Skocz do zawartości

FIFA FAQ


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jest takie trofeum w F11 w Career Mode "Zostań legendą" czy coś takiego, parę razy byłem kapitanem, wypełniałem ten pasek kapitana, dostawałem w kilkunastu spotkaniach z rzędu oceny rzędu 9.0 i nic się dalej nie działo. Ile czasu czy dobrych meczów trzeba, żeby pójść wyżej? Oczywiście wiem, że to zależy od siły kluby, ale powiedzmy w drugiej lidze angielskiej.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość kufir

Mam takie pytanie.

Rozegrałem kilka meczów On line (więc wykorzystałem swój online pass) czy teraz gdybym komuś odsprzedał tę grę to czy ta osoba mogła by bez przeszkód grać w mecze online na innej konsoli i innym koncie?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie dotyczące kariery, a mianowicie dlaczego zmieniając zespół po skończonym sezonie jako grający menadżer nie przechodzi razem ze mną mój zawodnik. Moge przejść do trenowania innej drużyny ale już tylko jako trener i co dziwne mój zawodnik jest jakby w tej nowej drużynie ale nie ma go w składzie. Nie ma go również w drużynie poprzedniej.

Odnośnik do komentarza

Przesiadłem się na Fife z Pesa po paru latach i mam pytanie:

 

czy w Team Management, tam gdzie są opcje sposobu podań, częśtotliwośći dośrodkowań, trzymania pozycji przez graczy itepe - należy coś zmieniać jeśli nie gra się jako trener? Ma to jakiś wpływ na sposób gry drużyny jeśli to ja nimi szpilam?

 

Ogólnie niewiadomych jest więcej póki co, ale meczu nie odpalam, póki nie przysiąde przy taktyce ;]

 

Mam wersję na Pieca (Fifa 11) jeśli to ma jakieś znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, na dniach przesiadam się z PES'a na Fife (wiem, że późno :)) i chciałem się spytać jakie różnice wprowadzono do trybu menadżerskiego i "Be a Pro" względem PES'a 11 i Fify 10. Czytałem że Tryb Menadżerski został zubożony względem 10, a interesuje mnie również rozwój zawodników. Czy można ustawić opcje dynamicznego rozwoju jak w Pro Evo.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...