Skocz do zawartości

Terminator Salvation


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nikt jeszcze nie zalozyl tematu o tej grze... a TERMINATOR SALVATION wg mnie zapowiada sie swietnie!

 

http://www.gametrailers.com/player/43638.html

 

Obejrzyjcie ten trailer - pokazane sa nawet sceny z gameplay'u - i co ciekawe, grafika wypada naprawde wspaniale! Nie moge doczekac sie premiery gry i jesli jej srednia ocen przewyzszy 80% to biore gre bez zastanowienia!

 

Wojna nuklearna, przyszlosc, maszyny - klimat pelna geba!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

No, recenzje to podstawa. Ale juz dzis widac, ze T:S ma swietna grafike i klimat. Oczywiscie gra nie bedzie niczym oryginalnym(cover system z Gearsow + inne oklepane motywy), w dodatku pewnie bedzie krotka, ale jesli srednia ocen dla gry przebije bariere 80% to lykam ja w ciemno - oczywiscie na allegro za duzo mniejsza cene w kilka miesiecy po premierze ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gra zapowiada się fajnie i do tego te trofea :) Platynka łatwa jak barszcz ;p

(...)Dlatego właśnie wiem, że gra będzie totalną padaką, a devsy doskonale sobie z tego zdają sprawę, stąd Złoto za przejście poziomu (ukończ lv 1 - gold WTF?). Do tego będzie na maxa liniowa - brak innych trofeów za wykonywanie poszczególnych zadań etc.

Wypożyczę 'to to' jakem trophy whore by wyciągnąć tą platyne bo wkurzał się będę jak będę widział u wszystkich moich znajomych ten puchar, ale na bank nie wyskoczę z 40 funciaków na ten 'shit' (że też SONY nie ma żadnych restrykcji co do poziomu trudności zdobywania poszczególnych trofeów).

W Eat Lead jest wprawdzie brązowy pucharek za wciśnięcie Pauzy, ale ta gra to parodia z zamierzenia (i niestety swój własny najgorszy żart- bo kiepska jest jak czerwony barszcz bez uszek).

Odnośnik do komentarza
W Eat Lead jest wprawdzie brązowy pucharek za wciśnięcie Pauzy, ale ta gra to parodia z zamierzenia (i niestety swój własny najgorszy żart- bo kiepska jest jak czerwony barszcz bez uszek).

A grałeś w Prince Of Persia ?.

 

Co do samej gry, cóż gdyby oferowała "coś więcej" to rozważyłbym nawet jej zakup (RF3 jednak będzie u mnie w domu :P), przynajmniej te trofea mnie zachęciły by to spróbować od qmpla.

Odnośnik do komentarza

http://www.gametrailers.com/player/49246.html

Graficznie gra prezentuję za(pipi)iście, do tego co-op, do tego tematyka Terminator-a, do tego gra przypomina mi Girsy ;) . Pewno nie jest to tytuł do kupienia za 200 stówy, ale na wymiankę, pożyczenie czy jak stanieję przynajmniej o połowę to łykam go na pewno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...