Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Poziom trudności Trofeów. 26 members have voted

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów we Wormsach?

    • Bardzo ?atwe
      7%
      2
    • ?atwe
      42%
      11
    • ?rednie
      23%
      6
    • Trudne
      26%
      7
    • You'll regret that!
      0%
      0

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Komuś wormsy po update 2.7 siadły? Mi nie uruchamia 'due to copyright violation'. Zaciągne raz jeszcze, ale jakoś dziwnie tak :D.

 

 

 

Usuń z dysku, sciągniej jeszcze raz i ponownie zainstaluj. Miałem ten sam problem, nie przychodzi mi nic do głowy, czym mogłoby być to spowodowane...

  • Replies 63
  • Views 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

te dwa tofea online strasznie wkurzajace

3 razy wygralem uzywajac tylko granatow (w tym 2 razy nie uzywalem nawet skakanki, liny itp) i trofeum nie wpadlo. moze dlatego, ze z osobami z friendlisty to robilem

jak gram z obcymi to albo dostaje baty albo wygrywam jedna runde i oponent ucieka

 

chetnego do gry rankingowej nigdy nie znalazlem

Można trophy zrobić bez problemu z osobą z friend-listy. CO do "obcych" graczy to wczoraj mi sie zdarzyło, że koleś przed końcem pierwszej rundy wyszedł bo przegrywał znacząco. Wcześniej nie spotkałem takich lamerów.

te dwa tofea online strasznie wkurzajace

3 razy wygralem uzywajac tylko granatow (w tym 2 razy nie uzywalem nawet skakanki, liny itp) i trofeum nie wpadlo. moze dlatego, ze z osobami z friendlisty to robilem

 

 

Mi to trofeum wpadło dopiero w sytuacji gdy ja i mój przeciwnik używaliśmy tylko i wyłącznie granatów.

Chetnie z kims pogram w wormsy i mozna porobic trofea.

 

Moj psn id : rastafari_pl , dodawac mnie do friendsow.

Kto pomoże przy?

 

Get a Lob On

Win any PlayStation Network game using just the Grenade.

 

Fast, Pink and Hard Award

Win a Ranked PlayStation Network game in under 3 minutes.

Kto pomoże przy?

 

Get a Lob On

Win any PlayStation Network game using just the Grenade.

 

Fast, Pink and Hard Award

Win a Ranked PlayStation Network game in under 3 minutes.

tez mi tylko tych 2 brakuje

napisz kiedy?

pomoze ktos mi zrobic te trophy online? tj. wygrana w 3 minety, granaty:)

Moge pomóc bo sam bym chętnie te trofea złapał.

Jak by co to wal na psn dziś o 17.30

psn id : Vril

Online w tej grze to padaka totalna. Znalezienie oponenta, który nie ucieknie przed końcem gry graniczy z cudem, a i trofea online nie chcą jakoś wpadać mimo że się spełnia warunki :(

Gold Damage

Deal 50,000 points cumulative damage to win this award!

 

To się też liczy w meczach online?

Online w tej grze to padaka totalna. Znalezienie oponenta, który nie ucieknie przed końcem gry graniczy z cudem, a i trofea online nie chcą jakoś wpadać mimo że się spełnia warunki :(

jesli mowisz o granatach to ustaw w opcjach jedna runde, 5 minut czasu gry i wszystkie bronie na 0 (teleporty, liny tez), tylko granatow nieskonczona ilosc

jesli przeciwnik nie ucieknie (no i oczywiscie wygrasz) to trofeum wpadnie

Tak robie tylko że wszyscy uciekają xD

 

Może ktoś chętny pograć , niekoniecznie na trofea?

Aby zaliczyć wygrany mecz poniżej 3 minut....zapraszamy frendsa on używa Kamikaze, a my skakanki moment i mecz wygrany...no oczywiscie w opcjach trzeba tez ustawic szybkie rundy.

Aby zaliczyć wygrany mecz poniżej 3 minut....zapraszamy frendsa on używa Kamikaze, a my skakanki moment i mecz wygrany...no oczywiscie w opcjach trzeba tez ustawic szybkie rundy.

 

ale to ma być rankingowy mecz, więc opcja friends raczej nie zadziała - no i po co kamikaze - z kimś się ustawia na rankingowy mecz, jeden hostuje i czeka na tamtego i wyrzuca niepożądanych co wejdą, a jak się zacznie mecz to wystarczy, że ten co ma przegrać podda się (wormsy machają białą flagą) - wpada

Edited by hetros

Ja zrobiłem to ustawiając sią z bratem na frendsa nie musi byc mecz rankingowy, a biała flaga u mnie nie zadziałała.

Szybko i sprawnie....oczkolwiek napewno jest wiele dobrych sposobów.

umawiasz się z kimś na mecz i wystarczy, że ta osoba podda się na początku meczu (biała flaga) trofeum jest twoje

z checia to zbadam, moze jakas ustawka ?

zalozmy, ze robak ma 50HP, ja go zabilem odbierajac 69 HP. ile w takim przypadku nalicza konsola do cumulativve damage? 50, czy 69?

z gory dzieki

zalozmy, ze robak ma 50HP, ja go zabilem odbierajac 69 HP. ile w takim przypadku nalicza konsola do cumulativve damage? 50, czy 69?

z gory dzieki

 

Heh, ja jestem bardziej ciekaw tego ile nalicza dmg robakowi który powiedzmy przyjął 70 obrażeń, sam ma 50 i wpadł do wody :P. Odbiera mu po prostu 50 czy całe 70, tyle ile POWINIEN przyjąć ^^ ? Bo przy wpadnięciu do wody pokazuje 0... A tak w ogóle strasznie męczące to trophy ^^. 10 k wpadło przy przechodzeniu challenges, reszta trophy (oprócz 100 beczek... :? ) także ale nie wiem czy będzie mi się chciało te 50 k robić ^^

Edited by Gazer

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.