April 2, 200917 yr Author Kup router, zwykly albo z modemem to powiem Ci co ustawic. No to kupiłem i problem opisałem tutaj.http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=465373
April 2, 200917 yr http://no-ip.pl/poco.php http://www.dipol.com.pl/do_czego_sluzy_ddn...ywac__bib93.htm
April 2, 200917 yr Wiem ze problem rozwiazany, ale nie rozumiem co to znaczy za kazdym razem laczyc sie przez WWW? Wystarczy zrobic takie podlaczenie: MODEM(i ten kabel co szedl zwykle do kompa podlaczasz do...) ROUTER w port WAN. Wbijasz na router 192.168.0.1 (przez przegladarke, do portow LAN podlaczasz kompa i Xa) tam wybierasz protokol PPPoE uzupelniasz wszystkie dane ktore masz z dialogu, zatwierdzasz i wszystko smigac musi.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.