Skocz do zawartości

Electronic Sports League - ESL


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

np ja

 

a skoro ratio twoim zdaniem jest niewazne to znaczy ze chyba nie wiesz o co w tej grze chodzi :P

 

zreszta grywasz w gow to raczej pownienes wiedziec ze jak sie wiecej przewracasz jak typow ubijasz to raczej jestem malo wartosciowym graczem :P

 

a jak ktos ma ratio np. 0,9 grajac z przypadkowymi kasztanami w zwyklym TD, to grajac z dobrymi zawodnikami bedzie mial 0,5

Odnośnik do komentarza

Wiesz większość ludzi gra dla przyjemności a nie dla cyferek ( statystyk) i mają głęboko gdzieś Ratio ,Fragrate itp .

Grałem 2 lata w klanie w america's army i uwierz mi ,gra z takim kolesiem dla którego ważne sa tylko cyferki to zadna przyjemność . Trafisz raz typa i odrazu lament ze czitujesz itp itd ,że mu średnią z(pipi)ałeś i ogólny lament .Jeśli ta rywalizacja ma polegać na tym kto ma lepsze statystyki to nie warto sobie tym głowy zawracać i tyle.

Odnośnik do komentarza

Ratio jest jakiś tam wyznacznikiem ale na pewno nie można tego brać za główny wyznacznik.

 

Podstawa. NIE GRA SIĘ TEAM DEADMATCH TYLKO SEARCH N DESTROY! Tu nie trzeba mieć dobrego ratio tylko myśleć, grać zespołowo i mieć dobry refleks/aim. Ze swojej strony mogę Wam doradzić, że lepiej mieć stałą 4/5 graczy i grać ciągle SnD aby się zgrać. Wtedy to na pewno zaprocentuje. Polecam już coś działać w tym kierunku. Z tego co mi wiadomo jest duże zainteresowanie ligą i sporo klanów weźmie w niej udział.

 

Myślę, że w trakcie rozgrywek dołączy do nas sponsor (jesteśmy w trakcie rozmów) i ufunduje dla pierwszej trójki fajne nagrody.

 

UWAGA!!!

 

Czy nie uważacie, że w sieci brakuje esportowego serwisu konsolowego? Takiego miejsca gdzie wszystkie sceny będą trzymały się razem? Zarówno X360 jak i PS3. Czym większa baza userów tym łatwiej przekonać potencjalnego sponsora. Jeśli ktoś jest zainteresowany pomocą proszę o kontakt. Szczególnie potrzeba dobrego webmastera, jak i ludzi od treści :)

Odnośnik do komentarza
Wiesz większość ludzi gra dla przyjemności a nie dla cyferek ( statystyk) i mają głęboko gdzieś Ratio ,Fragrate itp .

 

No i zgadza sie, i z takim kims pogram sobie z mila checia w wolnej chwili w TDM, ale nie bede sie wqrv.... grajac z taka osoba w lidze.

 

Ja w COD4 gralem 2 miechy pod koniec zeszlego roku, i przestalem grac bo zwykle TDM mnie ni ebawily tak samo jak gra S&D z przypadkowymi ludzmi, teraz jak ruszy liga znowu znajde sens grania (mam nadzieje) ;)

 

Odnośnik do komentarza

PS3liga.pl to serwis z ligami, a ja chciałbym zrobić takie coś jak eSports.pl + masa ciekawych opcji dla użytkowników i wszystko dla konsolomaniaków. Wywiady, newsy, doniesienia z lig, zakłady, wielkie forum esportowe, relacje z turniejów i to wszystko w jednym miejscu.

 

W tej chwili sceny są porozrzucane w różnych miejscach i cholernie ciężko jest znaleźć sponsora na jakiś turniej. Wiadomo, pojawią się ciekawe nagrody, ludzie zobaczą że się coś dzieje i też będą chcieli w tym uczestniczyć.

 

Chciałem zrobić takie coś na ConsoleSports.pl, lecz wszystko legło w gruzach z powodu braku wsparcia webmastera, a ja niestety na tym się nie znam. Jeśli znalazłbym porządnego programistę, który chciałby pomóc w rozwoju takiej strony i pomagał z pasją na pewno przyniosłoby to dużo dobrego. Ludzi od treści mam sporo, gdyż dużo osób zdeklarowało się nad pisaniem z poważniejszych serwisów. Ktoś chętny? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
np ja

 

a skoro ratio twoim zdaniem jest niewazne to znaczy ze chyba nie wiesz o co w tej grze chodzi :P

 

zreszta grywasz w gow to raczej pownienes wiedziec ze jak sie wiecej przewracasz jak typow ubijasz to raczej jestem malo wartosciowym graczem :P

 

a jak ktos ma ratio np. 0,9 grajac z przypadkowymi kasztanami w zwyklym TD, to grajac z dobrymi zawodnikami bedzie mial 0,5

Ok, jak ktoś ma ratio negatywne to wiadomo, że wymiataczem nie jest, ale potem robi się to już nieco względne. Jak ktoś gra TDM i leży po krzakach to ratio będzie miał wyższe niż osoba rushująca w HS&D, biorąca na siebie całe ryzyko.

Odnośnik do komentarza
a skoro ratio twoim zdaniem jest niewazne to znaczy ze chyba nie wiesz o co w tej grze chodzi :P

 

zreszta grywasz w gow to raczej pownienes wiedziec ze jak sie wiecej przewracasz jak typow ubijasz to raczej jestem malo wartosciowym graczem :P

Uwierz mi że grałem dość długo w CoD 4. S&D ale raczej 4fun ;) Rzadko klanówki.

Ja się pisze na tą lige tylko musze ogarnąć wkońcu konsole i jakiś klan ;)

Odnośnik do komentarza

No ja też szukam klanu, ratio mam jakoś 0,8/0,9 ale wg. mnie najważniejszy jest teamwork i komunikacja, zamiast darcia ryja przez HS jak się zginie przecież lepiej powiedzieć gdzie ktoś cię zabił by reszta wiedziała. Wracajac do tematu chętnie bym sprawdził swoje możliwości, bo nie wiem jak gram w CoDa4 w klanach, bo nie grałem, aczkolwiek mam doświadczenie i wiem jak to wygląda bo grałem w CoDa2 na PC w ESL i CB. Także jak ktoś chce założyć klan lub szuka ludzi do klanu to może dać znać :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...