Skocz do zawartości

Worms


Gość Kyo

Poziom trudności Trofeów.  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów we Wormsach?

    • Bardzo ?atwe
      2
    • ?atwe
      11
    • ?rednie
      6
    • Trudne
      7
    • You'll regret that!
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

te dwa tofea online strasznie wkurzajace

3 razy wygralem uzywajac tylko granatow (w tym 2 razy nie uzywalem nawet skakanki, liny itp) i trofeum nie wpadlo. moze dlatego, ze z osobami z friendlisty to robilem

jak gram z obcymi to albo dostaje baty albo wygrywam jedna runde i oponent ucieka

 

chetnego do gry rankingowej nigdy nie znalazlem

Odnośnik do komentarza
Online w tej grze to padaka totalna. Znalezienie oponenta, który nie ucieknie przed końcem gry graniczy z cudem, a i trofea online nie chcą jakoś wpadać mimo że się spełnia warunki :(

jesli mowisz o granatach to ustaw w opcjach jedna runde, 5 minut czasu gry i wszystkie bronie na 0 (teleporty, liny tez), tylko granatow nieskonczona ilosc

jesli przeciwnik nie ucieknie (no i oczywiscie wygrasz) to trofeum wpadnie

Odnośnik do komentarza
Aby zaliczyć wygrany mecz poniżej 3 minut....zapraszamy frendsa on używa Kamikaze, a my skakanki moment i mecz wygrany...no oczywiscie w opcjach trzeba tez ustawic szybkie rundy.

 

ale to ma być rankingowy mecz, więc opcja friends raczej nie zadziała - no i po co kamikaze - z kimś się ustawia na rankingowy mecz, jeden hostuje i czeka na tamtego i wyrzuca niepożądanych co wejdą, a jak się zacznie mecz to wystarczy, że ten co ma przegrać podda się (wormsy machają białą flagą) - wpada

Edytowane przez hetros
Odnośnik do komentarza
zalozmy, ze robak ma 50HP, ja go zabilem odbierajac 69 HP. ile w takim przypadku nalicza konsola do cumulativve damage? 50, czy 69?

z gory dzieki

 

Heh, ja jestem bardziej ciekaw tego ile nalicza dmg robakowi który powiedzmy przyjął 70 obrażeń, sam ma 50 i wpadł do wody :P. Odbiera mu po prostu 50 czy całe 70, tyle ile POWINIEN przyjąć ^^ ? Bo przy wpadnięciu do wody pokazuje 0... A tak w ogóle strasznie męczące to trophy ^^. 10 k wpadło przy przechodzeniu challenges, reszta trophy (oprócz 100 beczek... :? ) także ale nie wiem czy będzie mi się chciało te 50 k robić ^^

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...