Skocz do zawartości

Worms


Gość Kyo

Poziom trudności Trofeów.  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów we Wormsach?

    • Bardzo ?atwe
      2
    • ?atwe
      11
    • ?rednie
      6
    • Trudne
      7
    • You'll regret that!
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Ludzi, potrzebuje pilnie pomocy !!:)

 

Demko mi sie spodobalo (aczkolwiek lina w porownaniu do World Party to tragedia...), a chcialbym sie dowiedziec:

 

a)Czy arsenal broni znacznie rozni sie od wersji PC ??. Chodzi mi o to, czy przypadkiem nie okroili... Znalazlem taka oto notke na oficialnej stronie Team 17: "22 weapons and utilities to deploy against your enemies". Czy to prawda ???. Jak tak, to bieda z nedza :(:(

 

b)Czy opcji dotyczacych rpzgrywki jest duzo ??

 

c)I jak sprawa wyglada przez neta - Duzo jest ludzi chetnych do gry ??.

 

Dzieki wielkie za opdowiedz - Strasznie mnie korci by zakupic gre. Sorki ze spamuje, ale mam nadzieje ze tutaj sie dowiem :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Do online z natury ktoś się znajdzie, broni jest rzeczywiście mało(podstawowy arsenał, czyli te 22 czy ile tam zabawek). Z opcjami dotyczącymi rozgrywki też nie jest za fajnie - jest online(do wyboru ilość graczy chyba od dwóch do czterech), quick game i wyzwania(czyli tak naprawdę po prostu 20 gier o rosnącym stopniu trudności).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem skąd te narzekania na trophies z online. Mi tam wpadły wszystkie w ciągu 1h bez żadnych 'ustawek'. Może miałem szczęście? ;P

 

Grałem rankingowy, pierwszy przegrałem, drugi wygrałem, w trzecim koleś wyszedł i dostałem duperel za <3min. Kolejny zahostowałem i czekałem z 20min. zanim zbierze się 4 graczy (a reszcie się nie znudzi czekanie ;]), zaś ten za granaty też host z tym, że dla dwóch playerów i ze swoim własnym profilem broni (ustawiłem granaty, linę i teleportery).

 

Co do damage'u: wydaje mi się, że kumuluje się nie ten, który zadajemy innym tylko wszystkie razem. Tak to szacuję bo srebro wpadło w kilka godzin, a na pewno nie dobiłem samemu 25 kafli. Także... złoto to też nie problem jak myślę. Ustawiamy lanową grę na czterech, czyli wychodzi 4*4*100, a jako że średnio po walce zostają 2, 3 robale to na jedną grę przypada średnio po 1200. Dzielimy 50,- na tą liczbę i mniej więcej tyle trzeba rund spędzić. Huh, niby nie dużo, ale specjalnie grać tylko po to aby wpadło 'trufi' to głupota. :P

 

Mogę się mylić, ale podobnie jest chyba z tymi za beczki (a może i za resztę też) ponieważ pucharek wleciał po tym jak mi ktoś przygrzał z bazooki i pech, że beczka stała obok.

 

---

 

Wiadomo coś o W2A na PSN? XBL już dostał. I może to nieodpowiednie miejsce na takie pytanie: ale czy są tam też same losowo generowane areny czy tak jak w Armageddon na PC/DC/PSX w singlu są specjalne, ręcznie malowane?

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

gra ktoś jeszcze w w robale? przydała by mi się pomoc z trofeami online chodzi mi o granaty i wygranie poniżej 3 minut. Może jest ktoś chętny? Oki już nie trzeba godzina czekania aż ktoś się dołączy do założonej gry, dobrze że wcześniej kupiłem PE nowy to przynajmniej sobie czytałem czekając na kogoś:D

Edytowane przez ZakOnIck
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...