Skocz do zawartości

The Expendables Universe


Rekomendowane odpowiedzi

Film to prawdziwe kino akcji. Oglądało mi się go z wielką przyjemnością. Obsada to sama śmietana. Świetne sceny walk, pościgu i zadym z giwerami. Bruce Willis mógłby zagrać troche więcej, o "Arnim" już nie wspomne, bo on już ma swoje lata. Szczerze moge polecić każdemu, nie tylko fanom kina akcji. Ocena to 9/10.

 

Terry Crews rozśmieszył mnie w scenie w piwnicy, gdzie Stallone był w opałach i Terry wziął swoją giwere i roz(pipi)ił wszystkich dookoła. Ogólnie aktor zrobił na mnie nie małe wrażenie, przykoksowany czarny ze śmiesznymi tekstami. Zresztą, prawie każda jego rola w filmach jest dość zabawna.

 

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza

Pewnie będzie druga i mam taką nadzieję. Na pewno będzie w niej Lundgren, bo niby z jakiego powodu

miałby przeżyć postrzał w serducho i jeszcze stać się na powrot ich kolegą

 

 

Scena z Arnim genialna xD Swietne pożegnanie się z kinem

 

A cały film jest tymczym być powinien. Tylko troche za dużo Stathama a za mało innych członkow ekipy było.

 

8+/10 Bardzo dobry film

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dobry film. Ciekawe jak to się wszystko potoczyło. My wychowani na filmach z Arnim i Sylwkiem... możemy teraz oglądać pożegnanie tego pierwszego z filmem, bo chce zostać prezydentem. A ten drugi nadal w formie jak przed laty, i reżyseruje. Terminator i Rambo :rolleyes:

 

Co do filmu, typowy oldskul... fabuły nie ma, tylko napie.rdalanie, wybuchy, i trochę żartów.

Jest i parodia i mnóstwo nawiązań do filmów z tamtej epoki. Nie spodoba się tylko wychowanym na Zaćmieniu i Piratach z karaibów.

Odnośnik do komentarza

(pipi), dobre w (pipi)! 9/10 dla lubiących oldskulowe filmy z Dżonem Rambo. Akcja goni akcję, kolesie mają włączone nieskończoność amunicji i niezniszczalność i w ogóle mega bomba[dosłownie , patrz akcja z helikopterem] :D

Nie wiem jak na ten film zareagują gimbery wychowane na gównach które teraz są w kinach ale dla starszaków ten film to ostre kino akcji dla prawdziwych mężczyzn! Jaram się i w ogóle. Nawet mi się ta lasencja podobała.

Polecam jak (pipi)

 

No i teksty XD

 

Kto Cię tu przysłał? - Twój fryzjer :turned: lolz

 

No i giwera mudżina :D

Obejrzę se jeszcze raz ^^

Odnośnik do komentarza

xD

 

super, że druga i czecia część będzie. w czwartej (może być już wydany protsto na dvd) oczekuje już takich jazd jak the expendables 4: niezniszczalni w kosmosie i walczą w kosmosie z czwartą rzeszą. alan rickman w roli szalonego nazisty i christoph waltz jako klon josefa mengele.

 

chyba drugi raz idę jutro zdam relacje czy film nadal taki zaje.bisty.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

Wiem, popelnilem blad bo czekalem na wersje 480p z kamery HD. Mea Culpa. Sam film dajos rados, oldschoolowe kino akcji ze starymi pi.e.r..nikami chodzacymi przed kamera + dzwiek siorpania koka koli itp. Ogladalo sie b. dobrze, chociaz nieco czasem reka kamerzysty sie trzesla. Mimo wszystko jakosc odbieram jako TELESYNC_480p_SUPER_CaM_NoWeFiLmY-GrOuP.avi . Ma moj znak jakosci! Moj telewizor 400 cali FULL veryHD i mozna robic pauzy bo moj pecherz nie wytrzyma 1,5 godzinnego filmu.

Odnośnik do komentarza

Po niemałym sukcesie kasowym ?Expendables? Sylvester Stallone przedstawia na Twitterze pomysły na kontynuację hitu.

 

Kilka tygodnie temu o pomyśle kontynuacji Stallone wypowiadał się ostrożnie, teraz, gdy już wiadomo, że film odniósł sukces, reżyser, scenarzysta i odtwórca głównej roli mówi już całkiem bezpośrednio. Stallone zdradził m.in, że prowadzi rozmowy z Brucem Willisem, aby ten w sequelu zagrał głównego złoczyńcę. Drugim pomysłem miałoby być ?ożywienie? Steve?a Austina (to ten łysy osiłek), a właściwie wprowadzenie jego brata bliźniaka. Stallone zadał też pytanie, gdzie powinna toczyć się akcja. Padały sugestie: Afryki Południowej, Pólnocnej Korei, Tailandii. Harry Knowles zaproponował ?Afganistan, Iran lub? Mediolan.

 

http://www.esensja.pl/film/wiesci/tekst.html?id=10239

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

to sie wybije, 7/10 film do bolu nijaki, wcale mnie nie porwał.

 

Co gorsza, humor przepychankowy miedzy kolegami jest bardzo kiepski, czsaami sie czulem jakby zdjecia sie skonczyly i pokazywali behind the scene.

Fabuła nawet jak na kino kacji kuleje ze az glupio to ogladac, duuuuzo dluzyzn bez akcji i bez jaja, laska taka se, zakonczenie zenujace, a idzcie.

 

nie, 5/10

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta laska z ciała też jest ok. Fakt, ostatnia scena, kiedy non-stop pokazują jej twarz już tak nie robi. Ale ciałko ma ok :wub:

 

No i w ogóle co to za tekst że "film do bolu nijaki, wcale mnie nie porwał". Byłeś na tym filmie z laską czy coś? Pewnie cały czas się pytała kiedy będzie jakaś romantyczna scena i ślub, co? Wyjdź, bo nie znasz się na zajebistych filmach.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Ta laska z ciała też jest ok. Fakt, ostatnia scena, kiedy non-stop pokazują jej twarz już tak nie robi. Ale ciałko ma ok :wub:

 

No i w ogóle co to za tekst że "film do bolu nijaki, wcale mnie nie porwał". Byłeś na tym filmie z laską czy coś? Pewnie cały czas się pytała kiedy będzie jakaś romantyczna scena i ślub, co? Wyjdź, bo nie znasz się na zajebistych filmach.

odwrotnie, ja patrzalem na zegarek, ona sie bawila przednio :(

a to ja mam jadra!

 

nie bojmy sie twgo powiedziec, szmira

 

p.s. przestaje lubic stathama od czasu adrenaliny.

 

rambo przewyższa niezniszczalnych wykonaniem jatki, ale nie ma pościgów, rozpier.dalania przystani samolotem, bijatyk na najwyższym poziomie, walk na noże i erica robertsa.

 

i gra aktorska

 

 

pamietam jak na rozdaniu jakis nagród Rourke zachwalal niedocenianego Robertsa, ten siedzial na sali i sie popłakał, no coz , jego stac co najwyzej na film o rekino-osmiornicy.

 

Fajna pukawe miał murzyn.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...