Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Newsy bądź plotki z serwisu issonline.pl

 

Sezon ogórkowy trwa w najlepsze, a do premiery kolejnej części serii Pro Evolution Soccer pozostało jeszcze siedem długich miesięcy... Jednak już dziś zagraniczne blogi podają pierwsze, jak na razie niepotwierdzone informacje na temat najnowszej kopaniny sygnowanej marką KONAMI. Redaktorzy odnowionego winninelevenblog, przygotowali krótką listę zmian, które prawdopodobnie zobaczymy w PES 2010. Źródłem poniższych wieści (bądź plotek) są ponoć ludzie z branży gier video.

 

* Do prac nad PES 2010 zaangażowano 200 dodatkowych osób (informacja ta zdaje się być pewną - kilka tygodni temu serwis IGN.com informował, iż japoński developer poszukuje programistów, którzy wspomogą tworzenie m.in serii PES).

* Nowy engine graficzny.

* Powróci pełna licencja na Liga BBVA (hiszpańska primera division).

* Tryb Community (więcej o nim w tym newsie).

* Odświeżony tryb Master League.

* Jednym z celów KONAMI jest pozyskanie licencji na UEFA Europa League (od nowego sezonu puchar ten zastąpi UEFA Cup).

* Mówi się o trybie online 10 vs 10. Moim zdaniem mało prawdopodobne, KONAMI powinno skupić się w pierwszej kolejności na stworzeniu godnego uwagi i sprawnego trybu 1vs1, a dopiero potem brać się za cele w tym momencie raczej nieosiągalne...

 

 

Tryb Community

 

Jak donosi szwedzki blog allsvenskanpes, Pro Evolution Soccer 2010 (PC,X360,PS3) zostanie najprawdopodobniej uzbrojony w niezwykle interesujący tryb Community, znany dotąd jedynie z wersji gry wydawanej na konsolę Playstation 2.

 

Community Mode jest ukłonem w stronę graczy, którzy swoją pasję do PES?a dzielą z bratem/współlokatorem/dziewczyną lub po prostu dużo grają z przyjaciółmi. Pozwala on na stworzenie i zapisanie kilku profilów graczy, a następnie rozgrywanie pomiędzy nimi pojedynczych meczów, turniejów, lig czy nawet konkursów rzutów wolnych (!).

 

Statystyki każdego meczu są zapamiętywane przez konsolę/pc, po rozegraniu kilkudziesięciu spotkań nasza baza danych staje się dość pokaźnym źródłem informacji o rozegranych spotkaniach. Oprócz standardowych statystyk, jak wyniki meczów, strzelcy itp.- pojawią się również takie dane jak procent celnych strzałów na bramkę czy ranking najczęściej wybieranych drużyn. Podobny tryb znalazł się także w PES 2009, jednak w mało atrakcyjnej wersji single player.

 

Z pewnością cieszy fakt, iż po latach KONAMI wreszcie zaczęło liczyć się głosem fanów serii, którzy od dawna domagali się wprowadzenia takich trybów jak Become a Legend (zadebiutował w ub roku), World Tour czy też Community. Lepiej późno niż wcale...

Odnośnik do komentarza

a ja w zmiane silnika nie wierze, w koncu info ze robia wszytsko od podstaw powtarzaja od 3 lat.Zreszta, nawet jak zmienia to musieliby miec niezlego farta by nagle stworzyc fajna gre - FIFIE dojscie do takiego poziomu po zmianie silnika zajelo to 3 lata - FIFA 08, Euro - ktore juz bylo bardziej dopracowane i dopiero przy 09 odniesli sukces.

Wyjdzie jak zawsze - suwak w prawo - 2 suwaki w lewo...

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to jaranie się trybem community jest CHORE!!! Przecież ten tryb mógł już być śmiało w pesie 2008 na ps3 skoro w wersji ps2 jest już od dwóch lat co tylko utwierdza mnie w przekonaniu że konami traktuje nas jak dałnów.Sam tryb jest extra rozegrałem w nim ponad 1000 meczy , miałem komplet 16 zawodników zapisanych, naprawde fajna sprawa zobaczyć statystyki ,porównywać zawodników itp i w sumie tyle;) Ja chce pesa takiego jak pes3 !!

Odnośnik do komentarza

jeżeli nie stworzą gry od podstaw, to nie widzę szans bym mógł na PES 2010 chociażby nasmarkać. Po ostatnich dwóch częściach, które są jakimś dow(pipi)em ze strony KONAMI, niewyobrażam sobie by poraz trzeci, strzelili sobie samobója. Fifa powinna znów zdemolować konkurencje. Hymnem ligi mistrzów i patchami ze składami od fanów, to oni sobie mogą dalej udawać że nic się nie stało i kłamać że jakie to oni nowości wprowadzili. Tryb Comunity wymieniany jako nowość w grze to farsa, nowy pes powinien mieć takie zmiany, że o takich pierdołach niepowinni nawet wspominać.

Odnośnik do komentarza

Co do community to... Nie wiedzieli, że w ogóle kogoś to jara, i ktoś tam (notabene z issonline chyba, już sam nie wiem, ale coś takiego było) wspomniał o tym trybie i że fajnie by było, jakby on był w pesie nowym. Seabass (bo chyba z nim gadał, albo jakaś inna ważna szycha, ale no jakiś kozak w każdym bądź razie) się ździwił, że to miało jakąkolwiek popularność.

 

Ha, znalazłem, siano z issonline o tym wspomniał Seabassowi.

 

siano: Tegoroczny "Become a legend" jest sięgnięciem po "Fantasista" z WE10. Czy tryb "Community" też ma szansę wrócić do łask w nowej, usieciowionej już odsłonie?

 

(Tu należy się małe wyjaśnienie tytułem wstępu. Pytanie o tryb Community wywarło na twórcach spore wrażenie i zakończyło się paroma rozmowami na ten temat i zapewnieniem, że KONAMI wróci do tego rozwiązania i odpowiednio je rozbuduje).

Seabass: Powiem szczerze, że do tej pory nie wiedzieliśmy, że tryb ten (Community) cieszył się zainteresowaniem. Czy byłbyś zainteresowany jego wersją bez obsługi sieci?

 

siano: Tak, ten tryb był wspaniały do rozgrywania małych domowych turniejów ze znajomymi.

 

Seabass: Bardzo mnie cieszy takie podejście i wpływ fanów na grę. Postaramy się przywrócić Community do przyszłorocznej edycji.

 

http://www.issonline.pl

Odnośnik do komentarza

Chcę nowości, nowości i jeszcze raz świeżości. Aktualne składy, licencje, gameplay urywający łeb i...accumulated fatigue z realnie wyważonym miernikiem zmęczenia, a nie konieczność odstawiania zawodnika ze składu co drugi mecz.

 

Nie narzekam na PES 2009, ale fajnie by było pograć w coś "innego".

Odnośnik do komentarza

Ja oczekuję:

 

-nowego silnika graficznego (po ograniu Fify 09 oniemiałem jak to się rusza, przy "Fifce" PES 09 jest drewniany niczym Rasiak)

- ONLINE, ale nie jako opcja w menu ale DZIAŁAJĄCEGO ONLINE- by grało się konfortowo

- licencji ale jeśli 2 powyższe byłyby dopracowane ponad miarę przymknąłbym na to oko.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

- Gdy zabierzemy piłkę C Ronaldo, ten natychmiast się przewraca. :lol:

Prima aprilis :P

 

 

Serio? Dzięki, że nas poinformowałeś, nikt by nie wpadł na ten pomysł :P

 

Jak sądzicie- PES 2010 odzuska pozycję lidera?

A kiedyś ją stracił? :P

Odnośnik do komentarza

- Gdy zabierzemy piłkę C Ronaldo, ten natychmiast się przewraca. :lol:

Prima aprilis :P

 

 

Serio? Dzięki, że nas poinformowałeś, nikt by nie wpadł na ten pomysł :P

 

Jak sądzicie- PES 2010 odzuska pozycję lidera?

A kiedyś ją stracił? :P

 

Tak. Z ukazaniem się Fify 09 (niestety, bo przyzwyczajony do piłki od Konami jestem straszliwie)

 

Odnośnik do komentarza
PC, Xbox 360, PS2, PS3, PlayStation Portable oraz telefony komórkowe

 

Najlepsze pesy wychodziły na konsole sony a im większa multiplatformowośc się robiła (dochodził pc potem xbox potem xbox360 itd) tym gorsza ta gra była ..... (pes 5 wyjątek ) Jak można zrobic przełomową (a na taką liczymy ) gre w niecały rok na 6 platform ??

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...