April 8, 200917 yr Komuś wormsy po update 2.7 siadły? Mi nie uruchamia 'due to copyright violation'. Zaciągne raz jeszcze, ale jakoś dziwnie tak . Usuń z dysku, sciągniej jeszcze raz i ponownie zainstaluj. Miałem ten sam problem, nie przychodzi mi nic do głowy, czym mogłoby być to spowodowane...
April 8, 200917 yr te dwa tofea online strasznie wkurzajace 3 razy wygralem uzywajac tylko granatow (w tym 2 razy nie uzywalem nawet skakanki, liny itp) i trofeum nie wpadlo. moze dlatego, ze z osobami z friendlisty to robilem jak gram z obcymi to albo dostaje baty albo wygrywam jedna runde i oponent ucieka chetnego do gry rankingowej nigdy nie znalazlem
April 9, 200917 yr Można trophy zrobić bez problemu z osobą z friend-listy. CO do "obcych" graczy to wczoraj mi sie zdarzyło, że koleś przed końcem pierwszej rundy wyszedł bo przegrywał znacząco. Wcześniej nie spotkałem takich lamerów.
April 9, 200917 yr te dwa tofea online strasznie wkurzajace 3 razy wygralem uzywajac tylko granatow (w tym 2 razy nie uzywalem nawet skakanki, liny itp) i trofeum nie wpadlo. moze dlatego, ze z osobami z friendlisty to robilem Mi to trofeum wpadło dopiero w sytuacji gdy ja i mój przeciwnik używaliśmy tylko i wyłącznie granatów.
April 9, 200917 yr Chetnie z kims pogram w wormsy i mozna porobic trofea. Moj psn id : rastafari_pl , dodawac mnie do friendsow.
April 10, 200917 yr Kto pomoże przy? Get a Lob On Win any PlayStation Network game using just the Grenade. Fast, Pink and Hard Award Win a Ranked PlayStation Network game in under 3 minutes.
April 10, 200917 yr Kto pomoże przy? Get a Lob On Win any PlayStation Network game using just the Grenade. Fast, Pink and Hard Award Win a Ranked PlayStation Network game in under 3 minutes. tez mi tylko tych 2 brakuje napisz kiedy?
April 14, 200917 yr pomoze ktos mi zrobic te trophy online? tj. wygrana w 3 minety, granaty:) Moge pomóc bo sam bym chętnie te trofea złapał. Jak by co to wal na psn dziś o 17.30 psn id : Vril
April 14, 200917 yr Online w tej grze to padaka totalna. Znalezienie oponenta, który nie ucieknie przed końcem gry graniczy z cudem, a i trofea online nie chcą jakoś wpadać mimo że się spełnia warunki
April 14, 200917 yr Gold Damage Deal 50,000 points cumulative damage to win this award! To się też liczy w meczach online?
April 15, 200917 yr Online w tej grze to padaka totalna. Znalezienie oponenta, który nie ucieknie przed końcem gry graniczy z cudem, a i trofea online nie chcą jakoś wpadać mimo że się spełnia warunki jesli mowisz o granatach to ustaw w opcjach jedna runde, 5 minut czasu gry i wszystkie bronie na 0 (teleporty, liny tez), tylko granatow nieskonczona ilosc jesli przeciwnik nie ucieknie (no i oczywiscie wygrasz) to trofeum wpadnie
April 15, 200917 yr Tak robie tylko że wszyscy uciekają xD Może ktoś chętny pograć , niekoniecznie na trofea?
April 16, 200917 yr Aby zaliczyć wygrany mecz poniżej 3 minut....zapraszamy frendsa on używa Kamikaze, a my skakanki moment i mecz wygrany...no oczywiscie w opcjach trzeba tez ustawic szybkie rundy.
April 16, 200917 yr Aby zaliczyć wygrany mecz poniżej 3 minut....zapraszamy frendsa on używa Kamikaze, a my skakanki moment i mecz wygrany...no oczywiscie w opcjach trzeba tez ustawic szybkie rundy. ale to ma być rankingowy mecz, więc opcja friends raczej nie zadziała - no i po co kamikaze - z kimś się ustawia na rankingowy mecz, jeden hostuje i czeka na tamtego i wyrzuca niepożądanych co wejdą, a jak się zacznie mecz to wystarczy, że ten co ma przegrać podda się (wormsy machają białą flagą) - wpada Edited April 16, 200917 yr by hetros
April 17, 200917 yr Ja zrobiłem to ustawiając sią z bratem na frendsa nie musi byc mecz rankingowy, a biała flaga u mnie nie zadziałała. Szybko i sprawnie....oczkolwiek napewno jest wiele dobrych sposobów.
April 18, 200917 yr umawiasz się z kimś na mecz i wystarczy, że ta osoba podda się na początku meczu (biała flaga) trofeum jest twoje
April 25, 200917 yr zalozmy, ze robak ma 50HP, ja go zabilem odbierajac 69 HP. ile w takim przypadku nalicza konsola do cumulativve damage? 50, czy 69? z gory dzieki
April 25, 200917 yr zalozmy, ze robak ma 50HP, ja go zabilem odbierajac 69 HP. ile w takim przypadku nalicza konsola do cumulativve damage? 50, czy 69? z gory dzieki Heh, ja jestem bardziej ciekaw tego ile nalicza dmg robakowi który powiedzmy przyjął 70 obrażeń, sam ma 50 i wpadł do wody . Odbiera mu po prostu 50 czy całe 70, tyle ile POWINIEN przyjąć ? Bo przy wpadnięciu do wody pokazuje 0... A tak w ogóle strasznie męczące to trophy . 10 k wpadło przy przechodzeniu challenges, reszta trophy (oprócz 100 beczek... :? ) także ale nie wiem czy będzie mi się chciało te 50 k robić Edited April 25, 200917 yr by Gazer
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.