Skocz do zawartości

Playstation 2 nadal żyje!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

PS2 jak każda konsola, w końcu zostania uznana za "nieżywą", ale obecny rok to zzdecydowanie za wczesnie zeby tak mówić.

Na ps2 wciąż wychodzą nowe gry. OczywiŚcie nie są to takie hity jak God, RE4, FFy, Sotc itp, ale nadal znajdą sie w tym wszystkim naprawde dobre gry (Persona 4, antologia SS).

 

jak na ps2 już nic wartego uwagi nie ebdzie sie ukazywac, wtedy powiemy, że ps2 umarła na rynku. bo wiadomo, wśród graczy bedzie żyla znacznie dłużej, zwlascza ze wzgledu na ogromną biblioteke gier.

ja osobiscie w 2008 roku jakoś mało gralem na mojej ps2, odpalilem ją może kilkanaście razy (mialem inne zajecia ;) ), ale w tym roku wzialem się za odrabianie zaległośći. W ciągu 3 miesięcy tego roku udało mi się odrobić już dość sporo (9 tytułów), a przynajmniej drugie tyle jeszcze czeka w kolejce. JEśli dodam, że jest kilka tytułów ktorę uwielbiam i ktore chce sobie odświerzyć po raz kolejny (jak RE4,gta:Sa) to mam w co grać jeszcze przez wiele miesięcy, przynajmniej do końca 2009 :D

 

imho ps2 najwcześniej umrze w 2010 :P

 

Odnośnik do komentarza
Dokładnie Rol - nie ma sensu ta dyskusja, jak dyskutowanie o gustach - czyli z góry przyznaję racje wszystkim i nie mam zamiaru się kłócić :)

Kazda dyskusja jest dyskusja wlasnie o gustach. "Nie ma sensu dyskutowac o gustach" to najbardziej bzdurny argument jaki w zyciu slyszalem ;)

 

Swoją drogą ciekawe czy WII wyprzedzi PS2 w ilości sprzedanych konsol.Jak myślicie?

Szczerze watpie, ps2 zyskalo taka popularnosc ze wzgledy na ogromna biblioteke gier, oraz dzieki hitom ktore liczy sie w kilogramach ;) No, i PS2 wyprzedza Wii o jakies 100mln sprzedanych sztuk, wiec jeszcze Nintendo musi sie napracowac.

 

Pomimo tego, ze imo ps2 jest najlepsza konsolo w historii gram na jej mlodszym acz silniejszym bracie. Dla mnie ps2 jest jak dawna milosc - pamieta sie wszystkie mile chwile, ale nie chce sie do niej wracac.

Odnośnik do komentarza
Ta, ale tylko wyjaśnić coś, co napisałem wcześniej, a nie mogłeś skapować. A tak to mnie tutaj nie ma ;f.

 

Ktoś tu jest bardzo niesłowny, i nie może sie powstrzymać od zaglądania do tematu, na który już się wypowiedział.

 

Fajnie że dbasz o mnie i wyjaśniasz słowo "irionia" (wcześniej się z takim nie spotkałem, co najwyżej słyszałem o "ironii"), ale chyba nie wiesz co znaczy słowo "sarkazm".

 

Chyba komuś jest żal, że nadal można się dobrze bawić przy PS2 :P

 

A teraz na temat:

Skoro większość z Was, częściej lub rzadziej, lubi zagrać na PS2, powiedzcie jakie gierki Waszym zdaniem mogą jeszcze wyjść na PS2?

 

Koller zapowiedział około 70 nowych gier w tym roku i 70 w przyszłym. Licząc na to że połowa to Singstary, Buzzy, odcinanie kuponów na EA, ciekawe czy jeszcze ktoś nas zaskoczy czymś interesującym.

Odnośnik do komentarza
*jedyna gra nowej generacji, przy ktorej naprawde dobrze sie bawilem, to Burnout Paradise. Reszta jakos mnie nie rajcuje. To tylko moja opinia, wiec nie bede tu dyskutowal na ten temat, bo to nie ma sensu.

 

Nie dziwie się, że Cię nie rajcują te gry z X'a skoro grasz w same crapy. Tylko Bp na Twojej liście to dobra gra dlatego dobrze się przy niej bawiłeś. Sięgnij po coś konkretniejszego.

Odnośnik do komentarza

Nie no Panowie...

To że komuś głownie podoba się jedna gierka na jakiejś platformie, to nie znaczy że trzeba go od razu prostować i wyzywać.

Miałem ogromną frajdę grając w Dead Rising (tylko wersja na X360), Gears 1 i 2, Halo 3 czy Fable 2. Jeśli nie bawiłbym się tak dobrze przy tylu gierkach na X360, to też bym pewnie stwierdził że (jak dla mnie) ta konsola jest słaba i niezbyt dobrze zaopatrzona w gierki.

Mam znajomego, który uwielbia głownie wyscigi, i nie mogł znaleźć sobie gierki dla siebie z wyjątkiem Forza 2, PGR 3 i PGR4. Natomiast moja dziewczyna uwielbia grać w Gran Turismo 4 na PS2, i nie przekonywała ją lepsza graficzka z PGR4 czy drobiazgowy realizm w Forza 2.

Więc pamietajcie o tym: jedli lubią czekolade, inni jak im nogi śmierdzą:)

Odnośnik do komentarza
Uno - Dead Rising i Lost Planet w moich oczach to crap i jedne ze slabszych gierek na obecna generacje

Mi tam starcza srednia na gamerankings - az tyle osob raczej nie moze sie mylic. Rownie dobrze ktos moze powiedziec, ze MGS, czy FFVII to crap, ale taka opinia jest niezbyt obiektywna, a zatem nic nie warta. Wlasnie w ten sposob sam dowiodles, ze tego typu dyskusje nie maja sensu, bo w zaden sposob nie przekonasz drugiej osoby, ze to wlasnie Twoja opinia jest ta sluszna.

 

Duo - Przeczytaj definicje dyskusji. To wymiana pogladow, a wiec dyskusja jest rozmowa o gustach.

Sorry, ale jakos nie widze znaku rownosci pomiedzy pogladami a gustami.

 

 

 

Podsumowujac: PS2 > obecna generacja. Amen.

 

Odnośnik do komentarza
Uno - Dead Rising i Lost Planet w moich oczach to crap i jedne ze slabszych gierek na obecna generacje

Mi tam starcza srednia na gamerankings - az tyle osob raczej nie moze sie mylic. Rownie dobrze ktos moze powiedziec, ze MGS, czy FFVII to crap, ale taka opinia jest niezbyt obiektywna, a zatem nic nie warta. Wlasnie w ten sposob sam dowiodles, ze tego typu dyskusje nie maja sensu, bo w zaden sposob nie przekonasz drugiej osoby, ze to wlasnie Twoja opinia jest ta sluszna.

 

Duo - Przeczytaj definicje dyskusji. To wymiana pogladow, a wiec dyskusja jest rozmowa o gustach.

Sorry, ale jakos nie widze znaku rownosci pomiedzy pogladami a gustami.

 

 

 

Podsumowujac: PS2 > obecna generacja. Amen.

 

Podsumowując, za mało grałeś na obecnych konsolach, więc Twoje zdanie mało się liczy.

 

Ps. Pewnie powiesz, że masz PS3 i inne konto na XBL. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Mi tam starcza srednia na gamerankings - az tyle osob raczej nie moze sie mylic. Rownie dobrze ktos moze powiedziec, ze MGS, czy FFVII to crap, ale taka opinia jest niezbyt obiektywna, a zatem nic nie warta. Wlasnie w ten sposob sam dowiodles, ze tego typu dyskusje nie maja sensu, bo w zaden sposob nie przekonasz drugiej osoby, ze to wlasnie Twoja opinia jest ta sluszna.

 

Ale musisz brać pod uwage to, że może akurat Ty stwierdzisz że jakaś wysoko przez wszystkich oceniona gra to crap:)

I co wtedy?

Ja np. świetnie bawiłem się przy Batman Begins, który większość oceniała jako crap, za to kompletnie nie moge przekonać mojego kumpla do pogrania w Gears Of War 2, ponieważ po pograniu w jedynke stwierdził że to nudna strzelanka.

 

Myślę że najlepiej robić tak (nie to żebym tu specjalnie kogoś pouczał):

Moim zdaniem ta gra jest słaba, ponieważ...

albo

Moim zdaniem gierka jest świetna, bo...

:)

Tak jak brzmi ten temat:)

Moim zdaniem, Playstation 2 nadal nieźle się trzyma, wyjdzie jeszcze sporo gier, a i jest co nadrabiać, jeśli ktoś nie zwraca uwagę na błyszczącą graficzkę:)

Co prawda przyzwyczaiłem się do grafiki z PS3 i X360, ale po odpaleniu Fatal Frame i Ghosthuntera na PS2, wcale nie byłem zniesmaczony...

Odnośnik do komentarza
...tak sie zastanawialem. Gdyby jakis niezalezny developer zrobil teraz gre na PSX, powiedzmy erpega, przebijajacego klimatem, wykonaniem i zlozonoscia tytuly jak FFVII, czy Chrono Cross, oczywiscie na mozliwosci "jedynki", zdolal to wydac, wytloczyc plyty, to czy ludzie by taka gre kupili...

Zabawne; ponoć stosunkowo niedawno wznowiono (w bardzo ograniczonym nakładzie) Personę NTSC US/C. Może to nie była gra wybitna (nie sprawdzałem) i pewnie inne jRPG-i z epoki uznałbym za godniejsze wznowienia, ale najwyraźniej samo wytłoczenie gry i jej zbycie nie stanowiło wielkiego problemu.

Zresztą czy w Disgaei 3 jest (poza wysoką rozdziałką) coś, czego nie dałoby się wykrzesać z PS2? Warto pamiętać, że poprzednie części technologicznie tkwiły jedną nogą w epoce PSX-a.

Na deser ciekawostka, która nie pozwala wykluczyć, że PS2 "przeżyje" nawet PS3 (choćby w jakiej egzotycznej krainie).

Odnośnik do komentarza

ja niedawno PS3 kupilem, a PS2 pozegnalem takimi grami jak Scarface i Yakuza 2, a oprocz tego takie sredniaki jak nowy Bond, COD5, w rpgi nie gram wiec Prsony4 nie ruszalem, zakup nowej konsoli przyszedl w odpowiednim momencie bo z PS2 wycisnalem juz wszystkie soki, po prostu kompletnie juz mi sie nie chcialo na niej grac, wiekszosc gier w ktore chcialem zagrac zagralem, tych ktore mnie ominely jakos nie mam ochoty odkopywac, krotko mowiac jak dla mnie PS2 sie skoczyla, co nie znaczy ze moj egzemplarz zamierzam sprzedac, bo wiem ze nie raz wroce do takich gier jak MGS3, SotC i ICO itd., najlepsza gra na PS2 dla mnie jest PES5 i jezeli mam ochote pyknac w pile to wole tego starocia niz nowe pesy i fify, ale jest jedna rzecz, ktora powoduje ze moja PS2 lezy zakurzonqa od konca lutego - KILLZONE2, uwielbiam strzelanki fps, na PS2 zagrywalem sie w pierwszego Killzona, w Black, Time Splitters czy XIII, ale kazdej z ww. gier czegos brakowalo by byc wsrod najlepszych gier fps,. na PS3 juz tego problemu nie ma, Killzone2, COD4 i 5, Battlefieldy itd., juz w tym momencie PS3>PS2 jak dla mnie, nie czekam na sredniaki na PS2, nie czekam Buzzy, Singstary, i Gitar Hero, nie czekam na Motortorma i Jaka na PS2, czekam na Heavy Rain, God of War III, Uncharted 2, Modern Warfare 2 itd.

 

ja PS2 pozegnalem na poczatku 2009 roku

Edytowane przez newyorkdanzig
Odnośnik do komentarza

I tu masz racje kolego, trzeba iść do przodu. Jak ukazało się Mercenaries 2, to tylko z ciekawości zerknąłem na wersję z PS2 (która nie ma szans nawet do pierwszej części), natomiast jeśli chodzi o mnie, to jestem miłośnikiem takich serii jak Jak & Daxter, Silent Hill, a i Motorstorm przypadł mi do gustu (i pewnie nie tylko mi).

Dlatego na pewno sprawdze takie gry jak Silent Hill Shattered Memories, nowego Jak & Daxter, czy Motorstorm Arctic Edge, które nie ukażą się na X360 czy PS3.

 

Pewnie jeszcze troche czasu upłynie, zanim pożegnam się ostatecznie z PS2.

Odnośnik do komentarza

U mnie ps2 zdechło... gry skończyły się na Persona4 i Yakuza2. Widziałam i ogralam już na tej konsoli prawie wszystko. Jak mam czas na granie to odpalam coś na next genie. Normalna kolej rzeczy... niestety. Wychodzi coś nowego, stare idzie w odstawkę. Czarnulki nigdy nie sprzedam, z sentymentu. Na pewno kiedyś do niej wrócę, odpalę na chwilę jakiś dobry tytuł, powspominam dobre czasy :) Tyle w tym temacie.

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...