Skocz do zawartości

FIFA FAQ


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Płyta nie ma ani jednej maluteńkiej ryski. Demo fify tez się przycinało. Wszystkie inne gierki chodzą rewelacyjnie. Konsola ma kilka miesięcy więc nie szukam problemu w sprzęcie tylko w kodzie gry. Zresztą na oficjalnym forum setki ludzi zgłaszało ten problem, który miał być rozwiązany a nie jest.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Ten patch co wyszedł nie poprawia, żadnych bugów (przynajmniej według dev.-ów na oficjalnym forum EA-FIFY). A wypuścili go bo jest niezbędny dla Ultimate Team. Patch do bugów nie ma jeszcze potwierdzonej "premiery". Poczytajcie forum FIFY :)

 

Hi everyone,

 

First of all, we’d like to thank you all for your continued patience while we work on the latter stages of the FIFA 11 XBOX 360 and PS3 patch release. We’d like to update you about that, as well as share some information regarding an upcoming update for the FIFA 11 Ultimate Team downloadable mode.

 

- After months of hard work, the FUT 11 console dev team are happy to bring you the latest iteration of the mode earlier than ever and, for the first time, free of charge! Part of the process for getting the game into your consoles will be a downloadable game update for XBOX 360 users on November 1st, this prepares the game to receive the FUT DLC that will be made available on November 3rd. And PS3 users will be prompted to download an update that contains FUT on 3 November itself (although in some regions it may be available November 2nd). It’s important to note that in both cases the update you download will NOT address any FIFA 11 console issues, it only contains the FUT 11 game mode. Our certification submission with Microsoft and Sony for FUT started prior to FIFA 11’s launch and is a completely separate thing.

 

- While we don’t have the official date for the FIFA 11 console patch just yet, we can assure you it is coming soon; we’re looking at a mid-November time frame. This update will have many of the fixes you have all asked for. As it happens, we were able to get the patch submitted to Microsoft and Sony just after the FUT 11 update was approved, helping us to streamline that process and avoid any conflict between FUT 11 and FIFA 11 console.

 

Any questions, let us know!

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Ten patch co wyszedł nie poprawia, żadnych bugów (przynajmniej według dev.-ów na oficjalnym forum EA-FIFY). A wypuścili go bo jest nie zbędny dla Ultimate Team. Patch do bugów nie ma jeszcze potwierdzonej "premiery". Poczytajcie forum FIFY :)

Eh no nic. Może następnym razem wypuszczą już ten właściwy patch :]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wie już ktoś w jaki sposób można zapisać na multi formacje, skład oraz wykonawców stałych fragmentów gry, aby za każdym razem nie trzeba było tego zmieniać. Opcję przechwytywania mam już włączoną.

 

nie da sie zapisać wszystkeigo online zebys wchodził na gotowe

jedyne co mozesz zrobić to w edycji ustawić formacje (czyli ustawienie) zapisać i odtworzyć go przed meczem

skład, wykonawców musisz zrobić za kazdym razem sam. najważniejsze przed meczem abyś ustawił skład...potem w trakcie meczu zrób pauze i poustawiaj wykonawców

w 40 sek ciezko zrobić to wszystko przed meczem

 

jesli ustawisz pewne ustawienie w edycji wraz ze składem i wykonawcami to możesz grać online ale nierankingowo...w grze nierankingowej masz zapisane wszystkie ustawienia z trybów offline...mozesz sobie porobić formacje nawet transfery

 

w grze rankingowej są wykorzystywane domyślne składy

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Coś często wyskakuje mi komunikat o przerwaniu połączenia czy coś tam, jak wygrywam pod koniec meczu - to naprawdę wina PSN, czy mi uciekają spryciarze? Jakieś konsekwencje są za to dla dezertera?

Uciekają Ci. Nie ma praktycznie żadnych konsekwencji, oprócz porażki w statystykach. Niestety Tobie rankingu nie dodaje :down:

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Coś często wyskakuje mi komunikat o przerwaniu połączenia czy coś tam, jak wygrywam pod koniec meczu - to naprawdę wina PSN, czy mi uciekają spryciarze? Jakieś konsekwencje są za to dla dezertera?

 

 

a zalicza ci zwyciestwo ?

Odnośnik do komentarza

Coś często wyskakuje mi komunikat o przerwaniu połączenia czy coś tam, jak wygrywam pod koniec meczu - to naprawdę wina PSN, czy mi uciekają spryciarze? Jakieś konsekwencje są za to dla dezertera?

 

 

a zalicza ci zwyciestwo ?

Właśnie zapomniałem o tym wspomnieć. Powinno Ci zaliczać zwycięstwo do statystyk, ale punktów rankingowych się nie dostaje.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Dwa pytania:

 

1. Gdy gramy w multi np. pojedynek i dochodzi o rzutów karnych, jak można wybrać kto w jakiej kolejności ma strzelać? Konsola wybiera mi automatycznie piłkarzy niekoniecznie tych najlepszych snajperów :angry2:

 

 

2. Gdy gramy jaką dobrą druzyną np. Barceloną, wynik meczy jest podświetlony na żółto mozna to jakoś wyłączyć aby wrócić do normalnych barw?

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Co z moim pytaniem:

 

1. Gdy gramy w multi np. pojedynek i dochodzi o rzutów karnych, jak można wybrać kto w jakiej kolejności ma strzelać? Konsola wybiera mi automatycznie piłkarzy niekoniecznie tych najlepszych snajperów :angry2:

 

Ktoś potrafi odpowiedzieć ? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...