Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

- gameplay z wersji review.King is back! Oglądajcie od 5:45 - kamera bliżej boiska.

 

Mozesz mi wyjasnic czym ten gameplay sie rozni od tego z dema? Przynajmniej jedna rzecz.

Jeszcze lepiej widać fantastyczną fizykę piłki. Szkoda, że jak zawsze grają jakieś lebiedzie, którzy grają Barcą, a nie potarfią porządnej klepki zagrać, nie mówiąc o ataku pozycyjnym. Często tak jest, pamiętam jakiś film z U:DF, to samo, gość latał w tą i z powrotem, a wrogowie do nie go sypali śrutem :)

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Ja za to dalej nie widze tego dryblingu 360, wszystkie zwody robine sa albo w 45 stopniach albo 90. Tak samo gra obronna, nie mozna sobie dowolnie biegac w 360-ciu stopniach, wiem o czym mowie bo u konkurencji jest to zrobione i wiem jak ma to wygladac, tutaj jest to kompletnie niedopracowane. Nie chce tu znowu porownywac obu gier bo to nie miejsce do tego, ale z czystej ciekawosci zrobcie eksperyment. Wlaczcie obydwa dema i pobiegajcie w kolko zawodnikiem bez pilki. Chyba jest roznica w swobodzie ruchow, nie? Poza tym podania dalej wygladaja beznadziejnie i nienaturalnie, przy wiekszosci z nich mam wrazenie ze sa wykonywane na ostatnia chwile, nie wspominajac juz o animacji im towarzyszacej. Co mi przeszkadza w pes2010, a na co bardzo liczylem szczerze mowiac, to taki luz i finezja w rozgrywaniu akcji. Tymczasem mamy straszny chaos, nie ma czasu na przemyslenie akcji i rozegranie jej od poczatku do konca tak jak chcemy. Mnostwo przypadkowych odbic, co moze i zdarza sie w normalnym meczu, ale w grze totalnie sie nie sprawdza. Ano i wracajac na chwile do kwestii podan to te gorne L1+trojkat wygladaja powiedzmy niefajnie.

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Powtórze jeszcze raz : po co nam dwie FIFY? PES ma swoich fanów i z nieba się to nie bierze.Drybling 360 dla niektórych może być wadą,bo nie każdy lubi,gdy zawodnicy "pływają" po boisku.Podania sztuczne? Dla mnie są świetne

 

"co moze i zdarza sie w normalnym meczu, ale w grze totalnie sie nie sprawdza"

Zastanów sie,o co ci właściwie chodzi.Najpierw czepiasz się nierealistycznych podań,a potem realistycznych odbić.

Odnośnik do komentarza

Powtórze jeszcze raz : po co nam dwie FIFY? PES ma swoich fanów i z nieba się to nie bierze.

Powtorze jeszcze raz: tez bylem jednym z wielu fanow pesa, nigdy wczesniej nawet nie pomyslalem o fifie, ale pes w niczym juz nie przypomina starych dobrych czasow za ps2.

 

"co moze i zdarza sie w normalnym meczu, ale w grze totalnie sie nie sprawdza"

Zastanów sie,o co ci właściwie chodzi.Najpierw czepiasz się nierealistycznych podań,a potem realistycznych odbić.

Odbicia a podania to sa dwa rozne elementy rozgrywki. Poza tym nie napisalem, ze sa realistyczne. Chodzilo mi o to, ze w prawdziwym meczu tez czesto zdarza sie taki chaos jak w pesie na porzadku dziennym, ale wcale nie oznacza to ze ten element meczu trzeba zaimplemntowac w grze, bo jest to akurat pomysl chybiony krotko mowiac. Poza tym mysle, ze wcale niezamierzony, po prostu Konami spierdzielilo system kolizji po raz kolejn, przez co czesto zdarzaja sie akcje rodem z pinballa.

 

 

 

 

Aha, no i nie osmieszaj sie, ze drybling 360 moze byc wada. Jakie plywanie po boisku, chlopie zastanow sie chwile. Drybling 360 oznacza same zalety, duuuuzo wieksze mozliwosci gry zarowno w obronie jak i w ataku. Lepiej takie cos by wygladalo w pesie, zamiast zelbetonowych klocow biegajacych po boisku.

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Ano drybling 360 daje dużo możliwości,ale jedną z najczęstszych wad FIFY wymienianych przez fanów PESa jest wcześniej wspomniane "pływanie" po boisku.Dużo oczytałem nt obu gier i wierz mi,że ludzie cżesto tak piszą.W PESie zawodnicy sprawiają wrażenie "cięższych",co oczywiście może być również spowodowane bliższą kamerą.

 

"Powtorze jeszcze raz: tez bylem jednym z wielu fanow pesa, nigdy wczesniej nawet nie pomyslalem o fifie, ale pes w niczym juz nie przypomina starych dobrych czasow za ps2."

Ty tak uważasz,ale coraz częściej widzę komentarze typu "powrócił stary,dobry PES 5".

 

Jeszcze tylko dopowiem,co mnie ostatnio w PESie 2010 frustruje.Próbując zabrać piłkę przeciwnikowi nasz zawdonik wysuwa ją przed siebie,po czym często staje w miejscu i dopiero po chwili podbiega do piłki.Denerwujące są ytakie "blokady".Dużo używam tych ("),ale po prostu nie wiem jak to inaczej opisać.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

 

 

Ty tak uważasz,ale coraz częściej widzę komentarze typu "powrócił stary,dobry PES 5".

 

 

 

 

Właśnie z takimi ludźmi dywagacja sensu nie ma.

My mamy 2009 rok, zaś oni cieszą się, że coś powróciło do mechaniki sprzed lat.

elo. :)

Tak jest,ale co z tego,kiedy KONAMI zarobi swoje? PES zawsze będzie miał swoich fanów,(przynajmniej na pc)konami zarobi tyle,ile chce,a PES będzie jaki będzie.

Odnośnik do komentarza

Powtórze jeszcze raz : po co nam dwie FIFY? PES ma swoich fanów i z nieba się to nie bierze.

Powtorze jeszcze raz: tez bylem jednym z wielu fanow pesa, nigdy wczesniej nawet nie pomyslalem o fifie, ale pes w niczym juz nie przypomina starych dobrych czasow za ps2.

 

"co moze i zdarza sie w normalnym meczu, ale w grze totalnie sie nie sprawdza"

Zastanów sie,o co ci właściwie chodzi.Najpierw czepiasz się nierealistycznych podań,a potem realistycznych odbić.

Odbicia a podania to sa dwa rozne elementy rozgrywki. Poza tym nie napisalem, ze sa realistyczne. Chodzilo mi o to, ze w prawdziwym meczu tez czesto zdarza sie taki chaos jak w pesie na porzadku dziennym, ale wcale nie oznacza to ze ten element meczu trzeba zaimplemntowac w grze, bo jest to akurat pomysl chybiony krotko mowiac. Poza tym mysle, ze wcale niezamierzony, po prostu Konami spierdzielilo system kolizji po raz kolejn, przez co czesto zdarzaja sie akcje rodem z pinballa.

 

 

 

 

Aha, no i nie osmieszaj sie, ze drybling 360 moze byc wada. Jakie plywanie po boisku, chlopie zastanow sie chwile. Drybling 360 oznacza same zalety, duuuuzo wieksze mozliwosci gry zarowno w obronie jak i w ataku. Lepiej takie cos by wygladalo w pesie, zamiast zelbetonowych klocow biegajacych po boisku.

 

Stary daj już spokój wejdz na subforum Fify i wychwalaj ją pod niebiosa, a nie tutaj tylko marudzisz na temat Pes-a.

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak jest,ale co z tego,kiedy KONAMI zarobi swoje? PES zawsze będzie miał swoich fanów,(przynajmniej na pc)konami zarobi tyle,ile chce,a PES będzie jaki będzie.

 

Mimo ze gram w ProEvo od pierwszej wersji (ciekawe kto pamieta co bylo zamiast strzałek w ISS1 :P), i grałem we wszystkie czesci (ISS 3 na pc ktory był bardzo udziwniony [zwody na zoomie itd :P ) to powtarzam twoje zdanie od 2 lat. Jedyna opcja na napisanie gry od nowa jest (pipi)niecie Konami po kieszeni i po prostu nie kupowanie tego odgrzewanego od 9 lat tego samego kotleta z minimalnymi zmianami (tak tak od PES3 mineło 9 lat). Najsmieszniejsze jest to ze 'na boisku' roz(pipi)iłbym pewnie 90% tych obroncow Pro Evo :)

Edytowane przez BartIrlandia
Odnośnik do komentarza

 

 

Tak jest,ale co z tego,kiedy KONAMI zarobi swoje? PES zawsze będzie miał swoich fanów,(przynajmniej na pc)konami zarobi tyle,ile chce,a PES będzie jaki będzie.

 

Mimo ze gram w ProEvo od pierwszej wersji (ciekawe kto pamieta co bylo zamiast strzałek w ISS1 :P), i grałem we wszystkie czesci (ISS 3 na pc ktory był bardzo udziwniony [zwody na zoomie itd :P ) to powtarzam twoje zdanie od 2 lat. Jedyna opcja na napisanie gry od nowa jest (pipi)niecie Konami po kieszeni i po prostu nie kupowanie tego odgrzewanego od 9 lat tego samego kotleta z minimalnymi zmianami (tak tak od PES3 mineło 9 lat). Najsmieszniejsze jest to ze 'na boisku' roz(pipi)iłbym pewnie 90% tych obroncow Pro Evo :)

Co ma piernik do wiatraka?Jakieś bzdurne założenie nie mające nic wspólnego z tematem - po co to?

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak jest,ale co z tego,kiedy KONAMI zarobi swoje? PES zawsze będzie miał swoich fanów,(przynajmniej na pc)konami zarobi tyle,ile chce,a PES będzie jaki będzie.

 

Mimo ze gram w ProEvo od pierwszej wersji (ciekawe kto pamieta co bylo zamiast strzałek w ISS1 :P), i grałem we wszystkie czesci (ISS 3 na pc ktory był bardzo udziwniony [zwody na zoomie itd :P ) to powtarzam twoje zdanie od 2 lat. Jedyna opcja na napisanie gry od nowa jest (pipi)niecie Konami po kieszeni i po prostu nie kupowanie tego odgrzewanego od 9 lat tego samego kotleta z minimalnymi zmianami (tak tak od PES3 mineło 9 lat). Najsmieszniejsze jest to ze 'na boisku' roz(pipi)iłbym pewnie 90% tych obroncow Pro Evo :)

Co ma piernik do wiatraka?Jakieś bzdurne założenie nie mające nic wspólnego z tematem - po co to?

 

Moze potrzeba moze nie - moze prawdziwa moze nie. Szkoda ze nie skomentowałes reszty posta, ale moze prawda w oczy kole. Pozmieniac suwaki (raz szybciej raz wolniej) dodac 20 nowych wariantów animacji i dynamiczne cieniowanie i ciemny lud to kupi w 2-3 milionach kopii, bo to przecież PES, dobrze znana mechanika - tzw prawdziwa symulacja futbolu (symulacja - my ass). Pamietajcie zawsze ze dobre jest wrogiem lepszego. Pisze to bo boli mnie jak moja ulubiona seria konsolowa podupada. Nie w 100% z winy Konami bo skoro żre to czemu zmieniać przyzwyczajenia i najzwyczajniej uczciwie usiaść do roboty. To moj ostatni wpis w temacie bo wojny forumowe przestały mnie bawic w wieku 16 lat czyli pare dobrych lat temu. Konkluzja z mojej strony prosta - demo podoba mi sie ale za (pipi)a nie kupie po raz kolejny tego samego. Dymac to ja a nie mnie :>

 

PS. Ostatnie zdanie - mam nadzieje ze Pro Evo nie sprzeda sie wogóle w tym roku jak i w przyszlym (nie licze na duzy postep w przyszlym roku) i w koncu japońce zrobia gre na miare PS3 i X360... Na miare Next Gen. Jestem pewien ze ta gra bedzie miazdzyc, bo skoro cos bylo o niebo lepsze przez bez mała 10-12 lat? (ile to minelo od pierwszej kopanej na PSone?) to musza byc po prostu lepsi :P. Jednak w tym roku, mimo ciagle (pipi)owym strzałom i calej 'Fifowosci' serii kupie produkcje od kanadyjczykow bo zwyczajnie to JEDYNA next-gen'owa piłka kopana na konsole.

 

Amen

Edytowane przez BartIrlandia
Odnośnik do komentarza

 

 

Tak jest,ale co z tego,kiedy KONAMI zarobi swoje? PES zawsze będzie miał swoich fanów,(przynajmniej na pc)konami zarobi tyle,ile chce,a PES będzie jaki będzie.

 

Mimo ze gram w ProEvo od pierwszej wersji (ciekawe kto pamieta co bylo zamiast strzałek w ISS1 :P), i grałem we wszystkie czesci (ISS 3 na pc ktory był bardzo udziwniony [zwody na zoomie itd :P ) to powtarzam twoje zdanie od 2 lat. Jedyna opcja na napisanie gry od nowa jest (pipi)niecie Konami po kieszeni i po prostu nie kupowanie tego odgrzewanego od 9 lat tego samego kotleta z minimalnymi zmianami (tak tak od PES3 mineło 9 lat). Najsmieszniejsze jest to ze 'na boisku' roz(pipi)iłbym pewnie 90% tych obroncow Pro Evo :)

Co ma piernik do wiatraka?Jakieś bzdurne założenie nie mające nic wspólnego z tematem - po co to?

 

Moze potrzeba moze nie - moze prawdziwa moze nie. Szkoda ze nie skomentowałes reszty posta, ale moze prawda w oczy kole. Pozmieniac suwaki (raz szybciej raz wolniej) dodac 20 nowych wariantów animacji i dynamiczne cieniowanie i ciemny lud to kupi w 2-3 milionach kopii, bo to przecież PES, dobrze znana mechanika - tzw prawdziwa symulacja futbolu (symulacja - my ass). Pamietajcie zawsze ze dobre jest wrogiem lepszego. Pisze to bo boli mnie jak moja ulubiona seria konsolowa podupada. Nie w 100% z winy Konami bo skoro żre to czemu zmieniać przyzwyczajenia i najzwyczajniej uczciwie usiaść do roboty. To moj ostatni wpis w temacie bo wojny forumowe przestały mnie bawic w wieku 16 lat czyli pare dobrych lat temu. Konkluzja z mojej strony prosta - demo podoba mi sie ale za (pipi)a nie kupie po raz kolejny tego samego. Dymac to ja a nie mnie :>

 

PS. Ostatnie zdanie - mam nadzieje ze Pro Evo nie sprzeda sie wogóle w tym roku jak i w przyszlym (nie licze na duzy postep w przyszlym roku) i w koncu japońce zrobia gre na miare PS3 i X360... Na miare Next Gen. Jestem pewien ze ta gra bedzie miazdzyc, bo skoro cos bylo o niebo lepsze przez bez mała 10-12 lat? (ile to minelo od pierwszej kopanej na PSone?) to musza byc po prostu lepsi :P. Jednak w tym roku, mimo ciagle (pipi)owym strzałom i calej 'Fifowosci' serii kupie produkcje od kanadyjczykow bo zwyczajnie to JEDYNA next-gen'owa piłka kopana na konsole.

 

Amen

A co miałem komentować?To są pomysły i rozważania na poziomie nastolatka.Na pewno jak Konamni nie będzie zarabiało na grze przez dwa lata nagle wykombinuje skądś kupę kasy by włożyć nią w projekt,który nie przynosił do tej pory zysku.

Konami to nie moloch a'la EA.

Suwaki suwakami,ale w grze Konami ma to przynajmniej jakieś odzwierciedlenie w rozgrywce,podczas gdy w grze EA to jest typowa popierdółka.

20 nowych animacji? Nawet szkoda mi czasu i klawiatury na wyprowadzanie Cię z błędu.

Odnośnik do komentarza

Suwaki suwakami,ale w grze Konami ma to przynajmniej jakieś odzwierciedlenie w rozgrywce,podczas gdy w grze EA to jest typowa popierdółka.

Prosze Cie - akurat Ty pewnie o taktykach w FIFIE wiesz najwiecej. Z lekka dales, bo widzisz, suwaki w 09 (tak bardzo niedoceniane przeze mnie przez pol roku) przynosza ogromna roznice podczas meczu, stad Konamii pewnie zachcialo wprowadzic to do swojej gry.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Suwaki suwakami,ale w grze Konami ma to przynajmniej jakieś odzwierciedlenie w rozgrywce,podczas gdy w grze EA to jest typowa popierdółka.

Prosze Cie - akurat Ty pewnie o taktykach w FIFIE wiesz najwiecej. Z lekka dales, bo widzisz, suwaki w 09 (tak bardzo niedoceniane przeze mnie przez pol roku) przynosza ogromna roznice podczas meczu, stad Konamii pewnie zachcialo wprowadzic to do swojej gry.

Dokładnie,powiedz mi po co mi suwak od częstotliwości strzałów szerloku i skończmy tą dyskusję.

Odnośnik do komentarza

Do czestotliwosci strzalo ? nie rozumiem - wiem za to, ze Koso chyba nawet nie liznal tych obydwu gier. Nie wiem jak dzialaja suwaki w FIFA 10 - ale ustaw sobie Ader w 09, np. dosrodkowania na 10-15 % i zobacz czy jakis napastnik wbiegnie Ci w pole karne. Ustaw ryzykowne podania, a pozniej przestaw na normalne i zobacz ile Ci fajnych prostopadlych wyjdzie... Ustaw obrone cofnieta, a pozniej wysunieta - kazdy suwak ma ogromne znaczenie w FIFA - czekam na 10tke, bo chce zobaczyc czy az tak je z(pipi)ali, czy Koso po prostu nawet ich do konca nie sprawdzil....

Odnośnik do komentarza

no idea - nigdy tego suwaka nie przestawialem, zas z innymi tak jak pisalem wyzej - maja ogromne znaczenie, czy to swobodne ustawianie sie na boisku (zmiana pozycji zawodnikow) gra presingiem, szybsze podania itp. Sam przez pol roku myslalem, ze to sciema i nawet ich nie uzywalem, do paru meczow ligowych, gdy podpatrzylem Atletico kumpla - zastanowilo mnie dlaczego maly Aguero i Forlan nie pchaja sie u niego tak na 8 metr, a pomocnicy klepia pile w obrebie 16tki - jak zaczalem sam testowac doszedlem do wniosku, ze roznica jest ogromna.

W demie 10tki niestety nie mozemy tego przetestowac.

 

Temat o FIFIE nie jest, ale argument, ze PES ma super suwaki wzgledem FIFA do mnie poki co nie trafia. W ogole recki kosa pozostaja w tym roku wiele do zyczenia jak dla mnie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Suwaki suwakami,ale w grze Konami ma to przynajmniej jakieś odzwierciedlenie w rozgrywce,podczas gdy w grze EA to jest typowa popierdółka.

20 nowych animacji? Nawet szkoda mi czasu i klawiatury na wyprowadzanie Cię z błędu.

W sumie racja,ale pressing czy ustawienie obrony(cofnięta lub wysunięta) w Własna Formacja ma duże znaczenie ;)

Odnośnik do komentarza

Temat o FIFIE nie jest, ale argument, ze PES ma super suwaki wzgledem FIFA do mnie poki co nie trafia. W ogole recki kosa pozostaja w tym roku wiele do zyczenia jak dla mnie.

 

Ta, zwłaszcza jak się nie potrafi czytać i potem zaśmieca się temat urojonymi rzeczami, jak wczoraj w Twoim wykonaniu :) Oczywiście grałeś w pełne wersje FIFY i PESa? Bo inaczej nie bardzo masz podstawy do komentowania.

 

Rzeczy które pojawiły się w Custom Tactics są od dawna możliwe w PES-ie. W zapowiedziach miały umożliwiać stworzenie absolutnie każdej taktyki, a to jest niewykonalne. Ba, nie można nawet nadać specyfiki CF trzem napastnikom, albo wstawić napastnika za bramkarza. Gdzie tu Custom? Wajcha do strzałów to w ogóle śmieszna rzecz jest. Myślałem początkowo, że może zmienia to, jak wbiegają zawodnicy w pole karne, ale nic z tych rzeczy.

 

Sądząc po wersji preview PES, suwaki działają znacznie lepiej niż w FIFIE. Tyle że w PES 2010 zawodnicy są znacznie głupsi niż w FIFIE 10, więc jeszcze trudno powiedzieć, jak to koreluje ze sobą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Tak jest,ale co z tego,kiedy KONAMI zarobi swoje? PES zawsze będzie miał swoich fanów,(przynajmniej na pc)konami zarobi tyle,ile chce,a PES będzie jaki będzie.

 

Mimo ze gram w ProEvo od pierwszej wersji (ciekawe kto pamieta co bylo zamiast strzałek w ISS1 :P), i grałem we wszystkie czesci (ISS 3 na pc ktory był bardzo udziwniony [zwody na zoomie itd :P ) to powtarzam twoje zdanie od 2 lat. Jedyna opcja na napisanie gry od nowa jest (pipi)niecie Konami po kieszeni i po prostu nie kupowanie tego odgrzewanego od 9 lat tego samego kotleta z minimalnymi zmianami (tak tak od PES3 mineło 9 lat). Najsmieszniejsze jest to ze 'na boisku' roz(pipi)iłbym pewnie 90% tych obroncow Pro Evo :)

Co ma piernik do wiatraka?Jakieś bzdurne założenie nie mające nic wspólnego z tematem - po co to?

 

 

 

Moze potrzeba moze nie - moze prawdziwa moze nie. Szkoda ze nie skomentowałes reszty posta, ale moze prawda w oczy kole. Pozmieniac suwaki (raz szybciej raz wolniej) dodac 20 nowych wariantów animacji i dynamiczne cieniowanie i ciemny lud to kupi w 2-3 milionach kopii, bo to przecież PES, dobrze znana mechanika - tzw prawdziwa symulacja futbolu (symulacja - my ass). Pamietajcie zawsze ze dobre jest wrogiem lepszego. Pisze to bo boli mnie jak moja ulubiona seria konsolowa podupada. Nie w 100% z winy Konami bo skoro żre to czemu zmieniać przyzwyczajenia i najzwyczajniej uczciwie usiaść do roboty. To moj ostatni wpis w temacie bo wojny forumowe przestały mnie bawic w wieku 16 lat czyli pare dobrych lat temu. Konkluzja z mojej strony prosta - demo podoba mi sie ale za (pipi)a nie kupie po raz kolejny tego samego. Dymac to ja a nie mnie :>

 

PS. Ostatnie zdanie - mam nadzieje ze Pro Evo nie sprzeda sie wogóle w tym roku jak i w przyszlym (nie licze na duzy postep w przyszlym roku) i w koncu japońce zrobia gre na miare PS3 i X360... Na miare Next Gen. Jestem pewien ze ta gra bedzie miazdzyc, bo skoro cos bylo o niebo lepsze przez bez mała 10-12 lat? (ile to minelo od pierwszej kopanej na PSone?) to musza byc po prostu lepsi :P. Jednak w tym roku, mimo ciagle (pipi)owym strzałom i calej 'Fifowosci' serii kupie produkcje od kanadyjczykow bo zwyczajnie to JEDYNA next-gen'owa piłka kopana na konsole.

 

Amen

A co miałem komentować?To są pomysły i rozważania na poziomie nastolatka.Na pewno jak Konamni nie będzie zarabiało na grze przez dwa lata nagle wykombinuje skądś kupę kasy by włożyć nią w projekt,który nie przynosił do tej pory zysku.

Konami to nie moloch a'la EA.

Suwaki suwakami,ale w grze Konami ma to przynajmniej jakieś odzwierciedlenie w rozgrywce,podczas gdy w grze EA to jest typowa popierdółka.

20 nowych animacji? Nawet szkoda mi czasu i klawiatury na wyprowadzanie Cię z błędu.

 

Nie miałem na mysli suwaków w menu gry tylko ustawienia enginu (w wielu grach PC mozna to robic poprzez pliki .cfg). Od paru lat japonce nie robia nic wiecej oprocz tego i kosmetyczych zmian. Dobra w tym roku rowniez dopiescili grafike ale akurat ten element serdecznie mnie (pipi)i. Co do kasy Konami, sprawdz jakie tytuły wydali podczas ostatnich paru lat i ich wyniki sprzedazy. Reszty nie bede komentował bo sa to rozwazania na poziomie nastolatka (bo argumentu oczywiscie nie podajesz zadnego). Konkluzja prosta - chcesz dawac sie dymac to sie dawaj. Ja mam nieodparte wrazenie ze PES2010 ni jak ma sie do roku który ma w nazwie a Fifa jest jaka jest (daleka od ideału) ale przynajmniej jest napisana od poczatku i wykorzystuje mozliwosci dzisiejszych konsol (nie mam na mysli grafiki)

 

Mam pytanie do Ciebie: czy mozesz wymienic jakies wady Pro Evo, czy gra ma dla ciebie same plusy?

Edytowane przez BartIrlandia
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

"Mam pytanie do Ciebie: czy mozesz wymienic jakies wady Pro Evo, czy gra ma dla ciebie same plusy?"

Pytanie nie do mnie,ale odpowiem.Jesli ktoś chce się dobrze bawić - tak,jeśli ktoś szuka złudnego realizmu - nie.

 

koso@ Czy wersja review znacznie różni się od dema na PSN,XBL? Odp. TAK lub NIE. Zadowoli mnie każda odpowieź,bo jeśli TAK,to cudownie,jeśli nie,to dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...