Skocz do zawartości

The Expendables Universe


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie sie film również bardzo podobał, luźny, efektowny, odstresowywujący. Rozważałem pójście drugi raz, ale pojawiła sie dobra wersja więc odpuściłem.

 

Humor na poziomie, śmieszny, nie głupkowaty. Scena gdy murzyn rozwalał tych żołnierzy, a konkretnie tak od boku co było pokazane genialna, zwijałem sie ze śmiechu, bardzo pozytywne. Ma to ktoś w gifie może ? Pod koniec walka trochę zbyt chaotyczna, monolog rourke świetny. Fabuła w sam raz jak na taki film, nic a nic sie nie dłuży wręcz przeciwnie, żałowałem, że to juz koniec gdy pojawiły się napisy.

 

Troche cięzko to porownywac do rambo 4, tam byl cięzki klimat wojny, a tu jest wyluzka.

 

 

i jeszcze :

niezniszczalni > incepcja

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Porywajace zestawienie.

Widze niektorzy maja erekcje jak widza morde Rourke'a.

 

Dobrze ze arhulda było mało, z daleka przypominał clinta eastwooda w wieku 80 lat, strasznie sie zestarzał.

300 = expendables =poznaj moich spartan

Odnośnik do komentarza

Film fajny bardzo, dobre akcje i dużo posoki, ale bylo tez pare bardzo chuyowych momentow jak ten monolog Rourka o Bosni co sie poplakal na koniec. Nigga pliz.

Albo postac tego Garza- troche sie ugadal biedak i wiadomo jak skonczyl.

Scena z Arnoldem i Willisem swietna!

Mialem dac mniej, ale jednak 9/10 sie nalezy i juz czekam na kontynuacje.

Edytowane przez Masorz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

w ogóle czy to wina robertsa, że musi grać w chu.jowych filmach? był u nolana na chwilę, widać mu to wystarczy. nie oceniajmy. bzdur o stathamie to w ogóle nie komentuje bo chyba nikt nie podważy jego dominacji w kinie akcji obecnie.

 

i tak - jak widzę rurka to mam kisiel w gaciach. jego teksty z trailerów ajron mena 2 znam na pamięć bo filmu jeszcze nie widziałem xD

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

ZA(pipi)IŚCI aktorzy.

Właśnie obejrzałem te arcydzieło...tego mi było trzeba :thumbsup:

Nie będę się rozpisywał za dużo , posty innych porumowiczów w tym temacie potwierdzają że film jest the best of the best. Moja ocena to 9/10

Nie wiem czy wiecie , ale Niezniszczalni mają średnią ocen na poziomie 45% !!! , według nas to film ze skali ocen od 8-9 , natomiast taki ''SALT'' z Brandzeliną ma średnią 65 % !!! , wszyscy jedziemy po tym filmie jak po dzikiej świni , mówimy że ''3 to max''. Recenzenci mają beznadziejne poczucie gustu , jak dla mnie to oceny są ''posmarowane'' i chyba Angelina sie wypinała tym co je wystawiali :lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...