Skocz do zawartości

FIFA FAQ


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Przy Twoim nicku powinien wtedy pojawić się taki pad, to znak, że jest otwarta sesja, oni klikają w Twój nick i pojawiają się w sesji. Nacisnąć x na Twoim nicku, i mają możliwości : zaproś do gry, wejdź do centrum gracza i dołącz do sesji. Tak powinno być, przynajmniej w 10, w 09 to nie wiem.

 

 

No i zadziałało. Super dzieki. Ale pojawił sie kolejny problem.

 

Jak juz gramny z chlopakami kamera jest do d.... i jak w trakcie gry zmieniam na kamere telewizyjną to nie zmienia tego w grze niestety tylko dalej jest taka lipna. Nikt inny tez nie moze zmienic.

 

Wiecie jak zrobic zeby wszyscy mieli normalną (telewizyjna)kamere????

Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma

Hej

 

pytanie do Blazeja albo kogoś kto jest obeznany w rozgrywkach online.

 

Da się zagrać taki mecz w trybie be a pro (sterowanie jednym zawodnikiem), w którym grałbym ja i kumpel (sterujemy tylko 2 zawodnikami), a reszta graczy jest sterowana przez konsole? Oczywiście chodzi mi o grę przez sieć, bo na przykład w World Cup był taki coop, tylko że offline.

 

Strzelam, że się tak nie da, ale zapytać nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pisałem w innym temacie ale tam post zniknął bez większego echa.

Posiadam oryginalną grę FIFA 11 PL, grałem też w demo i zarówno w singli jak i w multi kilka razy na mecz gra przycina się na 1-2 sekundy i rusza dalej. Jest to strasznie frustrujące, komuś też tak się dzieje? Jak temu zaradzić ?

Odnośnik do komentarza

Pisałem w innym temacie ale tam post zniknął bez większego echa.

Posiadam oryginalną grę FIFA 11 PL, grałem też w demo i zarówno w singli jak i w multi kilka razy na mecz gra przycina się na 1-2 sekundy i rusza dalej. Jest to strasznie frustrujące, komuś też tak się dzieje? Jak temu zaradzić ?

Mam to samo zawiesza się wszystko i po sekundzie dwóch idzie normalnie ciekawe dlaczego :ninja:

Odnośnik do komentarza

Pytanko... czy w PSX Extreme był opis klawiszologii (z jakimś krótkim opisem kiedy i jak tego używać skutecznie) przy okazji FIFY 10? Żeby wiedzieć, że przy wolnym przytrzymanie góry na gałce spowoduje opadający strzał, a w trakcie akcji wciśnięcie L1 to zatrzymanie piłki wraz ze zwróceniem się w stronę bramki? A może jest jakaś stronka to opisująca (gamefaqs milczy)? Wiem, że przy okazji pierwszych PESów bardzo się to przydawało dla nowicjusza (już nie pamiętam, czy to już Koso prowadził, czy jeszcze Shiva).

Odnośnik do komentarza

http://forum.ea.com/.../150/16803.page

 

 

 

 

EA juz szuka co jest nie tak i stara sie rozwiazac ten problem. Klopot z tym ma mnostwo graczy! To juz drugi temat - ten zostal oficjalnie przyklejony przez kogos z EA. Pierwszy po kilku dniach mial 15 stron :)

 

 

 

Oby szybko to naprawili, bo jest to mocno frustrujace.....

Edytowane przez BasteKSG
Odnośnik do komentarza

Ostatnio kupiłem Fife 10 na PS3 i mam pewien problem z utrzymaniem się przy piłce. Za każdym razem gdy zawodnik na sprincie biegnie z piłką to zawsze wybija ją za dużo przed siebie i obrońca bez problemu mi ją odbiera. Co trzeba zrobić aby biec na sprincie i utrzymać piłkę przy nodze.

Może masz problem z prawym analogiem? Bo właśnie nim wybija się daleko piłkę przed siebie.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Pytanko... czy w PSX Extreme był opis klawiszologii (z jakimś krótkim opisem kiedy i jak tego używać skutecznie) przy okazji FIFY 10? Żeby wiedzieć, że przy wolnym przytrzymanie góry na gałce spowoduje opadający strzał, a w trakcie akcji wciśnięcie L1 to zatrzymanie piłki wraz ze zwróceniem się w stronę bramki? A może jest jakaś stronka to opisująca (gamefaqs milczy)? Wiem, że przy okazji pierwszych PESów bardzo się to przydawało dla nowicjusza (już nie pamiętam, czy to już Koso prowadził, czy jeszcze Shiva).

 

Nie wierzę, że nic takiego nie ma... :|

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pare pytan (odnosnie FIFY 11 PS3):

 

1. Dzieje sie wam czasem tak w trybie kariery (menadzer) ze mecz sie zle wlacza? Mam wgrana muzyczke przedmeczowa i czasem jest tak ze nie ma rozpoczecia i muzyczka leci przez cala 1 polowe lub do momentu az trafie bramke. Tez tak macie?

 

2. Jest do zdobycia trofeum "zagraj 5 roznymi druzynami online z rzedu", czy jezeli typ ucieknie to zaliczy?

 

3. Jest tez do zdobycia trofeum wygrac 5 zrzedu online, i to samo, czy jak uciekaja to tez zalicza?

 

Z gory dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza

Mam pare pytan (odnosnie FIFY 11 PS3):

 

1. Dzieje sie wam czasem tak w trybie kariery (menadzer) ze mecz sie zle wlacza? Mam wgrana muzyczke przedmeczowa i czasem jest tak ze nie ma rozpoczecia i muzyczka leci przez cala 1 polowe lub do momentu az trafie bramke. Tez tak macie?

 

2. Jest do zdobycia trofeum "zagraj 5 roznymi druzynami online z rzedu", czy jezeli typ ucieknie to zaliczy?

 

3. Jest tez do zdobycia trofeum wygrac 5 zrzedu online, i to samo, czy jak uciekaja to tez zalicza?

 

Z gory dzieki za odp.

 

 

A.D.1 - nie mam pojęcia zagrałem, tylko dwa mecze w "karierze"

 

A.D.2,3. - Jeśli chodzi o zaliczanie zwycięstw do tego trophy za 5 zwycięstw pod rząd to mi nie zaliczyło :/ Miałem 4 wygrane pod rząd i w 5 meczu koleś mi wyszedł (mendy (pipi).ane) i nie dostałem trophy :/ Następny mecz przegrałem i od nowa :) Co do trophy z pkt 2 to nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Play 5 consecutive Head to Head Ranked Matches without losing

Jest napisane 5 meczy bez porażki, nie pojawia się tam nawet czasownik "win". Tak przynajmniej wynika z opisu, a jak jest w praktyce to nie wiem, za cienki jestem w tą grę żeby nie przegrać prze tyle meczy. :whistling:

Edytowane przez m1k1
Odnośnik do komentarza

Play 5 consecutive Head to Head Ranked Matches without losing

Jest napisane 5 meczy bez porażki, nie pojawia się tam nawet czasownik "win". Tak przynajmniej wynika z opisu, a jak jest w praktyce to nie wiem, za cienki jestem w tą grę żeby nie przegrać prze tyle meczy. :whistling:

Wychodzi na to, że masz rację :) Poszperałem trochę i jednak da radę zdobyć te trophy tylko remisując. Tutaj link:

 

http://www.ps3trophies.com/forums/trophy-guides/42580-fifa-11-trophy-guide.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.