seagal też miał w tym filmie zaliczyć cameo, ale on i prducent tego filmu się nie lubią, więc zrezygnował.

 

W tym filmie miało się pojawić dużo sław, jak np sandra bullock, forest whitaker, jean-claude van damme, 50 cent, wesley snipes itd itd, ale kazdemu coś nie pasowało. Zresztą jakby jeszcze oni wszyscy w tym filmie byli to mój umysł by już tego chyba nie wytrzymał :P

Odnośnik do komentarza

A co do Arnolda, to niektórzy czasami mają wątpliwości jak słyszą że się pojawi. Kadencja Gubernatora kaliforni już się kończy (nie można przecież być gubernatorem na zawsze) i podobno arnold wraca do filmów, w tym się tylko na chwile pojawi, ale pewnie ktoś dla staruszka znajdzie w przyszłosci jakąś rolę ;)

 

Zresztą fajnie bedzie w końcu zobaczyć arnolda na ekranie po 6 latach (ostatnio był w filmie z jackie chanem, grał jakiegoś króla)

Edytowane przez _One_
Odnośnik do komentarza

Tak wogole to o czym bedzie ten film? Podziela sie na 2 zespoly i "beda sie szczelac"?

 

Mniej więcej.

Myślę, że wiecej. Aczkolwiek czuje, ze fabula i scenariusz i tak nas mimo wszystko zaskoczy.

 

Team Stallone ma za zadanie

obalić rząd generała Garzy ( Batista z Dextera)

a Team Roberts Austin ma mu w tym przeszkodzić. Do tego dochodzi jeszcze wątek

Lundgrena i jego wyrzucenia z odddziału

Sly'a. Arnie i Bruce pojawia się w filmie na jakieś 5 minut - scena z ich udziałem została nakręcona w tym miejscu . Oficjalny zwiastun pojawi się za kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...