Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez tego sie czytac nie da. Ani kszty profesjonalizmu. A najbardziej mi sie podobalo "Online Modes - We're yet to test it, but online should be lag-free". A skad to niby wiesz, bo zolci tak powiedzieli?

 

 

Jak mozna praktykowac tak slabego stylu fanboystwo w tak prestizowym i popularnym magazynie? Rozsmieszylo mnie takze to, ze nazywaja pes2010 powrotem do symulacji. Tej tezy juz nawet najzagorzalsi fani PESa nie probuja bronic. Naprawde wstyd wypuszczac taki artykul na swiatlo dzienne.

Odnośnik do komentarza

Siedzisz w tej Ameryce a jeszcze się ze zrozumieniem w ichnim języku czytać nie nauczyłeś?

 

 

 

 

Online? We're yet to test either, so jury's out - though FIFA has a clear historical advantage

 

 

 

 

Poza tym mimo, że nie kryją się z fanbojstwem to chyba napisali jedną z najbardziej obiektywnych recenzji w historii tego pisma... Ocena jest po prostu sprzedana jak to się dzieję w zachodnich (i nie tylko?) pismach. Ale sama recenzja jasno mówi iż PES jest GORSZY od Fify, praktycznie we wszystkim ważnym, prócz strategii.

 

 

 

 

Myślałem, że to będzie dla "fifowców" woda na młyn, ale widzę, że wy chyba nawet tego nie czytaliście :P

 

 

 

 

Ale ja wiem swoje - dla mnie lepiej się gra w PESa i dla mnie jest lepszy, nie zamierzam tego nikomu udowadniać.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem sobie wczoraj demo PES 2010 i z kumplem postanowiliśmy wypróbować demko PES'a. Zaczyna się dobrze, menusy są ładne, przejrzyste, czcionka duża, czytelna, wszystko miłe dla oka. Pokazówka przed meczem niszczy FIFE, postacie są bardziej ludzkie, animacja bardziej naturalna a stadion ładniejszy.

 

Ale cały czar pryska, kiedy odpala się mecz. Kiedyś PES miał kilka razy większą swobodę niż FIFA. Piłka odskakiwała od nogi przy sprincie, nie była przyklejona do nogi a gra nie była zlepkiem predefiniowanych animacji. Ale to było kilka lat temu i do dziś nic się nie zmieniło. Odpalam starego dobrego PESa i nie ma prawie żadnych zmian. Ta gra się nie zmieniła, kiedy PES poszedł całe mile do przodu. Tuż po meczyku w gre elektroników odpalam PES'a i rzygam drewenem. Ta gra jest strasznie sztywna.

 

Lubię tę grę, pokochałem ją kiedy PES3 rządził na konsolach, ale dzisiaj czasy są inne. A kto nie idzie do przodu ten się cofa.

Odnośnik do komentarza

I am very pleased to be able to inform everyone that Seabass has come forward to state that the PES demo that caused quite a stir is not based on finished code.

 

This news will come as a huge relief for many who feared it was the final version.

 

Seabass is due to release a blog with full details shortly, so sit tight secure with the knowledge that the finished game will player a better game.

 

http://www.pesgaming.com/

Odnośnik do komentarza

gamepro germany has reviewed both games.

so fifa10 did get 90% and pes2010 89%.

they also did a comparison:

 

goalies: fifa 1:1 pes

in the box/goal scenes: fifa 1:2 pes

AI: fifa 2:3 pes

pass system: fifa 3:4 pes

pace: fifa 3:5 pes

ballphysics: fifa 3:6 pes

animations: fifa 4:6 pes

atmosphere: fifa 5:6 pes

commentaries: fifa 6:6 pes

match-statistics: fifa 7:6 pes

licence: fifa 8:6 pes

controls: fifa 8:7 pes

multiplayer: fifa 9:8 pes

 

so in their opinion is fifa overall a little bit better, but on the pitch pes rules again.

 

pamiętajcie, że to nie jest PSM3, więc nie piszcie, że to recenzja "propesowska" ;)

 

i jeszcze dobra wiadomość http://tiny.pl/hqpdw w skrócie - w czwartek nowe demo PES 2010 na X360! pewnie nowy kod :)

Edytowane przez kiko
Odnośnik do komentarza

Po ograniu demka PES 'a 2010 zakupiłem z miejsca FIFĘ. Dlaczego?

 

PES poszedł niestety w kierunku arcade (i to bardzo, co smuci faceta takiego jak ja- który był z serią 0d 1997 r). Podania są cholernie szybkie (za szybkie!) a strzały...za mocne. Dziwi mnie, że wam się podobają petardy, jakie sadzą ludki w PES. Ilu piłkarzy strzela z taka mocą na prawdziwych boiskach? W PES 010 mozna być źle ustawionym, powiedzmy w pozycji "bokiem do bramki" a i tak oddać atomowe uderzenie.

 

Wyszła trochę taka karykatura footballu, czy jak kto woli- arcade.

 

Grafika- twarze super, do fotorealizmu nam bliżej niż dalej. Textury jakby ostrzejsze niż w FIFIE. Jednak animacja to dalej poprzednia generacja (jest wprawdzie lepiej niż rok temu). Ale to nie ważne, ważne są kolizje. W PES 010 nic (a przynajmniej niewiele ) się zmieniło od zeszłego roku. Wpadasz na zawodnika z piłką, odbywa się losowanie "kto idzie dalej" (ukazane tragiczną animacją)...

 

 

Wiem, że to demo, ale nie sądzę by pełna wersja różniła się jakoś drastycznie. Gdybym miał oceniac już teraz dałbym 8 (pod warunkiem, że nie spier.dolą online).

 

 

Życzę PES' owi powrotu do formy. Raz, że dobrych gier piłkarskich nigdy nie za wiele, dwa- jak EA poczuje, że nie ma konkurencji może znów przejść na ciemną stronę mocy.

Odnośnik do komentarza

A więc Aem, jako student germanistyki zapodaje wam tłumaczenie owego linka o demie PESa10:

 

Konami wydaje w czwartek demo PESa 2010 online. Microsoft poinformował oficjalnie, ze 8 pażdziernika demo PESa10 Online pojawi się na XBL. W poprzednich edycjach gry, Gracze narzekali bardzo na ogromne lagi podczas gry online, z którymi musieli się borykać. Konami przy okazji demka Online da nam wgląd w opcje Online, tzn jak bedzie funckjonowała. Demo z dużą dozą prawdopodobieństwa ukazać się może wkrótce również na PSN.
Odnośnik do komentarza

Dajcie żyć ,ani PES ani FIFA niema nic wspólnego z symulacją,wystarczy obejrzeć pierwszy lepszy mecz w LM żeby to stwierdzić.

:thumbsup:

 

Ja mam pytanie co ma wspolnego PES z arcade ???

 

Kiedys ludzie pisali ze to mega symulacja :ninja: ..... a teraz w kazdej kolejnej czesci zero zmian i nagle jest arcade no prosze ........ :lol::lol::lol::lol::sweat:

Edytowane przez NightForce
Odnośnik do komentarza

Dajcie żyć ,ani PES ani FIFA niema nic wspólnego z symulacją,wystarczy obejrzeć pierwszy lepszy mecz w LM żeby to stwierdzić.

:thumbsup:

 

Ja mam pytanie co ma wspolnego PES z arcade ???

 

Kiedys ludzie pisali ze to mega symulacja :ninja: ..... a teraz w kazdej kolejnej czesci zero zmian i nagle jest arcade no prosze ........ :lol::lol::lol::lol::sweat:

 

Zero zmian? Albo jesteś laikiem albo moronem.

 

Właściwie każda część to inny gameplay, inna sprawa, że od części 08 coraz gorszy (aktualnie jest progres in plus)

Odnośnik do komentarza

Chodzi ci o to porownanie ktore tu kiko zapodal? Jak tak to ty daj spokoj jesli ty tam widzisz punktacje na korzysc pesa... :lol: Mnie ciekawi remis w kwestii AI a zwlaszcza multiplayera..

Chociaz to drugie na pewno przesadzone bo jednak fifa ma duzo ciekawych trybow online, ale po dotychczasowych dokonaniach konami najwazniejsze zeby chociaz rozgrywka 1v1 byla plynna i bezproblemowa i to mi wystarczy.

Edytowane przez LooKaZ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...